korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Gdynia
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 47 lektorów.
język niemiecki Gdynia
  [1] 2 3 4 5  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 8801marta niemiecki
Brak informacji
2 adamani12 niemiecki
Brak informacji
3 aga061280 niemiecki
Jestem magistrem pedagogiki. Ukończyłam studia licencjackie z filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ponadto studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi na każdym szczeblu. Pracowałam w szkole podstawowej, gimnazjum jako nauczyciel języków obcych i pedagog szkolny. Jestem również lektorem języka obcego i prowadzę zajęcia na każdym stopniu zaawansowania. Interesuje mnie praca w placówce oświatowej, jak również praca na stanowisku lektora. POSIADAM WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.
4 AgnieszkaMH niemiecki
Jestem doświadczonym lektorem, nauczycielem i tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Chętnie podejmę współpracę w zakresie nauki języka lub tłumaczeń, szczególnie języka specjalistycznego, ale także języka \"zwykłego\". Wystawiam faktury zwolnione z VAT. Zapraszam do kontaktu.
5 akulwicka niemiecki
Jestem osobą młodą, komunikatywną i otwartą na nowe doświadczenia. Za sprawą miłej aparycji i elastyczności bardzo łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Jako korepetytorka wymagam od swoich uczniów obowiązkowości i pracowitości przy nauce języka niemieckiego. Każdego ucznia traktuję indywidualnie. Starannie przygotowuję zajęcia, aby nauka języka nie była obowiązkiem, lecz przyjemnym doświadczeniem. Za osiągnięcie uważam każdy postęp w nauce języka obcego u ucznia. Szczególnie cieszą mnie chwile, gdy nawet słaby uczeń dzięki mojej pomocy odnajduje chęć do nauki języka niemieckiego.
6 AndyEnglish angielski, niemiecki
Brak informacji
7 AnuszkaGB angielski, niemiecki, polski dla cudzoziemców
Od ponad 11 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii. Posluguje sie plynnie jezykiem angielskim oraz jezykiem niemieckim. Poszukuje wspolpracy opartej na lekcjach online albo stalej wspolpracy stacjonarnej- biore pod uwage przeprowadzke do Polski.
8 appex71 angielski, niemiecki
Jestem magistrem filologii germańskiej z ponad 15-letnim stażem w nauczaniu. Język niemiecki jest moją pasją od lat, zajmuję się nauczaniem prywatnym oraz wykonywaniem tłumaczeń z różnych dziedzin, począwszy od prawa poprzez teologię a na tekstach technicznych skończywszy. Prowadziłam również kursy EFS dla dorosłych oraz kursy dla młodzieży. Przygotowuję młodzież do egzaminów ZD i ZMP oraz do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Pomagam nadrobić zaległości w nauce oraz uczę od podstaw. Osoby dorosłe uczę języka biznesowego. Języki obce są moją pasją. Uzyskałam certyfikat CPE z języka angielskiego, uczę tego języka młodzież i dorosłych, znam również dobrze język rosyjski i hiszpański, uczę się francuskiego. Staram się łączyć różne metody nauczania, dostosowując je do wieku, zdolności oraz potrzeb uczącego się. Poza tym, w związku z moja pracą zawodową, posiadam doświadczenie w prowadzeniu rozmów biznesowych, przygotowywaniu korespondencji, ofert i zamówień w języku niemieckim i angielskim. Znam specyfikę języka biznesowego i umiejętność prezentacji.
9 Aras37 niemiecki
Ja jestem nauczycielem wymagającym, ale także cierpliwym, posiadającym zdolność tłumaczenia wybranych zagadnień. Mam dobry kontakt z uczniami, potrafię nawiązać współpracę ze szkołą zagraniczną. Jako człowiek jestem towarzyski, z poczuciem humoru, posiadającym wielu przyjaciół.
10 Arnika niemiecki
Brak informacji
0-100