Poszukiwany: Business English Trainer and Content Specialist
2022-06-04
Typ nauczania:bezpośrednio
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Język(i):angielski
Przewidywany poziom uczniów:średnio zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dorośli,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Oferta skierowana jest do osób, które chcą zajmować się tylko content marketingiem lub łączyć uczenie i content marketing.

Kim jesteśmy

CoAction to szkoła językowa Business English. Specjalizujemy się w szkoleniu osób na stanowiskach zarządczych, menedżerskich i specjalistycznych, szczególnie w firmach technologicznych. Wierzymy, że angielski w firmie to nie zwykły benefit, ale podstawa do realizacji indywidualnych celów zawodowych i strategii biznesowej całej organizacji.

W tym celu opracowaliśmy własną metodykę szkoleniową opartą na hiper-personalizacji treści, konkretnych celach nauki i mierzalnym progresie.

Naszych klientów szkolimy od 10 lat, prowadzimy kursy w ponad 50 firmach oraz dla setek klientów indywidualnych. Nasz zespół to 40 osób i cały czas rośniemy.

Aktualnie skalujemy się m.in. przez pozyskanie nowych klientów firmowych, w szczególności przez rozwój marketingu i sprzedaży B2B (firmy technologiczne).

Osoba na stanowisku Content Specialist będzie odpowiedzialna za realizację strategii contentowej łączącej B2C i B2B. Docelowo możliwy rozwój w kierunku Content Managera zarządzającego zespołem

Główne zadania

tworzenie planu treści, spójnego z USP firmy i strategią SEO
ścisła współpraca z działem sprzedaży i CEO w kwestii tworzenia marketingowych treści wsparcia sprzedaży oraz leadów generowanych w marketingu
przygotowywanie 3-4 wpisów na bloga firmowego miesięcznie
prowadzenie mediów społecznościowych (FB, Instagram, Linkedin) - przeciętnie 2 wpisy tygodniowo
śledzenie raportów SEO i wyciąganie wniosków
przygotowywanie grafik pod wpisy w sm i na blogu
współtworzenie treści strony www i praca nad jej rozwojem
edycja treści handlowych (ofertówki, zajawki)
dalsze rozwijanie działającego newslettera językowego dla naszych obecnych i potencjalnych kursantów
stworzenie newslettera o wartościowych treściach dla osób decyzyjnych u klientów firmowych (HR, C-level)

Zapraszamy Cię, jeśli:
masz przynajmniej roczne doświadczenie w tworzeniu contentu
dobrze znasz język polski i dobrze piszesz, zarówno merytorycznie, jak i stylistycznie
lubisz odkrywać potrzeby klientów biznesowych i w odpowiedzi na nie tworzyć dla nich wartościowe treści
w razie wyzwań samodzielnie szukasz rozwiązań
umiesz realizować i koordynować, a współpracownicy doceniają Cię za terminowość
potrafisz zmotywować innych do działania i pozostać z nimi w przyjaznych stosunkach
w razie wyzwań i problemów samodzielnie szukasz rozwiązań
lubisz się uczyć
masz doświadczenie w prowadzeniu firmowych kanałów społecznościowych, w szczególności Linkedin i Facebook
rozumiesz, że marketing i sprzedaż ze sobą współpracują
mile widziane jeżeli interesujesz się światem technologii/IT

Co oferujemy

wynagrodzenie zależne od kompetencji i ilości godzin, 5500-7500 złotych netto na B2B w pełnym wymiarze
praca na ¾ lub w pełnym wymiarze
pracę zdalną w elastycznych godzinach z dowolnego miejsca w Polsce lub za granicą (możliwe 2-3 spotkania firmowe/rok w Warszawie lub innym miejscu w Polsce)
minimum 3000 zł rocznie budżetu na szkolenia zawodowe
26 dni płatnego urlopu liczone od początku zatrudnienia, ilość dni zależna od wybranego etatu
wysokiej jakości roczny kurs Business English
bezpłatny dostęp do wsparcia psychologicznego na platformie HEARme.pl
zgrany zespół przyjaźnie nastawionych ludzi i Twój realny wpływ na to, jaką jesteśmy firmą i w jakim kierunku się rozwijamy
praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim