korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 119 lektorów.
język włoski śląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 a-italia włoski
Jestem osobą biegle posługującą się językiem włoskim. Uczę innych z pasji i z przekonania, że nie ma złych uczniów - są jedynie źli nauczyciele. Osobiście staram się prowadzić zajęcia w sposób zróżnicowany, interesujący i intensywny, oferuję również bogate i ciekawe materiały dydaktyczne.
2 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
3 a.kanska włoski
Brak informacji
4 adonatella włoski
Otrzymałam wyróżnienia za bardzo wysokie wyniki w nauce za każdy rok studiów. Język włoski jest moją pasją, nie zamierzam poprzestać na znajomości jednego języka, ale mam w planach naukę hiszpańskiego jako języka pokrewnego i którym osobiście jestem zafascynowana. Nauczycielem jestem od kilku miesięcy, ale nauczanie przychodzi mi z łatwością, jestem cierpliwa i potrafię świetnie tłumaczyć materiał, który jest do opanowania. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie.
5 AGA8510 włoski
Brak informacji
6 agabeska włoski
Brak informacji
7 Agata2016 francuski, włoski
Jestem lektorką języka francuskiego i włoskiego od ponad 20 lat. Nauczanie jest moja pracą, ale też i pasją, którą dzielę się z moimi słuchaczami. Prowadzę kursy grupowe i indywidualne. Pracuję na gotowych materiałach, jak również na własnych ćwiczeniach przygotowywanych specjalnie dla moich słuchaczy.
8 agatka86 włoski
dobry kontakt z osobami młodymi, otwartość
9 AGItalic włoski
w latach 2004-2008 mieszkałam w Szwecji, gdzie ukończyłam szkołę języka szwedzkiego . Od roku 1997 uczę również w ramach korepetycji j. angielskiego. Od marca 2011 prowadzę własną działalność gospodarczą. Poszukuję chętnych firm, instytucji chętnych do podjęcia stałej współpracy w zakresie tłumaczeń pisemnych.
10 agnese_s włoski
Brak informacji
0-100 100-200