korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 54 lektorów.
język ukraiński Warszawa
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 19910831 ukraiński
Brak informacji
2 Afroditakot ukraiński
Nesmortya że jestem nauczycielka w szkole podstawowej, I soveshenstve mówić ukraińskiego i rosyjskiego (ukraiński native). Mam duże doświadczenie w nauczaniu dzieci języka różnych vorzastov, nawet dzieci z upośledzeniem umysłowym. Pracowała 27 lat w szkołach publicznych i prywatnych na Ukrainie. Bardzo chciałbym nauczyć się języka, może nauczyć ukraińskim i rosyjskim cudzoziemca w każdym wieku. Oświadczenie: aktywny, odpowiedzialny, wytrwały, pracowity, oszczędny, towarzyski, miłość do interakcji z ludźmi w różnym wieku.
3 Alina_T angielski, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
4 AlonaDa rosyjski, ukraiński
Jestem Ukrainką i native speakerem dwóch języków – rosyjskiego oraz ukraińskiego, bowiem moi rodzice to Ukrainiec i Rosjanka. Mam wyższe kierunkowe wykształcenie oraz 5-letnie doświadczenie w nauczaniu języków rosyjskiego oraz ukraińskiego, w tym Polaków (dzięki znajomości j. polskiego na poziomie C1). Mówią, że szczęśliwy jest człowiek, któremu praca daje satysfakcję. Ja jestem tym szczęśliwym człowiekiem, ponieważ praca z ludźmi to moja pasja. Oni zawsze inspirują, zwłaszcza, kiedy odczuwam postęp moich uczniów. Nie jestem wypalona zawodowo - więc z zadowoleniem daję z siebie w pracy wszystko co najlepsze! Moje zajęcia są zawsze skuteczne dlatego że: - mam własną wypracowaną metodykę oraz kreatywne podejście do organizacji szkoleń; - nauka prowadzona przeze mnie nigdy nie jest rutyną dla moich uczniów; - umiem zainteresować i zmotywować do uczenia się każdego; - mam doświadczenie i indywidualne podejście do pracy z ludźmi w różnym wieku – od dzieci do emerytów; - wykorzystuję inowacyjne technologie oraz niekonwekcjonalne metody nauki języków obcych; - skończyłam szkolenia na temat lektorstwa językowego oraz uczenia obcokrajowców; - mam doświadczenie w trenerstwie socjalnym (podstawy i zasady tworzenia grup i zespołów wspólnych zainteresowań); - posiadam umiejętności psychologii praktycznej i programów treningowych (zdolność komunikacji, budowanie poprawnych relacji z różnymi typami ludzi); - mam zdolności organizacyjne i przywódcze.
5 Anastasiya angielski, rosyjski, ukraiński
Jestem studentem pełnym energii i pozytywu. Chcę podzielić się swą wiedzą i umiejetnościami z innymi. Jak jesteście zainteresowani uczyć języka w ciekawy sposób i w miłej atmosferze zapraszam do kontaktu.
6 Anna1984Anna rosyjski, ukraiński
Brak informacji
7 Annalozowik rosyjski, ukraiński
Brak informacji
8 bivv.mv ukraiński
Brak informacji
9 Bronislaw rosyjski, ukraiński
Brak informacji
10 canislupus ukraiński
Brak informacji
0-100