Poszukiwany: Koordynnator ds. Administracji i Promocji Międzynarodowych Egzaminów Językowych - Wrocław
2015-07-21
Województwo:dolnośląskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Wrocław/--wszystkie--
wrocławski/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):angielski
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne: magister - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Centrum egzaminacyjne we Wrocławiu poszukuje zorganizowanej, przedsiębiorczej i komunikatywnej osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. ADMINISTRACJI I PROMOCJI MIĘDZYNARODOWYCH EGZAMINÓW JĘZYKOWYCH

Zadania:
Pełna obsługa administracyjna egzaminów British Council
Organizowanie pracy zespołu egzaminatorów
Nadzór nad poprawnością dokumentów oraz koordynowanie ich obiegu
Aktywna promocja egzaminów na lokalnym rynku pracodawców, upowszechnianie informacji na temat możliwości egzaminacyjnych

Oczekiwania:
Doświadczenie w pracy koordynatora i/lub administratora projektu
Doświadczenie w sprzedaży B2B i B2C
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i negocjacyjne

Oferta:
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub B2B
Elastyczny czas pracy w wymiarze 40-60 godz/m-c
W dalszej perspektywie możliwość rozszerzenia współpracy
praca dla lektorów angielskiego w województwie dolnośląskim
lektor Wrocław angielski