korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- miasto: Wrocław
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w województwie dolnośląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 52 lektorów.
język włoski Wrocław
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -ITALIANOxTUTTI- włoski
Witam! Jestem pasjonatką Włoch. Z językiem i kulturą tego fascynującego kraju związana jestem od wielu lat. Odbyłam liczne podróże do różnych regionów i miast włoskich. Przez rok mieszkałam i studiowałam w Mediolanie. Otwartość i umiejętność nawiązywania relacji to cechy, które rozwinęłam właśnie podczas rocznego pobytu stypendialnego we Włoszech. Z wykształcenia jestem filologiem języka włoskiego. Mam również odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i metodologiczne, niezbędne do wykonywania zawodu nauczyciela. Z natury jestem osobą o pogodnym usposobieniu, otwartą i dynamiczną. Dobrze realizuję się w pracy, w której mam możliwość kontaktu z ludźmi. Ogromną satysfakcję daje mi świadomość, że udało mi się nie tylko przekazać wiedzę dotyczącą języka, ale również zainteresować kulturą tego pięknego kraju, jakim są Włochy. Każde osiągnięcie ucznia traktuję jako sukces pedagogiczny, który motywuje mnie do dalszej pracy. Uwielbiam język włoski i kocham to co robię, dlatego zapewniam satysfakcję i gwarancję sukcesu w nauce języka! Serdecznie zapraszam!
2 a.czuwara francuski, włoski
Jestem nauczycielką z dużym doświadczeniem i dziesiątkami (a może setkami?) zadowolonych uczniów, którzy ze świetnym wynikiem pozdawali swoje egzaminy językowe. Przygotowywałam ze świetnym wynikiem m.in. do nowej matury z języka włoskiego i z francuskiego. Lubię pracować w przyjaznej atmosferze, ale nie zapominam, że mamy się sporo nauczyć!
3 agnescastellano francuski, włoski
Witam Moim atutem jest bardzo dobra znajomość języka francuskiego. Jestem także absolwentką francuskiego uniwersytetu. Nauczanie jest moją pasją.
4 AleksandraBerger włoski
W kwestii korepetycji: Studentka prawa i absolwentka Uniwersytetu dla obcokrajowców w Perugii (Universita' per i stranieri a Perugia) zaprasza na naukę języka włoskiego zarówno od postaw, jak i na wyższym szczeblu zaawansowania! Oferuję profesjonalne zajęcia z doświadczeniem nauczania w przyjemnej,bezstresowej i klimatycznej atmosferze. Posiadam cały szereg interesujących materiałów do nauki bezpośrednio z Włoch (materiały akademickie,nagrania, ciekawa prasa i wiele innych) JĘZYK WŁOSKI OD ZARAZ! ZAPRASZAM SERDECZNIE :-)
5 anadz_83 włoski
W związku z kierunkiem szkoły jaką ukończyłam posiadam przygotowanie metodyczne do nauczania języka włoskiego.Przez parę lat pracowałam we Włoszech co umożliwiło mi żywy kontakt z tym językiem.Jestem osobą komunikatywną oraz otwartą na nowe doświadczenia i poszerzanie swoich umiejętności.Mam dobry kontakt z młodzieżą jak i z osobami dorosłymi. Moje zajęci są zawsze ciekawe i kreatywne, uczniowie zadowoleni są z formy prowadzenia przeze mnie zajęć.
6 anamarie angielski, włoski
Brak informacji
7 aniolek włoski
Ciao! Chcesz nauczyć się języka włoskiego, ale masz dość nudnego wkuwania gramatyki? Chcesz aby język i kultura Włoch stały się Twoją pasją? Poznałaś przystojnego włoskiego bruneta i nie wiesz jak się z nim porozumieć? Rodowita Włoszka spędza Ci sen z powiek? Znasz wyłącznie angielski, ale chcesz nauczyć się drugiego języka w sposób komunikatywny? W każdym z powyższych przypadków jestem do Twojej dyspozycji :))) Podpowiem jak zaparzyć dobrą włoską kawę i jak nie popełnić błędu przy zamawianiu pizzy :) Zdradzę, gdzie nocować w trakcie letniego wypadu do Rzymu i od czego zacząć zwiedzanie Toskanii. Polecę dobre włoskie kino i ciekawą książkę na weekend. Ujawnię tajniki włoskiej gramatyki. W mojej pracy staram się korzystać z materiałów audiowizualnych, które ciekawią ucznia i pobudzają go do interakcji. Często to właśnie z uczniem ustalamy treść naszych godzinnych zajęć. Chcę Wam udowodnić, że nauka włoskiego to prawdziwa GIOIA, czyli radość, po prostu :)
8 annanow francuski, włoski
Dzień dobry, Jestem lektorką i nauczycielką języków francuskiego i włoskiego od 29 lat. Pracowałam w gimnazjach, liceach, obecnie ze studentami. Mam doświadczenie w pracy w grupach i indywidualnej, także w pracy z młodzieżą wykazującą dysfunkcje. Od lat przygotowuję młodzież do egzaminów maturalnych i certyfikatów językowych oraz studiów lingwistycznych. Lubię przygotowywać osoby dorosłe do wyjazdów na kontrakty i w ramach wymiany naukowej. Lubię towarzystwo innych ludzi, cenię sobie u innych tolerancję, wyrozumiałość i zwięzłość. Pobyty za granicą nauczyły mnie akceptować bliźnich takimi jakim są. Moja praca sprawia mi przyjemność. Chwilowo zawiesiłam działalność gospodarczą. Anna Nowacka
9 basilikum włoski
Dear Pani Marzenia, I am an English teacher from Dublin who intends to move to Wroclaw in September. I have attached my CV for your reference. I am a graduate at University College Dublin with an International Bachelor\\\'s degree in Latin and Italian Studies. I was awarded a place on the European Erasmus Exchange Programme in second year. As a result, I attended \\\'Università degli Studi di Urbino\\\' in Italy from October 2008 - June 2009. I speak fluent Italian. I have a diverse background with experience working at both elementary and high school levels, as well as in activities outside of the traditional classroom. From October 2010 - June 2011, I worked as an English language assistant at a secondary school in Italy. I also taught English part time at a primary school to children between the ages of 8 and 10 focusing on developing their oral skills in preparation for the Trinity ESOL Graded Examination in Spoken English (GESE). From September 2011 until June 2012 I was employed at Language Learning International in Dublin where I organized English lessons for Italian students and gave talks about Irish writers, Irish history and culture. My duties also included acting as a tour guide when leading groups on cultural excursions around Dublin city. I am currently employed at the English School of Koszalin in Poland where I teach a wide variety of students from all different age groups and levels. I have excellent experience in preparing students for Proficiency, CAE, FCE and Matura (equivalent to A level in UK) exams. I am also contracted to teach business English at local firms. I would welcome the opportunity to discuss how my skills may be of value to you.
10 Dr.Gab włoski
Brak informacji
0-100