korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Polski jak łacina - opowiada Steffen Möller
O swoich doświadczeniach z językami obcymi i nie tylko opowiada Steffen Möller w rozmowie z Bartkiem Ciszewskim.
Z życia lektora ‘mk’: Radosna twórczość moich uczniów
Jak powszechnie wiadomo uczniowie języków obcych potrafią być niezwykle kreatywni i tworzą niesamowite frazy czy zwroty, kiedy chcą coś powiedzieć, a brakuje im słownictwa....
Z życia lektora '‘Karolina F.’: Przedszkolaki
Dzieci są bezpretensjonalne. Kiedy zaczęłam z nimi pracować byłam zszokowana ich szczerością ( 'coś kiepsko dziś pani wygląda', ' ojej, jakiego ma pani siniaka na nodze',...
Nauczyciel w Polsce - fakty i mity (2)
Nasze szkoły uczą bardzo dobrze. Polscy uczniowie, którzy trafiają do zagranicznych szkół, nie mogą się nadziwić, że programy są tam takie skromne, liczba lektur znikoma, nikt nie wymaga zapamiętywania ogromnej ilości wiadomości. Nasi uczniowie zajmują wysokie miejsca w międzynarodowych olimpiadach przedmiotowych. Oba te stwierdzenia są prawdziwe.
Dzień Otwarty w Księgarni Intern Book z udziałem Wydawnictwa BC.edu 1 września 2008 w Krakowie
W programie imprezy prezentacja pełnej oferty naszego wydawnictwa, możliwość konsultacji metodycznych i zapoznanie się z pracą księgarni.
Z życia lektora 'Anny B.'
Słowo daję - nie znałam tego, a śmiech na dłuższy czas uniemożliwił mi prowadzenie zajęć…
Nie taki niemiecki straszny ...
Wiele osób na wieść, że uczę niemieckiego reaguje okrzykiem „O nie, tylko nie niemiecki!” (mam wrażenie, że tylko zawód - prokurator wzbudzałby więcej negatywnych emocji). Za każdym razem staram się zrozumieć te reakcje i wytłumaczyć sobie skąd ta niechęć, a moim rozmówcom uświadomić, że ten niemiecki to wcale nie taki straszny.
ETTOI.pl: Wakacyjne propozycje spędzania czasu z językiem francuskim.
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami przeznaczonymi do miłej i bezstresowej nauki języka francuskiego w czasie wakacji: Hélico en vacances.
<<poprzednie [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nastepne>>