korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: zachodniopomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Szczecin


Przejdź do:
  Znaleziono 134 lektorów.
język niemiecki zachodniopomorskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 71robert niemiecki
Jako człowiek wiele wymagam od innych i oczywiście od siebie. Interesuje mnie stały rozwój zawodowy, staram się stale powiększać wiedzę i interesują mnie nowinki w nauczaniu języków obcych. Jestem osobą godną zaufania, wiedzącą czego chce i punktualną.
2 Adam.hiszp.ang.niem angielski, hiszpański, niemiecki
Jestem absolwentem prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. W roku 2008 ukończyłem studia licencjackie na kierunku: filologia angielskiego, specjalność: nauczyciel dwóch języków obcych (angielski i niemiecki). Obecnie jestem studentem studiów doktoranckich na wydziale prawa Europejskiego Uniwersytetu Viadrina. Od roku 2005 przeprowadziłem ok. 800 godzin lekcyjnych z j. hiszpańskiego i angielskiego (poziomy początkujący oraz zaawansowane) dla Stowarzyszenia Parakletos w Słubicach. Od 3 lat udzielam także korepetycji z języka hiszpańskiego - ok 10 godzin w tygodniu. Od 2 lat udzielam korepetycji z języka angielskiego i niemieckiego (po ok. 5 godzin tygodniowo). Przez rok uczyłem jedną osobę (osoba dwujęzyczna - Hiszpanka wychowana w Niemczech) języka polskiego jako obcego. Moje zajęcia, zarówno indywidualne, jak i grupowe, są adresowane głównie do studentów Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie. W wielu przypadkach celem zajęć jest przygotowanie studenta do wyjazdu zagranicznego. Poza tym nauczałem także osoby dorosłe i licealistów. Przez dwa semestry prowadziłem na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie zajęcia dydaktyczne w języku angielskim z teorii państwa oraz z ochrony praw człowieka. W ten sposób zyskałem cenne doświadczenie w pracy w grupach międzynarodowych. Obecnie przygotowuję sie intensywnie do egzaminu z języka hiszpańskiego DELE Superior (odpowiednik angielskiego Proficiency), który zamierzam złożyć w listopadzie. Oprócz tego, posiadam bogate doświadczenia w zakresie tłumaczeń. Sporządzałem tłumaczenia z języka angielskiego (medyczne - podręcznik, techniczne), z niemieckiego (historia sztuki, współpraca z muzeum regionalnym w Altranft - Niemcy) oraz hiszpańskiego (dokumenty związane z zatrudnieniem). Kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu pozwoliło mi skrystalizować moje plany zawodowe. W ciągu ostatnich kilku lat odkryłem, że nauczanie oraz kontakt z ludźmi są dla mnie źródłem satysfakcji i prawdziwej radości. Języki obce są moją pasją, dlatego posiadam ogromną motywację do dalszego kształcenia zawodowego. Połączenie wiedzy prawniczej z kompetencjami językowymi sprawia, iż mogę także prowadzić kursy z zakresu języka prawniczego i ekonomicznego.
3 aga061280 niemiecki
Jestem magistrem pedagogiki. Ukończyłam studia licencjackie z filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ponadto studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi na każdym szczeblu. Pracowałam w szkole podstawowej, gimnazjum jako nauczyciel języków obcych i pedagog szkolny. Jestem również lektorem języka obcego i prowadzę zajęcia na każdym stopniu zaawansowania. Interesuje mnie praca w placówce oświatowej, jak również praca na stanowisku lektora. POSIADAM WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.
4 agacior_szczecin niemiecki
5 agatkasmutter niemiecki
jestem rzetelnym, wymagającym i systematycznym nauczycielem.Pracuję na wszystkich poziomach zaawansowania, uczę tłumaczeń , komunikacji oraz gramatyki. Poszerzam słownictwo. Wymagam od innych wiele tak jak od siebie. Wykonuję specjalistyczne tłumaczenia w tempie zadowalającym klienta.Bardzo lubię kontakt z ludźmi i jestem na nich zawsze otwarta.Czekam na propozycje pracy.Gwarantuję solidność i zadowolenie.
6 agnesitaw niemiecki
Brak informacji
7 Agnieszka_Rycerz niemiecki
Języki: • Język niemiecki: biegła znajomość w mowie i w piśmie, spec. język biznesu • Język angielski: poziom średnio zaawansowany Umiejętności: • Znajomość obsługi komputera - programy MS Office, Power Point, system operacyjny Windows XP, aplikacje typu Word, HTML, PDF , Adobe Reader, Internet Explorer, obsługa poczty internetowej, programy dla tłumaczy typu Deutsch Translator XT • Prawo jazdy kat. B • Obsługa urządzeń biurowych, szybkie pisanie na komputerze Cechy charakteru: Łatwość nawiązywania kontaktów, odporność na stres, odpowiedzialność, pracowitość, rzetelność , dokładność i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań, wysoka kultura osobista, chęć do nauki nowych rzeczy. Zainteresowania: Reklama, Public Relations, podróże, motoryzacja, sport, nauka języków
8 AgulaK niemiecki
Brak informacji
9 aldonakielpinska niemiecki
Doświadczenie w szkolnictwie zdobyłam dzięki praktykom na studiach. Od października 2010 prowadziłam korepetycje dla 4 grup wiekowych: szkoła podstawowa (7 osób), gimnazjum(6 osób), liceum(2 osoby) - kontynuacja języka oraz grupa z osobami dorosłymi(3 osoby) - poziom początkujący. W trakcie studiów uczyłam się metody komunikatywno - dydaktycznej. Ta metoda nastawiona jest na prowadzenie lekcji w sposób ciekawy dla odbiorcy. Urozmaicanie lekcji poprzez gry i zabawy, samodzielne odkrywanie reguł gramatycznych, ciekawe zadania do lekcji, na koniec lekcji zadanie umożliwiające samodzielne wypowiadanie się. Jestem osobą dyspozycyjną, obowiązkową i komunikatywną, dobrze radzę sobie w stosunkach interpersonalnych. Zarówno praca samodzielna, jak i w zespole nie stanowi dla mnie problemu. Cenię sobie dobrą organizację pracy oraz rzetelne wypełnianie powierzonych mi obowiązków.
10 Alina1 niemiecki
Oferuję naukę języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania, przygotowuję do egzaminów, wyjazdów, pomagam w nadrabianiu zaległości, wykonuję tłumaczenia. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym dostosowanym po potrzeb i wymagań ucznia.
0-100 100-200