korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: mazowieckie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Warszawa


Przejdź do:
  Znaleziono 2341 lektorów.
język angielski mazowieckie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -4Kids- angielski
Duże doświadczenie w pracy z DZIEĆMI. Dodatkowe kwalifikacje pedagogiczne i terapeutyczne (dysleksja, ADHD i inne) - zakończone studia magisterskie. Kwalifikacje i doświadczenie w pracy metodą Marii Montessori. Doświadczenie w nauczaniu SENIORÓW.
2 -KarMaD- angielski
Mgr filologii angielskiej, oferuję profesjonalne zajęcia z języka angielskiego. 4 lata doświadczenia w nauczaniu i tłumaczeniu. Specjalizacje: język angielski ogólny, biznesowy, medyczny. Prowadzę zajęcia z: młodzieżą szkolną, studentami, osobami dorosłymi. Zapewniam przyjazną atmosferę na zajęciach i indywidualne podejście do ucznia. Zapraszam do współpracy.
3 110Grako angielski
Brak informacji
4 121087 angielski
Brak informacji
5 123sunshine angielski
Brak informacji
6 13chil10 angielski
Zajmuję sie nauczaniem od 1991 roku w różnorodnej formie oraz na różnych poziomach wiekowych i intelektualnych. Najważniejsze jest dla mnie nawiązanie dobrego kontaktu z uczniem/studentem, żeby zoptymalizować jego efektywność. Chcę, zeby uczeń czuł sie bezpiecznie. Staram sie poznać mocne i słabe strony, co wspomaga merytoryczną pracę. Jestem otwarta na pomysły i propozycje studenta biorąc jednocześnie pod uwagę metody nauczania, do których był dotychczas przyzwyczajony. Wychodząc z założenia, ze język jest instrumentem do porozumiewania się stawiam na komunikację i uaktywnienie osoby uczącej się. Staram się też poprzez jezyk pokazać kulturę i specyfikę krajów anglojęzycznych. Dlatego prowadzę zajęcia w szerokim kontekście kulturowym, stawiając nacisk na współczesne formy komunikowania się oraz audiowizualny charakter dzisiejszej kultury.
7 14071970 angielski, włoski
Posiadam duże doświadczenie w uczeniu różnych grup wiekowych. Od 10 lat pracuję w renomowanej prywatnej szkole podstawowej. Obecnie uczę klasy 4-6, przygotowuję uczniów do egzaminu PET i dzieci z klas 3-6 do testów YLE.
8 198508 angielski
Moimi atutami sa pełna dyspozycyjnosc, sumienność,. Jestem nauczycielem punktualnym, sprawiedliwym, odpowiedzialnym za swoja prace. Jestem osoba usmiechnieta z poczuciem humoru.
9 1Lasotka angielski
Posiadam wymagane wykształcenie, przygotowanie pedagogiczne oraz czternastoletni staż pracy jako nauczyciel i wychowawca. W roku 2014 uzyskałam stopień nauczyciela mianowanego. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą. Mam doświadczenie w pracy z uczniami szkoły podstawowej, gimnazjalnej i średniej. Jestem osobą zdyscyplinowaną, odpowiedzialną i punktualną. Nie palę. Przygotowuję uczniów do konkursów oraz egzaminów zewnętrznych. Organizuję wyjazdy zagraniczne do Anglii. Staram się zainteresować uczniów nie tylko językiem, ale także kulturą i historią krajów anglojęzycznych. Organizuję konkursy np. na temat Wiedzy o Wielkiej Brytanii lub Fox. W tym roku szkolnym w ramach realizacji projektu gimnazjalnego w klasie drugiej wystawiałam sztukę pt. „Romeo i Julia” w języku angielskim. W ramach zainteresowania uczniów językiem realizuję projekty z innymi szkołami, np. w ramach wymiany korespondencji. Pracowałam z bardzo trudną młodzieżą, która wymagała mego ogromnego zaangażowania w pracę na lekcji oraz stałego powtarzania przerobionego materiału. Mam doświadczenie w pracy z uczniem z zespołem Aspergera, który sprawiał wyjątkowe trudności wychowawcze. Prowadzę także nauczanie indywidualne na poziomie gimnazjalnym i licealnym. Mam doświadczenie w prowadzeniu kursów dla dorosłych w ramach różnych projektów unijnych oraz w nauczaniu dorosłych w ramach pracy w zaocznej szkole policealnej.
10 22dina angielski
Jestem ciepliwą, \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"dobrą\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" , miłą osobą, nad rywalizację przedkłądam współpracę. Mam opinię osoby rzetelnej, pracowitej i starannej. Mam zdolności plastyczne , lubię rozmawiać i słuchać innych.