korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 81 lektorów.
język rosyjski Gdańsk
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agat1981 angielski, rosyjski
Brak informacji
2 Anastazja1991 rosyjski, ukraiński
Jestem native speaker języka rosyjskiego i ukraińskiego. Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczeniu. Posiadam umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z uczniami w każdym wieku.
3 Ania2000 angielski, rosyjski
Brak informacji
4 AniaG rosyjski
Brak informacji
5 AnnaBester rosyjski
Jestem osobą dobrą i serdeczną a zarazem odpowiedzialną i sprawiedliwą, która w rzetelny sposób potrafi przekazać nabytą wiedzę i umiejętności potrzebne w pracy z uczniem. Cechuje mnie na pewno również zdolność do nawiazywania kontaktów co procentuje w nabywaniu wiedzy. Potrafię okazać pomoc poprzez którą uczeń znalazłby w mojej osobie \\\\\\\"oparcie\\\\\\\". Jestem wyrozumiała i tolerancyjna, ale oczywiście bywaja sytuacje, które wymagają stanowczości i jednocześnie opanowania. Zawód nauczyciela od zawsze mnie pasjonował. Praca z innymi i pomoc w nauce jak i po prostu w życiu to jest moje spełnienie jako osoby i pedagoga.
6 astrid niemiecki, rosyjski
jestem nauczycielką dyplomowaną, egzaminatorem egzaminu maturalnego z języka niemieckiego oraz języka rosyjskiego, jestem też ekspertem w komisjach kwalifikacyjnych lub egzaminacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy. Od 01 września 2016r. jestem na emeryturze.
7 bianca polski dla cudzoziemców, rosyjski
Moja pasją jest nauczanie, od zawsze marzyłam, aby podjąć pracę jako nauczyciel języka obcego. Jestem osobą bardzo cierpliwą, staram się urozmaicać zajęcia, aby nie polegały tylko na nudnym powtarzaniu gramatyki. Jako doktorantka studiów historycznych staram się przybliżyć historię i współczesną kulturę Rosji za pomocą ciekawych tekstów, filmów bądź utworów muzycznych. Bardzo lubię podróżować, za swój cel wyjazdu zazwyczaj obieram kraje byłego ZSRR. Dzięki wyjazdom doskonalę swoją znajomość języka, a także poznaję lepiej realia życia w Rosji.
8 blueshadow rosyjski
Pragnę zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko lektora języka angielskiego oraz lektora języka rosyjskiego. Moją znajomość obu tych języków można określić jako biegłą. Posiadam pięcioletnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klientów anglojęzycznych w instytucji kulturalno-oświatowej. Od pewnego czasu zajmuję się jednak nauczaniem języka angielskiego, co postrzegam jako jedną z lepszych ścieżek rozwoju zawodowego i osobistego, gdyż cenię sobie zarówno pogłębianie wiedzy językowej, jak i możliwość przekazywania tej wiedzy kursantom. Jednak dopiero praca na stanowisku lektora języka rosyjskiego pozwoliłaby mi na pełne wykorzystanie moich zdolności językowych.
9 bromir angielski, rosyjski
Brak informacji
10 Clarity89 rosyjski
Jestem lektorem z doświadczeniem w nauce osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Nauczałam studentów z Iranu, Iraku, Chin, Mozambiku, Nigierii, Japonii, Niemiec. Język rosyjski jest ojczysty dla mnie. Umiem dobrze zorganizować czas lekcyjny oraz osiagnąć maksymalnie możliwy wynik.
0-100