korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 126 lektorów.
język rosyjski łódzkie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adithi rosyjski
Lubię uczyć siebie i kogoś, sprawia mi to przyjemność i satysfakcję. Za jedno z moich największych osiągnięć uważam pomoc osobie zagrożonej w zdaniu do następnej klasy oraz pomoc w przygotowaniu do matury osobie, która kilka miesięcy przed maturą nie znała dobrze nawet alfabetu, a maturę zdała na ocenę dobrą.
2 agatasoltysiak rosyjski
Witam! Zapraszam wszystkich zainteresowanych nauką języka rosyjskiego. Jestem studentką 4 roku filologii rosyjskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam także kurs języka rosyjskiego w Insytucie Języka Rosyjskiego w Moskwie. Oferuję indywidualne podejście do każdego ucznia. Dysponuję wieloma pomocami naukowymi (książki, nagrania audio). Gwarantuję naukę w miłej atmosferze i solidne podejście do każdych zajęć. Tanio 20 zł/60 min. Zapraszam!
3 alakkk rosyjski
Brak informacji
4 alfa1611 rosyjski
Mam chęć przekazywania nabytej wiedzy,dzielenia się z innymi.Mam dobra osobowość czego oczekuje od innych.Tak jak skuteczne nauczanie w dążeniu do celu każdego ucznia.Chciał bym podjąć współpracę nie tylko w szkolnictwie,ale mogła by być np.firma handlowa,reklamowa i t.d.,z potrzeba języka rosyjskiego.Jestem konsekwentny i skuteczny w działaniu w tym odpowiedzialny i odporny na stres.SZ góry dziękuję...
5 amaral hiszpański, rosyjski
Brak informacji
6 AnetaTyszkiewicz rosyjski
Jestem osobą odpowiedzialną, która lubi poszerzać swoje horyzonty, sumienną i łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi oraz bardzo zaangażowaną w swoją pracę.
7 Anett11energy rosyjski
Chętnie poprowadzę ciekawe zajęcia z języka rosyjskiego na każdym poziomie, również w zakresie wyspecjalizowanego języka , np. języka biznesowego. Obecnie prowadzę konwersacje indywidualne oraz biznesowe. Przez ostatnie lata w jednej z najbardziej prężnych szkół językowych w Łodzi prowadziłam i prowadzę nadal kilka kursów języka rosyjskiego na poziomach od podstawowego aż do B2, zakończonych egzaminem TELC. Posiadam własną bazę dydaktyczną, podręczniki, nagrania, książki oraz materiały autorskie i współczesne internetowe źródła na każdym poziomie. W swoim zawodzie czuję się swobodnie i pewnie, wiem ,że moje zajęcia cieszą się dobrą opinią i kursanci z reguły decydują się na ich kontynuację. Zawsze staram się ściśle współpracować ze zlecającym aby zachować standardy obowiązujące w danej firmie, najważniejszy jest dla mnie poziom komfortu i zadowolenia słuchacza oraz wiedza, jaką reprezentuje po kursie. Jestem osobą konsekwentną w działaniu, rzetelną i sumienną w wykonywaniu obowiązków. Pasja i zaangażowanie z jaką traktuję swoją pracę pozwala mi ciągle polepszać jakość i poszerzać zakres swoich usług. Obserwuję branżę dydaktyczną, pracuję cały czas starając się rozwijać dydaktycznie, psychologicznie i językowo. Jestem osobą o wysokiej motywacji do osiągania wyników i realizacji wyznaczonych celów, raczej samodzielną i decyzyjną, potrafiąca samodzielnie pracować, zorientowaną na cel, z wypracowanym już pewnym doświadczeniem biznesowo- językowym, upartą , dążącą zawsze do doskonalenia swoich umiejętności. Deklaruję pomoc i konsulting w przypadku każdego rodzaju tekstów, gwarantuję szybkość i terminowość tłumaczeń. W jakichkolwiek przypadkach wątpliwości językowych dotyczących korespondencji biznesowej, porozumień, kontraktów, tłumaczeń przysięgłych- służę pomocą, konsultacją i wsparciem. Jestem w stanie przygotować Państwu obsługę językową podczas wizyt zagranicznych gości, dokonać tłumaczeń technicznych, biznesowych, wystąpień publicznych, ulotek reklamowych i folderów, targów oraz tłumaczeń materiałów potrzebnych na targi, mogę przygotować potrzebne projekty umów, porozumień.
8 ania1987 rosyjski
W roku szkolnym 2010/2011 byłam zatrudniona w Grupie Szkół Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz Porozumienia z Europą PRO EUROPA na stanowisku nauczyciela języka rosyjskiego. Do moich obowiązków należało przeprowadzenie cyklu zajęć z zakresu języka rosyjskiego w grupie uczniów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego i Policealnego Studium Ekonomicznego Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz porozumienia z Europą, co pozwoliło mi rozwinąć swoje zdolności pedagogiczne i nabrać doświadczenia w nauczaniu dorosłych. Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość, rzetelność, zaangażowanie oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną, dynamiczną i ambitną. Cechuje mnie punktualność, konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Posiadam doskonałą umiejętność organizacji czasu pracy i określania priorytetów. Potrafię działać pod presją czasu. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się, łatwość dostosowania się do nowych warunków, komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie.
9 Ania2000 angielski, rosyjski
Brak informacji
10 ANIKA07 rosyjski
Brak informacji
0-100 100-200