korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: lubelskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Lublin


Przejdź do:
  Znaleziono 57 lektorów.
język polski dla cudzoziemców lubelskie
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 85911811 polski dla cudzoziemców
Kilka lat temu zdecydowałam się przejść na wcześniejszą emeryturę /Karta N-la/ i podjęłam nowe wezwania, ponieważ jestem mobilna , dyspozycyjna i wolna.Rozpoczęłam nową działalność; nauczanie JĘZ. POLSKIEGO jako OBCEGO. Moje trzydziestoletnie doświadczenie w pracy nauczycielskiej z młodzieżą i dorosłymi zaowocowało wygranym konkursem na nauczanie jęz. polskiego jako obcego w Urzędzie do Spraw Cudzoziemców w Warszawie i dwuletnim kontraktem, który realizowałam w Białej Podlaskiej. Prace zawodowa laczylam z dzalalnoscia spoleczna:ZHP,LOP,Caritas,wycieczki,obozy... W Liceum Ekonom. uczylam: podst.ekonomii, rachunkowosci, marketingu, towaroznawstwa ogolnego,technik biurowych,przedsiebiorczosci.Wspolpracowalam z Wielkop.Akademia Biznesu, prowadzac kursy z obslugi kasy fiskalnej. W dorobku mam wspoludzial w zalozeniu Spoldzielni Mieszkaniowej i prowadzenie jej przez 25 lat. Gdy wyjezdzalam, wszystkich mieszkancow zostawilam uwlaszczonych. NOWE DOSWIADCZENIE wdrazam od 2012r. jako N-L JEZ: POLSKIEGO DLA CUDZOZIEMCOW w CARITAS i w OSRODKU DLA UCHODZCOW w BIALEJ PODKASKIEJ. Czekam na propozycje. Pozdrawim. Maria
2 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
3 Agniedula polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 agutek01 angielski, francuski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 am61kaminska polski dla cudzoziemców
Jestem gotową do współpracy, uczciwą i sumienną osobą. Cierpliwą i życzliwą nauczycielką. Posiadam umiejętności organizacyjne i strategicznego myślenia. Z natury jestem refleksyjna i wrażliwa, a w życiu dokładna i opanowana.
6 anastazja215 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
7 ania1985 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 anna_polski polski dla cudzoziemców
Jestem otwarta na ludzi i konkretna. Sukces ucznia jest dla mnie powodem do dumy. Jestem ambitna i skupiona na celach. Nie dążę jednak do nich po trupach. Zawsze w centrum perspektywy stawiam człowieka i etykę zawodową. Praca z ludźmi daje mi energię i satysfakcję. Nauczanie sprawia, że wpadam we flow i zapominam o bożym świecie, skupiona na potrzebach uczniów. Stale doskonalę warsztat metodologiczny i poprawność swojej polszczyzny.
9 antoewa1 polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem, bibliotekarzem, posiadam doktorat z językoznawstwa polskiego. Mam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, a także doświadczenie w kontaktach z obcokrajowcami, w tym w udzielaniu lekcji j. polskiego Włochom i Brazylijczykom. Jestem osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakty, obowiązkową, cierpliwą, sumienną, otwartą na nowe wyzwania. Chętnie podejmę pracę, jako nauczyciel języka polskiego dla cudzoziemców.
10 asiawa angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100