korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: dolnośląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Wrocław


Przejdź do:
  Znaleziono 60 lektorów.
język włoski dolnośląskie
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 a.czuwara francuski, włoski
Jestem nauczycielką z dużym doświadczeniem i dziesiątkami (a może setkami?) zadowolonych uczniów, którzy ze świetnym wynikiem pozdawali swoje egzaminy językowe. Przygotowywałam ze świetnym wynikiem m.in. do nowej matury z języka włoskiego i z francuskiego. Lubię pracować w przyjaznej atmosferze, ale nie zapominam, że mamy się sporo nauczyć!
3 agnescastellano francuski, włoski
Witam Moim atutem jest bardzo dobra znajomość języka francuskiego. Jestem także absolwentką francuskiego uniwersytetu. Nauczanie jest moją pasją.
4 AleksandraBerger włoski
W kwestii korepetycji: Studentka prawa i absolwentka Uniwersytetu dla obcokrajowców w Perugii (Universita' per i stranieri a Perugia) zaprasza na naukę języka włoskiego zarówno od postaw, jak i na wyższym szczeblu zaawansowania! Oferuję profesjonalne zajęcia z doświadczeniem nauczania w przyjemnej,bezstresowej i klimatycznej atmosferze. Posiadam cały szereg interesujących materiałów do nauki bezpośrednio z Włoch (materiały akademickie,nagrania, ciekawa prasa i wiele innych) JĘZYK WŁOSKI OD ZARAZ! ZAPRASZAM SERDECZNIE :-)
5 anadz_83 włoski
W związku z kierunkiem szkoły jaką ukończyłam posiadam przygotowanie metodyczne do nauczania języka włoskiego.Przez parę lat pracowałam we Włoszech co umożliwiło mi żywy kontakt z tym językiem.Jestem osobą komunikatywną oraz otwartą na nowe doświadczenia i poszerzanie swoich umiejętności.Mam dobry kontakt z młodzieżą jak i z osobami dorosłymi. Moje zajęci są zawsze ciekawe i kreatywne, uczniowie zadowoleni są z formy prowadzenia przeze mnie zajęć.
6 anamarie angielski, włoski
Brak informacji
7 aniolek włoski
Ciao! Chcesz nauczyć się języka włoskiego, ale masz dość nudnego wkuwania gramatyki? Chcesz aby język i kultura Włoch stały się Twoją pasją? Poznałaś przystojnego włoskiego bruneta i nie wiesz jak się z nim porozumieć? Rodowita Włoszka spędza Ci sen z powiek? Znasz wyłącznie angielski, ale chcesz nauczyć się drugiego języka w sposób komunikatywny? W każdym z powyższych przypadków jestem do Twojej dyspozycji :))) Podpowiem jak zaparzyć dobrą włoską kawę i jak nie popełnić błędu przy zamawianiu pizzy :) Zdradzę, gdzie nocować w trakcie letniego wypadu do Rzymu i od czego zacząć zwiedzanie Toskanii. Polecę dobre włoskie kino i ciekawą książkę na weekend. Ujawnię tajniki włoskiej gramatyki. W mojej pracy staram się korzystać z materiałów audiowizualnych, które ciekawią ucznia i pobudzają go do interakcji. Często to właśnie z uczniem ustalamy treść naszych godzinnych zajęć. Chcę Wam udowodnić, że nauka włoskiego to prawdziwa GIOIA, czyli radość, po prostu :)
8 annanow francuski, włoski
Dzień dobry, Jestem lektorką i nauczycielką języków francuskiego i włoskiego od 29 lat. Pracowałam w gimnazjach, liceach, obecnie ze studentami. Mam doświadczenie w pracy w grupach i indywidualnej, także w pracy z młodzieżą wykazującą dysfunkcje. Od lat przygotowuję młodzież do egzaminów maturalnych i certyfikatów językowych oraz studiów lingwistycznych. Lubię przygotowywać osoby dorosłe do wyjazdów na kontrakty i w ramach wymiany naukowej. Lubię towarzystwo innych ludzi, cenię sobie u innych tolerancję, wyrozumiałość i zwięzłość. Pobyty za granicą nauczyły mnie akceptować bliźnich takimi jakim są. Moja praca sprawia mi przyjemność. Chwilowo zawiesiłam działalność gospodarczą. Anna Nowacka
9 annare76 włoski
Wladam doskonale jezykiem wloskim w zwiazku z tym, ze mieszkalam we Wloszecg przez 10 lat. Od kiedy wrocilam do Polski posluguje sie tym jezykiem na codzien w pracy od okolo 6 lat. Praca nauczyciela tego jezyka to w zasadzie praca dorywcza, ale lubie uczyc , a takze wspolpracowac w charakterze tlumacza w roznych branzach.
10 basilikum włoski
Dear Pani Marzenia, I am an English teacher from Dublin who intends to move to Wroclaw in September. I have attached my CV for your reference. I am a graduate at University College Dublin with an International Bachelor\\\'s degree in Latin and Italian Studies. I was awarded a place on the European Erasmus Exchange Programme in second year. As a result, I attended \\\'Università degli Studi di Urbino\\\' in Italy from October 2008 - June 2009. I speak fluent Italian. I have a diverse background with experience working at both elementary and high school levels, as well as in activities outside of the traditional classroom. From October 2010 - June 2011, I worked as an English language assistant at a secondary school in Italy. I also taught English part time at a primary school to children between the ages of 8 and 10 focusing on developing their oral skills in preparation for the Trinity ESOL Graded Examination in Spoken English (GESE). From September 2011 until June 2012 I was employed at Language Learning International in Dublin where I organized English lessons for Italian students and gave talks about Irish writers, Irish history and culture. My duties also included acting as a tour guide when leading groups on cultural excursions around Dublin city. I am currently employed at the English School of Koszalin in Poland where I teach a wide variety of students from all different age groups and levels. I have excellent experience in preparing students for Proficiency, CAE, FCE and Matura (equivalent to A level in UK) exams. I am also contracted to teach business English at local firms. I would welcome the opportunity to discuss how my skills may be of value to you.
0-100