Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: lektor j.angielskiego - Kielce
2020-02-11
Województwo:świętokrzyskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Kielce/--wszystkie--
kielecki/--wszystkie--
konecki/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):angielski
Przewidywany poziom uczniów:początkujący,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: PRACA DLA CZADERSKIEGO LEKTORA J. ANGIELSKIEGO - KIELCE

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy szkołą od 6 lat realizującą misję; sprawienie, żeby edukacja językowa dzieciaków (4r.ż – 12 r.ż) była wspaniałą, angażującą przygodą pozwalającą na rozwinięcie super mocy swobodnej komunikacji w j.angielskim oraz umiejętności społecznych.

KOGO SZUKAMY

Poszukujemy lektora języka angielskiego, superbohatera, który swoim zaangażowaniem i pasją do nauczania przedszkolaków(od 4r.z)i szkolniaków (kl. 1-4), pomoże nam realizować misję szkoły.

SUPERBOHATER , NA KTÓREGO CZEKAMY TO LEKTOR KTÓRY:

• szerzy wokół siebie pozytywną atmosferę i pozytywne emocje

• jest osobą energiczną, z poczuciem humoru i dystansem do
siebie dobrze czuje się w towarzystwie dzieci (od 4rż – 11 rż),
a dzieci w jego

• sumiennie i z zaangażowaniem podchodzi do swoich
obowiązków

• jest chętny do poznawania nowych sposobów angażowania
uczniów

• jest odpowiedzialny

• chce pracować w jednym miejscu przez dłuższy czas

• niestraszne są mu popołudniowo-wieczorne godziny pracy

• bardzo dobrze mówi po angielsku, minimum licencjat studiów
kierunkowych

• ma co najmniej 2 letnie doświadczenie w uczeniu języka
angielskiego dzieci na kursach grupowych

• posiada kompetencje dydaktyczno - metodyczne, potrafi
utrzymać pozytywną dyscyplinę w klasie

TWOJE ZADANIA I OBOWIĄZKI

• prowadzenie ciekawych i angażujących lekcji sprawdzoną i
efektywną metodą, dzięki którym pokochasz swoją pracę i
będziesz nieziemsko fajnym nauczycielem.

Zapewnimy Ci materiały dydaktyczne, gotowe, przetestowane
i sprawdzone plany lekcji, dzięki którym zaoszczędzisz dużo
swojego czasu na przygotowanie się do zajęć. Gwarantujemy
bezpłatne przeszkolenie z naszych metod nauczania.

• kontakt z rodzicem ucznia

Kontakt osobisty i za pomocą platformy online, która sprawi, że rodzice uczniów docenią Twój wkład i zaangażowanie w pracę oraz umożliwi łatwą i sprawną komunikację

• motywowanie uczniów do nauki

Pomogą Ci w tym nasze supermoce w postaci sprawdzonych
narzędzi i pomysłów na utrzymanie zainteresowania uczniów
przedmiotem. Będziesz też mógł stosować swoje własne tajne
sposoby. Wszystkie sprawią, że dostrzeżesz głęboki sens swojej
pracy, która ma wpływ na rozwój i przyszłość Twoich małych
podopiecznych.

• dostarczanie rodzicom uczniów informacji zwrotnej o
postępach dziecka w nauce

Widząc postępy uczniów, będziesz czuł satysfakcję, która
będzie Twoim paliwem napędowym do kontynuacji misji
nauczania j.angielskiego prowadzenie dziennika lekcyjnego

• rozmowy z metodykiem szkoły

W czasie spotkań online wspólnie z metodykiem będziecie
rozwiązywać Twoje bieżące problemy i rozwiewać wszelkie
wątpliwości.

OKAZJE DO ROZWOJU W NASZEJ SZKOLE

• awans zawodowy

Podczas naszej współpracy możesz prężnie rozwijać się
zawodowo wspinając się po szczeblach kariery dla lektora:

1. Młodszy lektor (nauka, rozwój kompetencji wsparcie
merytoryczne)
2. Lektor (samodzielność, delegowanie zadań, aktywny
udział w eventach)
3. Starszy lektor/metodyk ( uczenie innych lektorów,
samodzielne projekty)

• szkolenia metodyczne pozwalające na stałe rozwijanie swoich
kompetencji

• możliwość wdrażania własnych pomysłów

• możliwość udziału w projektach muzycznych, sportowych,
filmowych z wykorzystaniem języka angielskiego

CO OFERUJEMY

• obecnie poszukujemy lektora, który od lutego 2020
poprowadzi kursy dwa razy w tygodniu w blokach lekcyjnych
po trzy lekcje trwające 50 minut

Od nowego roku szkolnego będziemy chcieli zaangażować Cię
w misję rozwoju naszej szkoły i będziesz uczył więcej grup.
Już teraz, możesz prowadzić dodatkowo płatne warsztaty
językowe.

• możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z
zatrudnieniem u nas

• gwarancja zarobienia pieniędzy bez widma utraty dochodu z
powodu ciągłego odwoływania zajęć przez ucznia (pewnie
znasz takie sytuacje z korepetycji)

• oferty pracy w ferie i w wakacje

• praca u nas zapewni Ci niesamowitą satysfakcję, zaskoczy
szybkimi postępami uczniów i ich zaangażowaniem w lekcje, a
ich rodzice będą zadowoleni z efektów Twojej pracy

ZAROBKI I FORMA WSPÓŁPRACY

• będziesz pracować w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o
współpracy firm

• za 50 minutową lekcję zarobisz od 40 zł na rękę wzwyż
(w zależności od Twojego doświadczenia i pozycji na naszej
ścieżce kariery)

GDZIE BĘDZIE SIĘ ODBYWAĆ TWOJA SUPER MISJA

• na ul. Ściegiennego 81/8 w Kielcach, w miejscu wspaniale
wyposażonym do realizacji Twoich zadań.

Zapewnimy Ci wszelkie narzędzia, drukarki, pomoce
dydaktyczne, komputery pokładowe dla twoich podopiecznych,
zabawki, gadżety, wszystko to, czego potrzebujesz, żeby
Twoja praca była łatwiejsza, przyjemna i efektywna.

KIEDY I JAK APLIKOWAĆ

• do dnia 30. 01. 2020, na adres biuro@funkyenglish.pl wyślij swoje CV z dopiskiem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FUNKY ENGLISH Studio Językowe Kamila Karczewska z siedzibą na ul. Ściegiennego 81/8 w Kielcach w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

praca dla lektorów angielskiego w województwie świętokrzyskim
lektor Kielce angielski