korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: zachodniopomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Szczecin


Przejdź do:
  Znaleziono 133 lektorów.
język niemiecki zachodniopomorskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 71robert niemiecki
Jako człowiek wiele wymagam od innych i oczywiście od siebie. Interesuje mnie stały rozwój zawodowy, staram się stale powiększać wiedzę i interesują mnie nowinki w nauczaniu języków obcych. Jestem osobą godną zaufania, wiedzącą czego chce i punktualną.
2 Adam.hiszp.ang.niem angielski, hiszpański, niemiecki
Jestem absolwentem prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. W roku 2008 ukończyłem studia licencjackie na kierunku: filologia angielskiego, specjalność: nauczyciel dwóch języków obcych (angielski i niemiecki). Obecnie jestem studentem studiów doktoranckich na wydziale prawa Europejskiego Uniwersytetu Viadrina. Od roku 2005 przeprowadziłem ok. 800 godzin lekcyjnych z j. hiszpańskiego i angielskiego (poziomy początkujący oraz zaawansowane) dla Stowarzyszenia Parakletos w Słubicach. Od 3 lat udzielam także korepetycji z języka hiszpańskiego - ok 10 godzin w tygodniu. Od 2 lat udzielam korepetycji z języka angielskiego i niemieckiego (po ok. 5 godzin tygodniowo). Przez rok uczyłem jedną osobę (osoba dwujęzyczna - Hiszpanka wychowana w Niemczech) języka polskiego jako obcego. Moje zajęcia, zarówno indywidualne, jak i grupowe, są adresowane głównie do studentów Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie. W wielu przypadkach celem zajęć jest przygotowanie studenta do wyjazdu zagranicznego. Poza tym nauczałem także osoby dorosłe i licealistów. Przez dwa semestry prowadziłem na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie zajęcia dydaktyczne w języku angielskim z teorii państwa oraz z ochrony praw człowieka. W ten sposób zyskałem cenne doświadczenie w pracy w grupach międzynarodowych. Obecnie przygotowuję sie intensywnie do egzaminu z języka hiszpańskiego DELE Superior (odpowiednik angielskiego Proficiency), który zamierzam złożyć w listopadzie. Oprócz tego, posiadam bogate doświadczenia w zakresie tłumaczeń. Sporządzałem tłumaczenia z języka angielskiego (medyczne - podręcznik, techniczne), z niemieckiego (historia sztuki, współpraca z muzeum regionalnym w Altranft - Niemcy) oraz hiszpańskiego (dokumenty związane z zatrudnieniem). Kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu pozwoliło mi skrystalizować moje plany zawodowe. W ciągu ostatnich kilku lat odkryłem, że nauczanie oraz kontakt z ludźmi są dla mnie źródłem satysfakcji i prawdziwej radości. Języki obce są moją pasją, dlatego posiadam ogromną motywację do dalszego kształcenia zawodowego. Połączenie wiedzy prawniczej z kompetencjami językowymi sprawia, iż mogę także prowadzić kursy z zakresu języka prawniczego i ekonomicznego.
3 Adamson niemiecki
Germanista - nauczyciel, nauczyciel akademicki, korepetytor, tłumacz z wieloletnim stażem. Doktor nauk humanistycznych z zakresu filologii germańskiej (Uniwersytet Rzeszowski), mgr filologii germańskiej na Uniwersytecie Szczecińskim. Pozytywna opinia Konsulatu Generalnego RP w Monachium o dokonanych tłumaczeniach. 15 lat doświadczenia: Nauczanie w gimnazjach, szkołach średnich, na uniwersytetach, innych szkołach wyższych, jako korepetytor w wielu szkołach językowych i firmach. Mam na swoim koncie również tłumaczenia dla wydawnictwa (ponad 30 przetłumaczonych książek). Uczęszczałem do niemieckiego gimnazjum. Dojeżdżam do uczących się nawet w odległe rejony Szczecina. Pomoc językowa w nagłych przypadkach! Lata nauki w różnych szkołach i na różnych poziomach (od szkół zawodowych po uniwersytety) pozwoliły mi zaobserwować, jakie problemy popełniają Polacy uczący się języka niemieckiego i opracować metody nauczania, które w sposób szybki i skuteczny prowadzą do opanowania bardziej zawiłych tematów.
4 aga061280 niemiecki
Jestem magistrem pedagogiki. Ukończyłam studia licencjackie z filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ponadto studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi na każdym szczeblu. Pracowałam w szkole podstawowej, gimnazjum jako nauczyciel języków obcych i pedagog szkolny. Jestem również lektorem języka obcego i prowadzę zajęcia na każdym stopniu zaawansowania. Interesuje mnie praca w placówce oświatowej, jak również praca na stanowisku lektora. POSIADAM WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.
5 agacior_szczecin niemiecki
6 agatkasmutter niemiecki
jestem rzetelnym, wymagającym i systematycznym nauczycielem.Pracuję na wszystkich poziomach zaawansowania, uczę tłumaczeń , komunikacji oraz gramatyki. Poszerzam słownictwo. Wymagam od innych wiele tak jak od siebie. Wykonuję specjalistyczne tłumaczenia w tempie zadowalającym klienta.Bardzo lubię kontakt z ludźmi i jestem na nich zawsze otwarta.Czekam na propozycje pracy.Gwarantuję solidność i zadowolenie.
7 agnesitaw niemiecki
Brak informacji
8 Agnieszka_Rycerz niemiecki
Języki: • Język niemiecki: biegła znajomość w mowie i w piśmie, spec. język biznesu • Język angielski: poziom średnio zaawansowany Umiejętności: • Znajomość obsługi komputera - programy MS Office, Power Point, system operacyjny Windows XP, aplikacje typu Word, HTML, PDF , Adobe Reader, Internet Explorer, obsługa poczty internetowej, programy dla tłumaczy typu Deutsch Translator XT • Prawo jazdy kat. B • Obsługa urządzeń biurowych, szybkie pisanie na komputerze Cechy charakteru: Łatwość nawiązywania kontaktów, odporność na stres, odpowiedzialność, pracowitość, rzetelność , dokładność i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań, wysoka kultura osobista, chęć do nauki nowych rzeczy. Zainteresowania: Reklama, Public Relations, podróże, motoryzacja, sport, nauka języków
9 AgulaK niemiecki
Brak informacji
10 aldonakielpinska niemiecki
Doświadczenie w szkolnictwie zdobyłam dzięki praktykom na studiach. Od października 2010 prowadziłam korepetycje dla 4 grup wiekowych: szkoła podstawowa (7 osób), gimnazjum(6 osób), liceum(2 osoby) - kontynuacja języka oraz grupa z osobami dorosłymi(3 osoby) - poziom początkujący. W trakcie studiów uczyłam się metody komunikatywno - dydaktycznej. Ta metoda nastawiona jest na prowadzenie lekcji w sposób ciekawy dla odbiorcy. Urozmaicanie lekcji poprzez gry i zabawy, samodzielne odkrywanie reguł gramatycznych, ciekawe zadania do lekcji, na koniec lekcji zadanie umożliwiające samodzielne wypowiadanie się. Jestem osobą dyspozycyjną, obowiązkową i komunikatywną, dobrze radzę sobie w stosunkach interpersonalnych. Zarówno praca samodzielna, jak i w zespole nie stanowi dla mnie problemu. Cenię sobie dobrą organizację pracy oraz rzetelne wypełnianie powierzonych mi obowiązków.
0-100 100-200