Poszukiwany: ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY I WSPARCIA KLIENTA ELT - Piaseczno k/Warszawy
2021-11-23
Typ nauczania:bezpośrednio
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:piaseczyński/--wszystkie--
otwocki/--wszystkie--
pruszkowski/--wszystkie--
warszawski/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: Międzynarodowe wydawnictwo MM PUBLICATIONS POLAND -
wydawca i dystrybutor podręczników i materiałów do języka angielskiego

poszukuje pracownika na stanowisko:

ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY I WSPARCIA KLIENTA ELT

Zadania
• Bezpośredni kontakt i bieżące wsparcie Klientów firmy,
• Tworzenie raportów dla działu sprzedaży w Excelu,
• Bezpośredni kontakt z oddziałami firmy za granicą,
• Wsparcie administracyjne doradców regionalnych,
• Udział w branżowych targach i konferencjach,
• Uaktualnianie treści w firmowych social mediach.

Wymagania:

• Umiejętność komunikacji w języku angielskim na poziomie min. B2 – WARUNEK KONIECZNY
• Znajomość Microsoft Office,
• Wykształcenie wyższe,
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Mile widziane wykształcenie pedagogiczne - anglistyka
• Prawo jazdy kat B
• Dyspozycyjność.

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem
• długofalową współpracę na umowę o pracę
• szkolenia i coaching,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• miejsce pracy – Piaseczno,
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji. Prosimy dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim