korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 124 lektorów.
język rosyjski pomorskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agat1981 angielski, rosyjski
Brak informacji
2 albion12 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Języka angielskiego uczę się od kilku lat, codziennie. Mam licznych przyjaciół zagranicą w różnych krajach, w tym i anglojęzycznych, z którymi kontaktuje się poprzez Skype przy użyciu języka angielskiego. Znam także język rosyjski, na poziomie low intermediate. W nauce i kontaktach z przyjaciółmi główny nacisk kładę na komunikację opartą na języku mówionym a nie pisanym. Jest to rodzaj symbiozy oni uczą się języka polskiego ja uczę się od nich j. angielskiego.
3 ALSO13 rosyjski
Jestem Polką z Wileńszczyzny. Rok temu przyjechałam wraz z rodziną do Gdyni. Znam perfekcyjnie język rosyjski i litewski. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wileńskiego. Mam ukończone (z wyróżnieniem) studia filologii rosyjskiej. Referencje z poprzednich miejsc pracy, które posiadam i chętnie udostępnię, potwierdzają moje umiejętności pracy pod presją czasu i otoczenia. Od ponad 20 lat pomyślnie łączyłam pracę pedagoga i dziennikarza. Od 14 lat byłam zatrudniona na stanowisku wicedyrektora Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Stelmachowskiego. Wykładałam język rosyjski i ekonomię. Posiadam również wieloletnie doświadczenie pracy w polskich mass mediach na Litwie: w radiu Znad Wilii, tygodniku „Słowo Wileńskie” oraz dzienniku „Kurier Wileński”. Pracowałam również nad redagowaniem wypowiedzi pisemnych i komunikatów medialnych polityków oraz organizacji społecznych. Posiadam również doświadczenie pracy jako manager i tłumacz. Mam ukończone kursy z dziedziny technologii komunikacyjnych na Malcie w ramach projektu międzynarodowego Erasmus+. Moje wcześniejsze doświadczenie na stanowiskach specjalistycznych, na których rozpoczynałem swą karierę zawodową, dało mi niezbędne kompetencje merytoryczne, które, mam nadzieję, będą przydatne również w Państwa firmie. Z poważaniem, Alina
4 amelka987 rosyjski, ukraiński
Brak informacji
5 Anastazja1991 rosyjski, ukraiński
Jestem native speaker języka rosyjskiego i ukraińskiego. Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczeniu. Posiadam umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z uczniami w każdym wieku.
6 angie194 angielski, rosyjski
Brak informacji
7 Ania2000 angielski, rosyjski
Brak informacji
8 AniaG rosyjski
Brak informacji
9 Anna-RU rosyjski
Brak informacji
10 AnnaBester rosyjski
Jestem osobą dobrą i serdeczną a zarazem odpowiedzialną i sprawiedliwą, która w rzetelny sposób potrafi przekazać nabytą wiedzę i umiejętności potrzebne w pracy z uczniem. Cechuje mnie na pewno również zdolność do nawiazywania kontaktów co procentuje w nabywaniu wiedzy. Potrafię okazać pomoc poprzez którą uczeń znalazłby w mojej osobie \\\\\\\"oparcie\\\\\\\". Jestem wyrozumiała i tolerancyjna, ale oczywiście bywaja sytuacje, które wymagają stanowczości i jednocześnie opanowania. Zawód nauczyciela od zawsze mnie pasjonował. Praca z innymi i pomoc w nauce jak i po prostu w życiu to jest moje spełnienie jako osoby i pedagoga.
0-100 100-200