korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: podkarpackie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Rzeszów


Przejdź do:
  Znaleziono 16 lektorów.
język włoski podkarpackie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 agaa27 włoski
Brak informacji
3 agakia włoski
Brak informacji
4 ankaap włoski
Jestem nauczycielem języka polskiego i lektorem języka wloskiego. Od kilku lat regularnie udzielam korepetycji w obu językach. Teraz więcej czasu poświęcam na nauczanie języka włoskiego. jestem pasjonatką języka wloskiego i kultury Włoch. korzystam z różnych materiałów. Serdecznie zapraszam do nauki tego pięknego języka.
5 annna1 włoski
TLumaczenia ustne i pisemne. Pracowitość ,sumienność.
6 barbarina włoski
Jestem absolwentką filologii włoskiej w Krakowie, a także ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie. Nigdy wcześniej nie pracowałam jako nauczyciel, udzielałam jedynie korepetycji uczniom zdającym maturę, odbywałam także praktyki studenckie w liceum i gimnazjum. Podczas praktyk zrozumiałam że praca jako nauczyciel daje wiele satysfakcji, obserwowanie jak nasi uczniowie zaczynają mówić w obcym języku daje siłę do dalszej pracy. Jestem osobą która stara się zrozumieć każdego człowieka i podejść do niego indywidualnie.
7 beatawoj włoski
Język włoski, kultura włoska to jedna z moich pasji którą chciałabym rozwijać i wykorzystywać w praktyce.
8 cammello86 włoski
Brak informacji
9 dominiq666 włoski
Jestem osoba kontaktowa o pogodnym usposobieniu,cierpliwa a jednoczesnie energiczna.W udzielaniu korepetycji zrywam z nuda,kierujac sie kreatywnoscia, urozmaicam lekcje poprzez ciekawe skojarzenia, zabawy, wykorzystuje materialy wizualne na bazie kolorow,materialy audio(rozmowki,konwersacje).Stosuje powtorzenia materialu poprzez ozywiona konwersacje,co daje duza satysfakcje uczniom. Lubie zajecia w duecie,ktore pozwalaja pelniej wykorzystac kreatywnosc w nauczani np. gramatyka na wesolo.Dodatkoweo uzupelniam zajecia o pigulke wiedzy o Slonecznej Italii(kultura,sztuka ,turystyka itp.).
10 DoraDora1 włoski
Witam, zajmuję się tłumaczeniem z języka włoskiego. Umiejętność porozumiewania się w tym języku zdobyłam przebywając z tamtejszymi ludźmi, więc jest to nie tylko umiejętność językowa ale także znajomość tamtejszej mentalności, co akurat przy specyfice tej narodowości jest ogromnym atutem.
0-100