Poszukiwany: lektor języka angielskiego - Wrocławiu i/lub Oleśnicy
2020-07-10
Typ nauczania:bezpośrednio
Województwo:dolnośląskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Wrocław/--wszystkie--
oleśnicki/--wszystkie--
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Zapraszamy do współpracy lektorów, którzy dołączą do naszego zespołu we Wrocławiu i/lub Oleśnicy.

Poszukujemy lektorów języka angielskiego lubiących uczyć dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, a także młodzież.

Oferujemy:
-długofalową współpracę (preferowana umowa o współpracę; możliwa również umowa zlecenie),
-atrakcyjne pakiety zajęć w blokach porannych i/lub popołudniowych
-grafik dopasowany do preferencji i dyspozycyjności godzinowej lektora,
-przejrzysty zakres obowiązków lektorskich,
-atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo do 15-tego każdego miesiąca,
- prowadzenie zajęć w oparciu o sprawdzone programy,
-wsparcie metodyczne oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą językową, która działa od 15 lat i zatrudnia coraz więcej nauczycieli z uwagi na rosnącą liczbę klientów w grupach i osób indywidualnych.

Oczekujemy:
-doskonałej znajomości języka obcego potwierdzonej wykształceniem kierunkowym lub międzynarodowym certyfikatem,
-minimum 1 rok doświadczenia w nauczaniu dzieci i/lub młodzieży
-kreatywności w stosowaniu nieszablonowych metod nauczania a także aplikacji online
-otwartości i optymistycznego usposobienia,
-rzetelności, odpowiedzialności i dbałości o jakość swojej pracy;

Zapraszamy serdecznie do przesyłania swoich CV.

Planowane rozpoczęcie pracy - wrzesień 2020.
praca dla lektorów angielskiego w województwie dolnośląskim
lektor Wrocław angielski