korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- województwo: małopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w mieście Kraków


Przejdź do:
  Znaleziono 23 lektorów.
język ukraiński małopolskie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Ahlo polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
2 AnastazjaBorowska rosyjski, ukraiński
Brak informacji
3 anysua28 polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
4 bratczukola rosyjski, ukraiński
Jestem dobrze wyszkolonym nauczycielem języka rosyjskiego i ukraińskiego, który nie ustaje w wysiłkach, by doskonalić swój warsztat. Wiedzę teoretyczną pogłębiam uczestnicząc w corocznych zjazdach Polsko-Ukraińskiego Forum Pedagogicznego zorganizowanego przez Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Akademię Nauk Pedagogicznych Ukrainy. Jestem również autorem przekładu (razem z prof. dr hab. F. Szloskiem) na j. polski książki pt. „Filozofia antropocentryzmu w przestrzeni edukacyjnej” V. Kremienia). Jeśli chodzi o doświadczenie praktyczne, posiadam kilkuletnie doświadczenie pracy zarówno w grupie (w tym wiekowo zróżnicowanej), jak też z klientem indywidualnym (również w zakresie biznesowego j. rosyjskiego). Jestem osobą komunikatywną, która potrafi stworzyć przyjazną atmosferę na lekcji z jednoczesnym zapewnieniem dynamiki nauczania. Ponadto jestem doświadczonym tłumaczem pisemnym (i ustnym). Ukończony kierunek studiów (przekładoznawstwo: specjalizacja rosyjski / ukraiński / polski) dał mi niezbędne podstawy, na których konsekwentnie buduję swoje doświadczenie. Świadomie piszę tu w czasie teraźniejszym, bowiem nigdy nie spoczywam na laurach i jestem przekonana, że proces formacji zawodowej trwa całe życie. Patrząc na mnie od strony stricte językowej zobaczą Państwo rodzimego użytkownika dwóch języków: rosyjskiego i ukraińskiego, w tej właśnie kolejności, bo moja rodzina jest rosyjskojęzyczna. Polski jest dla mnie językiem wyuczonym, nad którym pracuję od ponad dziesięciu lat, z czego od niemal pięciu w Polsce. Mam nadzieję, że zdołałam Państwo zachęcić, aby zapoznali się Państwo z moim życiorysem zawodowym i portfolio, co z kolei będzie argumentem do nawiązania współpracy.
5 Cybulecka ukraiński
Brak informacji
6 dimtet rosyjski, ukraiński
Brak informacji
7 eleonora rosyjski, ukraiński
Jestem doswiadczonym lektorem jezyka angielskiego, osoba, kochajaca swoja prace i traktujaca kazde zajecie i kazdego czlowieka z szacunkiem. Jestem odpowiedzialna i wymagajaca.
8 ikarus13 rosyjski, ukraiński
Jestem native-speakerem, mam indywidualne podejście do każdego ucznia, indywidualnie dobieram materiały, zajęcia prowadzę w godzinach wygodnych dla ucznia, mam wieloletnie doświadczenie.
9 Irena2505 angielski, rosyjski, ukraiński
Jestem osobą komunikatywną, która potrafi w prosty sposób przekazać swoją wiedzę języka.
10 Karolina30 polski dla cudzoziemców, ukraiński
Nauczanie jest moją pasją, w pracy staram się pogodzić przyjemne z pożytecznym. Dbam o dobry kontakt - właściwa komunikacja i otwarcie się na potrzeby ucznia lub grupy, to podstawa skutecznego nauczania. Wybieram różnorodne metody nauczania, dopasowując je do indywidualnych potrzeb. Na moich lekcjach nigdy nie jest nudno!
0-100