korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: świętokrzyskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Kielce


Przejdź do:
  Znaleziono 40 lektorów.
język rosyjski świętokrzyskie
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 2-3-4142 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Pracowałam jako nauczyciel w kieleckim i pińczowskim gimnazjach i podstawówce. Wielu uczniów wygrywało olimpiady i konkursy recytatorskie w języku rosyjskim. Uważam, że jestem dobrym nauczycielem, co miało odzwierciedlenie w wysokich stopniach uczniów. Jestem cierpliwa, miła, o pozytywnym usposobieniu, ale też wymagająca. W pracy wykorzystuję już zdobytą wiedzę, ale też jestem otwarta na nowe wiadomości. Bardzo chciałabym dalej spełniać się zawodowo, ponieważ praca jako nauczyciel daje mi wiele satysfakcji. Uważam,ze jestem nauczycielem z powołania, gdyż bardzo lubię uczyć oraz pracować z ludźmi.
2 allegroviczka angielski, łacina, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
3 aneta.kielce rosyjski
Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą na kontakty z ludźmi i chcącą się rozwijać. Nauczanie to coś co sprawia mi przyjemność i z tym wiąże swoją przyszłość zawodową.
4 ania1015 rosyjski
Jestem osobą miłą i cierpliwą. Indywidualnie podchodzę do każdego "ucznia". Osiągam sukcesy jako nauczyciel i korepetytor języka rosyjskiego. Zapraszam do współpracy!
5 ania_65 rosyjski
Brak informacji
6 anna64 rosyjski
Jestem energiczną osobą, otwartą na nowe pomysły, tolerancyjną. Cenię sobie szczerość, uczciwość, chęć do pracy. Uważam, że nie mylą się tylko ci, którzy nic nie robią. Mam dobry kontakt z młodzieżą, jestem lubianym nauczycielem i lubę swoją pracę.
7 AnnaBester rosyjski
Jestem osobą dobrą i serdeczną a zarazem odpowiedzialną i sprawiedliwą, która w rzetelny sposób potrafi przekazać nabytą wiedzę i umiejętności potrzebne w pracy z uczniem. Cechuje mnie na pewno również zdolność do nawiazywania kontaktów co procentuje w nabywaniu wiedzy. Potrafię okazać pomoc poprzez którą uczeń znalazłby w mojej osobie \\\\\\\"oparcie\\\\\\\". Jestem wyrozumiała i tolerancyjna, ale oczywiście bywaja sytuacje, które wymagają stanowczości i jednocześnie opanowania. Zawód nauczyciela od zawsze mnie pasjonował. Praca z innymi i pomoc w nauce jak i po prostu w życiu to jest moje spełnienie jako osoby i pedagoga.
8 anthos rosyjski
Brak informacji
9 barbaras515 rosyjski
Jestem bardzo doświadczonym, dyplomowanym nauczycielem. Pracowałam z sukcesem w kilku szkołach. Wyróżnia mnie elastyczność w dostosowaniu do Klientów (merytoryczna i logistyczna) oraz empatia (świetnie radzę sobie w trudnych sytuacjach).
10 beata2540 rosyjski
Aktualnie prowadzę zajęcia z języka rosyjskiego w ramach lektoratu i zajęć ogólnouczelnianych na wyższych uczelniach. Zajęcia te obejmują zarówno leksykę ogólną jak i specjalistyczne słownictwo biznesowe. Obecnie pracuję jako specjalista ds. sprzedaży zagranicznej na rynkach Europy Wschodniej. Jestem osobą dokładną, sumienną i punktualną. Szybko się uczę, cechuje mnie poczucie odpowiedzialności i zaangażowania.
0-100