Poszukiwany: Lektor języka angielskiego online (1 x w tyg 60 min, 2-3 grupy na poziomie B2)
2023-01-11
Typ nauczania:zdalnie
Przewidywany poziom uczniów:średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dorośli,
Informacje dodatkowe: Szkoła językowa zaprasza do współpracy lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć zdalnych dla pracowników kancelarii prawnej (2-3 grupy na poziomie B2, 1 raz w tygodniu po 60 minut rano w dowolnym dniu tygodnia.

Zajęcia online, małe grupy (3-4 osoby), uczestnicy chętni do nauki.

Poszukujemy osoby, która zastąpi lektora, który prowadził te kursy od kilku lat i musiał odejść ze względów niezależnych od szkoły. Wkrótce kończymy podręcznik, będzie możliwość wyboru nowego, preferowanego.

Doświadczenie w uczeniu prawników jest mile widziane, ale w tych grupach nie stanowi warunku koniecznego. Ważniejsze jest dla nas doświadczenie w kursach in company, business English i szkoleniach online. Sprawa pilna, zajęcia mogą się rozpocząć od razu.

Poszukujemy osoby:
• z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z osobami dorosłymi,
• poruszającego się w obszarze prawniczego zastosowania języka,
• organizującej ciekawe i urozmaicone zajęcia.
Oferujemy:
• pracę zdalną, w tym dostęp do platformy Teams, na której odbywają się zajęcia,
• dostęp do rekomendowanych materiałów/książek,
• elastyczny grafik.
Obowiązki:
• regularne prowadzenie zajęć z kursantami,
• przygotowywanie materiałów/prezentacji do każdych zajęć,
• regularne mierzenie postępów nauki kursantów i przekazywanie informacji zwrotnej,
• utrzymanie miłej i kulturalnej atmosfery w trakcie zajęć.

Serdecznie zapraszamy!