korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Ksiegarnia Edukator: L'anomalie - Prix Goncourt 2020
W czerwcu 2021 roku każdy z 243 pasażerów Air France 006, relacji Paryż-Nowy Jork, z przerażeniem wyczekiwał momentu wyjścia samolotu ze strefy groźnych i nieoczekiwanych turbulencji, a jak się okazało, był to zaledwie początek ciągu wstrząsających, niezrozumiałych i nieprawdopodobnych wydarzeń, jakie czekały każdego z obecnych na pokładzie. Tajemnice wychodzą na jaw... których konsekwencje...
L'Anomalie rozpoczyna się od przedstawienia kilku postaci, którym poświęcony jest jeden rozdział zgodnie z kodami stylistycznymi różnych gatunków, od thrillerów po powieści psychologiczne, od „białej" literatury po introspekcyjną narrację. Czytelnik szybko zdaje sobie sprawę, że łącznikiem między tymi wszystkimi postaciami jest wydarzenie, „anomalia" lotu Paryż-Nowy Jork w marcu 2021 roku. Le Tellier inspiruje się "postmodernistyczną fantastyką naukową,trendem,cyberpunk". Na jego twórczość wpłynęły także seriale telewizyjne. Powieść pełna jest aluzji literackich. Sam Le Tellier opisuje swoją powieść jako "scoubidou"

Przykładowe strony : https://storage.googleapis.com/cantookhub-media-eden/c5/d6df05c5da4dd2587cac2e14bd636a9a24c201.pdf

Książkę można zamówić na naszej stronie: https://ksiegarniaedukator.pl/index.php/s/karta/id/9527

Jak zawsze do Państwa usług , czekamy w naszej stacjonarnej księgarni na ulicy Bronowickiej 19 w Krakowie. Służymy pomocą w doborze książek do nauki jak i do czytania. Życzymy Państwu dużo zdrowia i łączymy pozdrowienia.


https://ksiegarniaedukator.pl/index.php/s/karta/id/9527 2021-03-19

Aby nie widzieć poniższej reklamy:
zaloguj się jako lektor, jeżeli nie masz konta zarejestruj się.