korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Toruń
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie kujawsko-pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 27 lektorów.
język rosyjski Toruń
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Alllla angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
2 Andrzej1 rosyjski
Brak informacji
3 annapopiel84 rosyjski
Brak informacji
4 dimtet rosyjski, ukraiński
Brak informacji
5 inezzz rosyjski
Jestem absolwentką kierunku Filologia Rosyjska Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Niejednokrotnie pracowałam i doskonale radziłam sobie z powierzonymi pracami. Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe nauczyły mnie odpowiedzialności, sumienności i dużego zaangażowania. Należę do osób sumiennych i komunikatywnych. Potrafię samodzielnie wykonywać powierzane mi zadania. Charakteryzuję się systematycznością, odpornością na stres oraz wytrwałością w dążeniu do określonych celów. Łatwo nawiązuję kontakty, jestem lojalna, odpowiedzialna i konsekwentna w działaniu, a swoją pracę wykonuję z pasją. Stawiam sobie ambitne cele i bardzo lubię wyzwania.
6 Inka_1 rosyjski
Jestem nauczycielką z dziewięcioletnim stażem pracy. Pracowałam do tej pory z młodzieżą i osobami dorosłymi, w placówkach państwowych, prywatnych firmach oraz indywidualnie, również z osobami niepełnosprawnymi i chorymi. Potrafię dostosować się do przedziału wiekowego i potrzeb swoich uczniów. Z sukcesem przygotowałam wielu z nich do egzaminów zewnętrznych. Mam dobry kontakt z uczniami i słuchaczami, jestem osobą cierpliwą, dokładną i ambitną, nie znoszę nudy! Zapraszam na moje lekcje!
7 jelena.karlewska niemiecki, rosyjski, ukraiński
Jestem osobą aktywną, poszukuję nowych wyzwań oraz nowych doświadczeń. Jako filolog języków germańskich mam duże doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego. również jako osoba urodzona w byłym ZSRR posiadam spore doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego, który jest moim językiem ojczystym. Nie mam żadnych problemów by się podzielić moim doświadczeniem w trakcie pracy jako nauczyciel. W życiu codziennym jestem osoba zdyscyplinowaną, z dużym ładunkiem optymizmu, co bez wątpienia pozwala zachować zdrowy rozsądek w najbardziej trudnych sytuacjach.
8 koksinelka francuski, rosyjski
Brak informacji
9 krasiw polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem absolwentem UKW kierunku Filologia Rosyjska. Pracuje na WSG od 2 lat w Szkole Języków Obcych i Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. Prowadzę kursy językowe oraz lektoraty. Również posiadam uprawnienia organizatora i egzaminatora międzynarodowych egzaminów telc na wszystkich poziomach. Moim rodzinnym miastem jest Bydgoszcz. Jestem osobą otwartą, lubię ludzi i kontakt z nimi. W wolnym czasie podróżuje i jeżdżę samochodem.
10 lektor-rosyjski rosyjski
Brak informacji
0-100