korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- miasto: Poznań
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w województwie wielkopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 32 lektorów.
język włoski Poznań
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 7caterina7 włoski
Jako nauczyciel dużo wymagam, ale główny nacisk stawiam na dobrą atmosferę, by uczniom łatwiej było przyswoić materiał na danej lekcji. Kiedy wprowadzam nowe zagadnienie robię dużą ilość ćwiczeń tak by uczeń zapamiętał jak najwięcej wiedzy z zajęć. Do swojej pracy podchodzę z wielką pasją i zaangażowaniem, czuję powołanie do nauczania języków obcych, ponieważ chcę przekazać wiedzę innym. Jakim jestem człowiekiem? Lubię ludzi, współpracę w grupie i indywidualnie. Jestem miłą, serdeczną osobą, która zawsze dąży do wyznaczonych sobie celów i nigdy się nie poddaje. Serdecznie zapraszam do współpracy! :)
2 ana.tro włoski
Praktyka pedagogiczna obejmująca III i IV etap nauczania 03/2017–04/2017 III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego, Zielona Góra Praktyka psychologiczno - pedagogiczna (30 godzin) ▪ kształtowanie kompetencji opiekuńczo - wychowawczych Praktyka z zakresu dydaktyki języka włoskiego (120 godzin) ▪ obserwacje lekcji ▪ zapoznanie się z życiem szkoły oraz z obowiązującą podstawą programową ▪ przygotowanie lekcji ▪ samodzielne prowadzenie lekcji ▪ omówienie i ewaluacja przeprowadzonych lekcji Centrum Tłumaczeń mLingua, Poznań (Polska) 07/2016 - 10/2016 Obowiązki wykonywane w ramach zawodowych praktyk translatorskich: ▪ Pisemne tłumaczenie tekstów z różnych dziedzin; ▪ Udział w dyskusjach o translatoryce na forum tłumaczy mLingua; ▪ Konwersja dokumentów do tłumaczenia(OCR); ▪ Prace terminologiczne i leksykograficzne; ▪ Tłumaczenie i tworzenie pamięci tłumaczeniowych w systemie Deja Vu X2; ▪ Zestawianie tekstów równoległych (alignment). Tłumacz języka włoskiego 05/2015 Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła, Dąbrówka Wlkp. - praca w ramach programu LLP Comenius
3 Anna19 włoski
Nauka języka włoskiego przynosi mi ogromną satysfakcję. Lubię dzielić się swoją wiedzą i poznawać nowych ludzi, którzy podzielają moją pasję - język i kulturę Włoch. Motywacje do nauki są różnorodne( rodzina we Włoszech, Erasmus, wakacje, nowe wyzwanie)i tak różnorodne jest moje przygotowanie do zajęć. Pięcioletni pobyt we Włoszech ułatwia mi to zadanie. Serdecznie zapraszam do nauki włoskiego poprzez gry, muzykę oraz podróże kulinarne!
4 aventino11 włoski
Uczę języka włoskiego od kilkunastu lat, mam duże doświadczenie w nauczaniu zarówno indywidualnym jak i grupowym, posiadam bardzo bogaty zbiór materiałów dydaktycznych, który na bieżąco uzupełniam. Moja praca daje mi dużo satysfakcji gdyż bardzo lubię to co robię i do każdego ucznia staram się podejść indywidualnie, dostosowując tempo nauki do jego możliwości i oczekiwań.
5 Bas12345 włoski
Jestem filologiem włoskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego. Zapraszam na lekcje osoby indywidualne oraz grupy. Wszystkie poziomy zaawansowania, efektywna nauka, ciekawe materiały, konwersacje. Dojazd do ucznia. Wykonuję także tłumaczenia ustne i pisemne. Ciao!
6 carlo.p włoski
Doktorant Institutu Filologii Włoskiej UAM w Poznaniu
7 casablanca4004 włoski
Jestem studentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych, brałam udział w wielu międzynarodowych projektach badawczych. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą; w pracy najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi. Rozpoczęłam przygotowania do kursu pilotażu wycieczek zagranicznych. Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania, kreatywną i towarzyską.
8 Dominikuzza włoski
Brak informacji
9 elitalia włoski
wykonuje też tłumaczenia prywatne jak również dla firm.
10 emiliano włoski
Brak informacji
0-100