korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 126 lektorów.
język włoski śląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 a-italia włoski
Jestem osobą biegle posługującą się językiem włoskim. Uczę innych z pasji i z przekonania, że nie ma złych uczniów - są jedynie źli nauczyciele. Osobiście staram się prowadzić zajęcia w sposób zróżnicowany, interesujący i intensywny, oferuję również bogate i ciekawe materiały dydaktyczne.
2 a.kanska włoski
Brak informacji
3 adonatella włoski
Otrzymałam wyróżnienia za bardzo wysokie wyniki w nauce za każdy rok studiów. Język włoski jest moją pasją, nie zamierzam poprzestać na znajomości jednego języka, ale mam w planach naukę hiszpańskiego jako języka pokrewnego i którym osobiście jestem zafascynowana. Nauczycielem jestem od kilku miesięcy, ale nauczanie przychodzi mi z łatwością, jestem cierpliwa i potrafię świetnie tłumaczyć materiał, który jest do opanowania. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie.
4 AGA8510 włoski
Brak informacji
5 agabeska włoski
Brak informacji
6 Agata2016 francuski, włoski
Jestem lektorką języka francuskiego i włoskiego od 20 lat. Nauczanie jest moja pracą, ale też i pasją, którą dzielę się z moimi słuchaczami. Prowadzę kursy grupowe i indywidualne. Pracuję na gotowych materiałach, jak również na własnych ćwiczeniach przygotowywanych specjalnie dla moich słuchaczy.
7 agatka86 włoski
dobry kontakt z osobami młodymi, otwartość
8 AGItalic włoski
w latach 2004-2008 mieszkałam w Szwecji, gdzie ukończyłam szkołę języka szwedzkiego . Od roku 1997 uczę również w ramach korepetycji j. angielskiego. Od marca 2011 prowadzę własną działalność gospodarczą. Poszukuję chętnych firm, instytucji chętnych do podjęcia stałej współpracy w zakresie tłumaczeń pisemnych.
9 agnese_s włoski
Brak informacji
10 AgnieszkaIB włoski
Uczenie j. włoskiego jest moją pasja. Stworzyłam stronę Internetową www.naukawloskiego.pl, na której oferuję profesjonalne kursy - korepetycje z języka włoskiego na wszystkich poziomach nauczania. Nauka włoskiego odbywa się przez Internet. Jeżeli chcesz nauczyć się języka włoskiego nie wychodząc z domu, nie tracąc czasu i pieniędzy na dojazdy ta oferta jest właśnie dla Ciebie - od dzisiaj Twoja szkoła języka włoskiego będzie w domu!
0-100 100-200