korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: czeski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka czeskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka czeskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 18 lektorów.
język czeski Warszawa
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agnieszka_pa czeski
Brak informacji
2 anna_prystupa czeski, francuski
Brak informacji
3 bohemistkanative czeski
KOMPETENCJE Native speaker, bilingwalna, uczyła czeskiego na UJ - z elementami kultury i historii. Lektorka z 20 - letnim stażem w nauczaniu języka czeskiego metoda komunikacji jezykowej. Dr nauk humanistycznych. Wykladowca na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Lektorka na Uniwersytecie Karola w Pradze. Tłumacz przysięgły na terenie województwa małopolskiego. Autorka m.in. \\\"Rozmówek polsko-czeskich\\\". Tłumaczka, aktualnie w Warszawie, daje lekcje czeskiego, także przez skype (www.skyesp.com) DOSWIADCZENIE: Nauczanie j. czeskiego w latach 1992 – 2005 na UJ. Od 2006 roku lekcje prywatne dla klientów indywidualnych i prowadzenie kursów w Warszawie. Tłumaczenia oraz weryfikacje Wszystkie poziomy, materiały także autorskie, multimedialne. Atrakcyjnie, profesjonalne, skutecznie.
4 J.Raszka czeski
Uczę dla przyjemności i satysfakcji. Mam inne źródło dochodu, dlatego jestem nauczycielem uśmiechniętym, zaangażowanym z indywidulanym podejściem do ucznia. Do zajęć zawsze solidnie się przygotowuję, zwracając uwagę, żeby zajęcia były ciekawe i uczeń mógł sam szybko zauwazyć postępy. Jestem cierpliwa i wyrouzmiała - tłumaczę aż do skutku. W czasie indywidulanych korepetycji przygotowałam wielu uczniów do matury, egzaminów poprawkowych oraz pomagałam nadrobić zaległości. O mojej skuteczności świadczy fakt, że nie piszę nigdzie ogłoszeń - wszyscy moi uczniowie są z polecenia innych, zadowolonych z moich zajęć osób.
5 jezykowo czeski
Kocham język czeski i czeską kulturę. Zdobywanie kompetencji socjokulturowych stanowi ważny element moich zajęć. Korzystam z różnorodnych materiałów, program dostosowuję do oczekiwań uczniów. Jednak zawsze kładę nacisk na rozwijanie wszystkich kompetencji językowych (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie). Umiem wytłumaczyć nawet największe zawiłości czeskiej gramatyki i mam wiele cierpliwości. Zawsze staram się, aby zajęcia przebiegały w miłej, luźnej atmosferze.
6 kacperski czeski
Jestem pasjonatem języka czeskiego i swoją pasją staram się zarażać również uczniów. Lubię stosować metody angażujące studentów w proces nauki poprzez różnego rodzaju gry i zabawy.
7 KarolinaMiter czeski, polski dla cudzoziemców
Witam! Jestem 28-letnią absolwentką Instytutu Slawistyki Zachodniej i Południowej na Uniwersytecie Warszawskim, zafascynowaną językoznawstwem i językiem czeskim. Jestem osobą komunikatywną, cierpliwą, otwartą na nowe wyzwania i ochoczo je podejmującą, a także z chęcią zarażającą innych swoim zapałem i zainteresowaniami. Uczę czeskiego od ponad 6 lat, na wszystkich poziomach zaawansowania, również od podstaw. Moje lekcje są bardzo aktywne, wykorzystuję wszystkie dostępne środki - od \"żywych\" tekstów adaptowanych przeze mnie do odpowiedniego poziomu ucznia, po fragmenty słuchowisk, programów telewizyjnych, itp. Przykładam dużą wagę do rozwijania zasobu słownictwa, na zajęciach używam wyłącznie języka czeskiego. Posługuję się własnoręcznie opracowanymi materiałami dydaktycznymi. Prywatnie poświęcam się pasji lotnictwa i podróżowania, jestem też prawdziwym molem książkowym :-) Serdecznie zapraszam do współpracy!
8 kat.waw. czeski
od IX 2011 : Prowadzenie własnej działalności gospodarczej 2010 - 2011: Prywatne Centrum Kształcenia Kadr w Jeleniej Górze, projekt: „Znajomość języków obcych podstawą współpracy europejskiej”, stanowisko: lektor języka czeskiego 2010 - 2011: Centrum Edukacji Atut w Jeleniej Górze, projekt: „Poprawa kompetencji osobistych i językowych mieszkańców Gminy Mieroszów – nauka j. czeskiego”, stanowisko: lektor języka czeskiego 2010 - 2011: Szkoła Językowa Experience & Education w Jeleniej Górze, stanowisko: lektor języka czeskiego III - IX 2010: Karkonoski Dom Numizmatyczny w Jeleniej Górze, stanowisko: przedstawiciel regionalny na Republikę Czeską I 2010: Zespół Szkół Publicznych w Borowie; Projekt w ramach Europejskiego Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013 „Razem-wspólne działania pogłębiają przyjaźń”, stanowisko: lektor języka czeskiego i polskiego od 2008: Indywidualne nauczanie języka czeskiego i polskiego w ramach korepetycji od 2006: Warsztaty z języka czeskiego w ramach corocznego Festiwalu Artystycznego SLOT ART FESTIWAL, stanowisko: lektor języka czeskiego Łatwo nawiązuję kontakty i lubię pracować z ludźmi. Jestem osobą ambitną, szukam nowych wyzwań. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności, a także cierpliwości w procesie nauczania.
9 KataGrochow czeski, polski dla cudzoziemców
Czeski jest prosty, a nauka ze mną przyjemna :) Zapewniam wszystkie materiały do nauki, dostosowane do potrzeb, zainteresowań i poziomu zaawansowania i dokładam wszelkich starań, aby lekcje przebiegały w miłej atmosferze, a rezultaty były widoczne jak najszybciej. Uczę tak, jak sama chciałabym być uczona - bez popadania w skrajności, bez przynudzania i wałkowania oczywistości, bez gonitwy i prześlizgiwania się po tematach trudnych (\"przecież to takie łatwe\" albo \"i tak nie zrozumiesz\"). Dla mnie nauczyciel to osoba z ogromną wiedzą i pasją, które inspirują, zaś lekcja to dobra zabawę dla obu stron :)
10 laso222 czeski
Jestem cierpliwym, ale wymagającym nauczycielem, który sądząc po wynikach i zadowoleniu uczniów potrafi zmotywować do nauki języka czeskiego. Z racji tego, że jestem native speakerem prowadzę zajęcia tylko w języku czeskim, żeby uczniowie osłuchali się z językiem, dykcją i akcentem. Jestem osobą spokojną i pozytywnie nastawioną (mam też świadomość jak jest odbierany język czeski w Polsce:) więc inaczej się nie da.
0-100