korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: lubelskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Lublin


Przejdź do:
  Znaleziono 58 lektorów.
język polski dla cudzoziemców lubelskie
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 5Aleks67 niemiecki, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 85911811 polski dla cudzoziemców
Kilka lat temu zdecydowałam się przejść na wcześniejszą emeryturę /Karta N-la/ i podjęłam nowe wezwania, ponieważ jestem mobilna , dyspozycyjna i wolna.Rozpoczęłam nową działalność; nauczanie JĘZ. POLSKIEGO jako OBCEGO. Moje trzydziestoletnie doświadczenie w pracy nauczycielskiej z młodzieżą i dorosłymi zaowocowało wygranym konkursem na nauczanie jęz. polskiego jako obcego w Urzędzie do Spraw Cudzoziemców w Warszawie i dwuletnim kontraktem, który realizowałam w Białej Podlaskiej. Prace zawodowa laczylam z dzalalnoscia spoleczna:ZHP,LOP,Caritas,wycieczki,obozy... W Liceum Ekonom. uczylam: podst.ekonomii, rachunkowosci, marketingu, towaroznawstwa ogolnego,technik biurowych,przedsiebiorczosci.Wspolpracowalam z Wielkop.Akademia Biznesu, prowadzac kursy z obslugi kasy fiskalnej. W dorobku mam wspoludzial w zalozeniu Spoldzielni Mieszkaniowej i prowadzenie jej przez 25 lat. Gdy wyjezdzalam, wszystkich mieszkancow zostawilam uwlaszczonych. NOWE DOSWIADCZENIE wdrazam od 2012r. jako N-L JEZ: POLSKIEGO DLA CUDZOZIEMCOW w CARITAS i w OSRODKU DLA UCHODZCOW w BIALEJ PODKASKIEJ. Czekam na propozycje. Pozdrawim. Maria
3 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
4 Agniedula polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 agnieszkarajch polski dla cudzoziemców
Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego, poparte studiami dziennymi o kieruku fililogia polska. Dysponuję rozległą wiedzą na temat nauczania języka polskiego. Posiadam odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje osobowościowe, które w połączeniu z moim doświadczeniem pozwalają mi na profesjonalne i kompetentne wykonywanie obowiązków. Charakteryzuje mnie komunikatywność, entuzjazm oraz otwartość, co sprawia, że znakomicie nawiązuję kontakty z innymi ludźmi i realizuję się w pracy zespołowej. Wykazuję również samodzielność, potrafię organizować sobie czas pracy i precyzyjnie wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. Od 2013 roku przebywam w Londynie, gdzie pracuję jako lektorka języka polskiego jako obcego.
6 agutek01 angielski, francuski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
7 am61kaminska polski dla cudzoziemców
Jestem gotową do współpracy, uczciwą i sumienną osobą. Cierpliwą i życzliwą nauczycielką. Posiadam umiejętności organizacyjne i strategicznego myślenia. Z natury jestem refleksyjna i wrażliwa, a w życiu dokładna i opanowana.
8 anastazja215 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
9 ania1985 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 annalublin polski dla cudzoziemców
Jestem młodym, ambitnym lektorem, który w czasie dwuletnich praktyk i przeprowadzonych kursów, utwierdził się w przekonaniu, że lubi pracę z drugim człowiekiem. Moje zajęcia są ciekawe, dynamiczne, różnorodne i zawsze dostosowane do potrzeb oraz zainteresowań ucznia. W anonimowych ankietach zdobywałam dobre i bardzo dobre oceny od studentów, ale nadal się rozwijam i kształcę. Dużą wagę przywiązuję do przyjaznej atmosfery podczas nauki oraz komfortu pracy ucznia. Szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, jestem otwarta i życzliwa.
0-100