korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- województwo: kujawsko-pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w mieście Bydgoszcz
Katalog lektorów języka japońskiego w mieście Toruń


Przejdź do:
  Znaleziono 7 lektorów.
język japoński kujawsko-pomorskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 9drupi99 japoński
Brak informacji
2 badominton japoński
Brak informacji
3 Gosia.B.2005 japoński
doświadczenie akademickie w nauczaniu języka, bardzo dobre przygotowanie do nauczania gramatyki, przygotowanie do organizacji i obsługi kursów języka japońskiego w Japonii ( dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia pilota wycieczek z jezykiem japońskim), doswiadczenie w tłumaczeniu, w tym technicznym, zwłaszcza branża motoryzacyjna, przygotowanie i doswiadczenie akademickie w nauczaniu literatury japońskiej.
4 GreatAr japoński
Brak informacji
5 katarzyna_lamparska japoński
Jestem tłumaczem języka japońskiego i angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem w takich dziedzinach jak handel, logistyka i administracja. Interesuje się także takimi zagadnieniami jak handel, PR, marketing, CSR i dziennikarstwo - o czym świadczą m.in. moje studia podyplomowe na kierunku Komunikacja wewnętrzna i Public Relations. Obecnie pracuje w firmie U-Tec Poland, gdzie zajmuje się koordynowaniem sprzedaży produktów do Clean Roomów (tzw. "czystych pomieszczeń" ) naszych japońskich partnerów, badaniem poziomu zadowolenia pracowników firmy i problemów komunikacyjnych, redagowaniem i pisaniem artykułów do firmowej gazetki, przygotowywaniem materiałów informacyjnych i promocyjnych produktów, organizacją event'ów, tworzeniem zestawień handlowo - sprzedażowych, sprawami związanymi z obsługą prawną i pobytową naszych Japońskich pracowników i gości etc. Jestem osobą ambitną, odporną na stres (publiczne tłumaczenia tego wymagają), kreatywną i komunikatywną. Spędziłam ponad 4 lata ucząc się i pracując zagranicą - mam doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, potrafię bardzo dobrze współpracować z różnymi grupami, a także prowadzić samodzielne projekty. Jestem także w trakcie wyrabiania prawa jazdy kategorii B. Z wyrazami szacunku, Katarzyna Lamparska
6 nikita_8 angielski, francuski, japoński
Jestem pozytywną i odpowiedzialną osobą. Interesują mnie języki, podróże i ludzie. Moim celem w nauczaniu jest aby uczniowie potrafili komunikować się w danym języku zamiast nauki dla samej nauki z której nic nie wynika.
7 Pawel03005 japoński
Japoński znam biegle.
0-100