korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Lublin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie lubelskim


Przejdź do:
  Znaleziono 38 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Lublin
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Agniedula polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 agutek01 angielski, francuski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
3 am61kaminska polski dla cudzoziemców
Jestem gotową do współpracy, uczciwą i sumienną osobą. Cierpliwą i życzliwą nauczycielką. Posiadam umiejętności organizacyjne i strategicznego myślenia. Z natury jestem refleksyjna i wrażliwa, a w życiu dokładna i opanowana.
4 ania1985 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 annalublin polski dla cudzoziemców
Jestem młodym, ambitnym lektorem, który w czasie dwuletnich praktyk i przeprowadzonych kursów, utwierdził się w przekonaniu, że lubi pracę z drugim człowiekiem. Moje zajęcia są ciekawe, dynamiczne, różnorodne i zawsze dostosowane do potrzeb oraz zainteresowań ucznia. W anonimowych ankietach zdobywałam dobre i bardzo dobre oceny od studentów, ale nadal się rozwijam i kształcę. Dużą wagę przywiązuję do przyjaznej atmosfery podczas nauki oraz komfortu pracy ucznia. Szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, jestem otwarta i życzliwa.
6 anna_polski polski dla cudzoziemców
Jestem otwarta na ludzi i konkretna. Sukces ucznia jest dla mnie powodem do dumy. Jestem ambitna i skupiona na celach. Nie dążę jednak do nich po trupach. Zawsze w centrum perspektywy stawiam człowieka i etykę zawodową. Praca z ludźmi daje mi energię i satysfakcję. Nauczanie sprawia, że wpadam we flow i zapominam o bożym świecie, skupiona na potrzebach uczniów. Stale doskonalę warsztat metodologiczny i poprawność swojej polszczyzny.
7 asiawa angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 babibabi angielski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 bozena124 niemiecki, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem nauczycielem i lektorem języków obcych od ponad 10 lat. Pracowałam we wszystkich typach szkół, także za granicą. Uczyłam języka niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców. Spędziłam ponad dwa lata na Ukrainie, ucząc tam języka polskiego jako obcego w tamtejszej szkole średniej oraz na Uniwersytecie Agrarnym (miasto Biała Cerkiew w obwodzie kijowskim). Uczyłam także indywidualnie w domu ucznia poprzez szkołę językową. Odznaczam się otwartością i dużą komunikatywnością w kontaktach z uczniami. Preferuję aktywne metody, dostosowane do potrzeb i charakteru grupy.
10 chmurkaostr niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą, która łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Jestem odpowiedzialna i pracowita. Moja krótka praktyka nauczycielska potwierdziła, że jest to zawód dla mnie i że będę go wykonywać z pasją i zaangażowaniem. Bardzo lubię pracę z dziećmi i młodzieżą. Mam z nią bardzo dobry kontakt. Umiem zainteresować szczególnie uczniów z trudnościami, Preferuje aktywizujące metody nauczania.
0-100