korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: zachodniopomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Szczecin


Przejdź do:
  Znaleziono 124 lektorów.
język niemiecki zachodniopomorskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 71robert niemiecki
Jako człowiek wiele wymagam od innych i oczywiście od siebie. Interesuje mnie stały rozwój zawodowy, staram się stale powiększać wiedzę i interesują mnie nowinki w nauczaniu języków obcych. Jestem osobą godną zaufania, wiedzącą czego chce i punktualną.
2 aga061280 niemiecki
Jestem magistrem pedagogiki. Ukończyłam studia licencjackie z filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ponadto studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi na każdym szczeblu. Pracowałam w szkole podstawowej, gimnazjum jako nauczyciel języków obcych i pedagog szkolny. Jestem również lektorem języka obcego i prowadzę zajęcia na każdym stopniu zaawansowania. Interesuje mnie praca w placówce oświatowej, jak również praca na stanowisku lektora. POSIADAM WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.
3 agacior_szczecin niemiecki
4 agatkasmutter niemiecki
jestem rzetelnym, wymagającym i systematycznym nauczycielem.Pracuję na wszystkich poziomach zaawansowania, uczę tłumaczeń , komunikacji oraz gramatyki. Poszerzam słownictwo. Wymagam od innych wiele tak jak od siebie. Wykonuję specjalistyczne tłumaczenia w tempie zadowalającym klienta.Bardzo lubię kontakt z ludźmi i jestem na nich zawsze otwarta.Czekam na propozycje pracy.Gwarantuję solidność i zadowolenie.
5 agnesitaw niemiecki
Brak informacji
6 Agnieszka_Rycerz niemiecki
Języki: • Język niemiecki: biegła znajomość w mowie i w piśmie, spec. język biznesu • Język angielski: poziom średnio zaawansowany Umiejętności: • Znajomość obsługi komputera - programy MS Office, Power Point, system operacyjny Windows XP, aplikacje typu Word, HTML, PDF , Adobe Reader, Internet Explorer, obsługa poczty internetowej, programy dla tłumaczy typu Deutsch Translator XT • Prawo jazdy kat. B • Obsługa urządzeń biurowych, szybkie pisanie na komputerze Cechy charakteru: Łatwość nawiązywania kontaktów, odporność na stres, odpowiedzialność, pracowitość, rzetelność , dokładność i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań, wysoka kultura osobista, chęć do nauki nowych rzeczy. Zainteresowania: Reklama, Public Relations, podróże, motoryzacja, sport, nauka języków
7 AgulaK niemiecki
Brak informacji
8 alfa445 niemiecki
nauczyciel mianowany i tłumacz j. niemieckiego atuty: profesjonalizm,kreatywność, innowacyjność, umiejętność motywowania do nauki, dostrzeganie w uczniu człowieka wraz z jego słabościami i mocnymi stronami
9 Alina1 niemiecki
Oferuję naukę języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania, przygotowuję do egzaminów, wyjazdów, pomagam w nadrabianiu zaległości, wykonuję tłumaczenia. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym dostosowanym po potrzeb i wymagań ucznia.
10 aneczka37 niemiecki
Lubię uczyć dzieci i młodzież ,mam w tym doświadzenie,polecam się
0-100 100-200