korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 40 lektorów.
język włoski łódzkie
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 aaa_Marta_FR_IT_EN francuski, włoski
Szanowni Państwo, jestem magistrem Filologii Romańskiej Uniwersytetu Łódzkiego (specjalność językoznawstwo-język francuski i włoski). W ramach programu Erasmus studiowałam na Universita degli studi di Milano we Włoszech. Wykształcenie i doświadczenie zdobywałam w kraju i za granicą, głównie we Francji i we Włoszech. Od czterech lat regularnie udzielam korepetycji z języka włoskiego, francuskiego i angielskiego. Moją znajomość języka angielskiego poświadcza Certificate in General English Communication wydany przez Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie pracuję jako lektor języka francuskiego i włoskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Od 3 lat współpracuję z kancelarią patentową w Warszawie jako tłumacz. Nauczanie języków obcych jest dla mnie prawdziwą pasją. Zapraszam do zapoznania się z moim CV i do współpracy.
3 agaa27 włoski
Brak informacji
4 ALEKSANDRAP hiszpański, włoski
Oprócz silnej motywacji ucznia, do nauki języka obcego potrzebny jest też kompetentny nauczyciel. Od 10 lat mam stały kontakt z językiem włoskim, ostatnie pięć spędziłam na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie (departament Italianistyki). Sprawia mi przyjemność przekazywanie wiedzy na temat tego kraju i jego języka. Odbyłam praktyki w Ambasadzie RP w Rzymie (tłumaczenia pisemne i ustne z włoskiego na polski i z polskiego na włoski). Mam doświadczenie w tłumaczeniach oraz udzielaniu indywidualnych lekcji. W przejrzysty sposób rozwieję wszelkie wątpliwości z zakresu gramatyki, pomogę poszerzyć słownictwo oraz przygotować się do egzaminów CELS i CELI, matury. Serdecznie zapraszam!
5 alessa francuski, włoski
Jestem osobą otwartą, łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi. Szybko uczę się nowych rzeczy i nie boję się podejmować nowych wyzwań. Do swoich obowiązków podchodzę rzetelnie. Potrafię dobrze zorganizować swój czas tak, aby rezultaty mojej pracy były jak najlepsze. Mam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów zwykłych i specjalistycznych w różnych konfiguracjach językowych. Ukończyłam również kurs pedagogiczny, a także odbyłam praktyki w Centrum Języków Romańskich w Łodzi oraz w Szkole Podstawowej nr 83 w Łodzi. Moją pasją są języki- jako specjalizację wybrałam językoznawstwo. Szczególnie interesuje mnie język młodzieży zarówno francuskiej jak i włoskiej. Ponadto uwielbiam podróżować i poznawać kulturę innych krajów.
6 altoofka włoski
Jestem absolwentką Akademii Muzycznej oraz Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi(posiadam tytuł magistra filologii włoskiej). W ten sposób łączę dwie największe pasje: miłość do muzyki i do wszystkiego co związanie z Italią. Dzięki wciąż doskonalonej znajomości języka włoskiego rozwijam swoje muzyczne zainteresowania (podczas zagranicznych kursów) zawierając równocześnie nowe międzynarodowe przyjaźnie i nabywając jeszcze większych umiejętności językowych. Dzięki studiom w WSSM w Łodzi moja znajomość języka nie ograniczyła się jedynie do wyjazdów i muzycznych tematów, lecz poszerzyłam swoje umiejętności w zakresie translatoryki, języka biznesu, polityki czy mediów. Od 2013 roku prowadzę zajęcia z języka włoskiego w Centrum Edukacji Muzycznej w Łowiczu. Uwielbiam dzielić się moją wiedzą i cenię sobie kontakt z ludźmi, dzięki czemu nauczanie języka jest dla mnie pracą pełną inspiracji i radości.
7 Anianouk włoski
Brak informacji
8 Anna.K angielski, polski dla cudzoziemców, włoski
Uczę angielskiego i włoskiego, bo wierzę, że znajomość języków obcych otwiera nas na świat. Sama po tym świecie podróżuję od kilku lat, zwiedziłam Azję Południowo-Wschodnią, Europę, Amerykę Południową. Przywiezione materiały wykorzystuję na moich zajęciach. Każda lekcja jest dostosowana do potrzeb i zainteresowań ucznia czy uczennicy, zwracam szczególną uwagę na komunikację - ona jest dla mnie najważniejsza. Ze względu na częste wyjazdy preferuję pracę online lub mieszaną - część zajęć stacjonarnie w Łodzi lub w Warszawie, część online.
9 anna1401 włoski
Brak informacji
10 annawiec polski dla cudzoziemców, włoski
Brak informacji
0-100