Poszukiwany: Account Manager - WARSZAWA (pół etatu / pełen etat)
2017-06-28
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Język(i):angielski
Informacje dodatkowe: Account Manager
czyli pozytywna osoba, która łatwo nawiązuje kontakty, nie boi się pracy z klientem, szuka nowych doświadczeń i ścieżki rozwoju.

miejsce pracy: Warszawa
etat: pół etatu / pełen etat

Podstawowe obowiązki:
opieka nad bieżącymi klientami - odpowiadanie na maile, telefony
pozyskiwanie nowych klientów
wystawianie faktur i windykowanie płatności
uczestnictwo w konferencjach edukacyjnych
prowadzenie szkoleń produktowych

Profil kandydata:
kontaktowa, otwarta osoba
znajomość języka angielskiego min. B2
znajomość pakietu Office
umiejętność samodzielnej pracy
chęć do podjęcia dłuższej współpracy
mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub finansach
doświadczenie w branży szkolnej na plus
dodatkowy język będzie atutem

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą oferującą pracę w miłej atmosferze i środowisku młodych ludzi.
Nasz system elektronicznych fiszek do nauki języków pozwala zaoszczędzić czas i jeszcze efektywniej przyswajać nowe pojęcia.
Fiszkoteka Szkolna skierowana jest do szkół językowych i wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych kursantów, pozwalając im uczyć się z wykorzystaniem nowych technologii, za pomocą komputera lub aplikacji mobilnej.

praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim