korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 127 lektorów.
język rosyjski łódzkie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adithi rosyjski
Lubię uczyć siebie i kogoś, sprawia mi to przyjemność i satysfakcję. Za jedno z moich największych osiągnięć uważam pomoc osobie zagrożonej w zdaniu do następnej klasy oraz pomoc w przygotowaniu do matury osobie, która kilka miesięcy przed maturą nie znała dobrze nawet alfabetu, a maturę zdała na ocenę dobrą.
2 agatasoltysiak rosyjski
Witam! Zapraszam wszystkich zainteresowanych nauką języka rosyjskiego. Jestem studentką 4 roku filologii rosyjskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam także kurs języka rosyjskiego w Insytucie Języka Rosyjskiego w Moskwie. Oferuję indywidualne podejście do każdego ucznia. Dysponuję wieloma pomocami naukowymi (książki, nagrania audio). Gwarantuję naukę w miłej atmosferze i solidne podejście do każdych zajęć. Tanio 20 zł/60 min. Zapraszam!
3 agnieszka1515 rosyjski
Jestem osobą sumienną, ambitną, której ogromną pasją jest nauka języka rosyjskiego. Jak do tej pory nie miałam okazji jednak sprawdzić się w roli nauczyciela, choć zawsze bardzo o tym marzyłam. Myślę, że wyśmienicie się nadaję do tej profesji, ponieważ łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, sprawia mi radość i satysfakcję, gdy mogę przekazać komuś moją wiedzę, dzielić się swoją energią i pasją. Moim działaniom zawsze towarzyszy dążenie do perfekcji, nie pozbawione jednak entuzjazmu i pomimo, że jestem osobą wymagającą (wymagam przede wszystkim od siebie, ale także od innych), to uważam, że nie zniechęciłoby to do mnie uczniów, ponieważ tylko nauczyciel wymagający może sprawić, że nauka uczniów przyniesie efekty. Ponadto mogę bez wątpienia stwierdzić, że jestem osobą wytrwałą i pierwsze niepowodzenia nie zniechęciłyby do dalszej pracy. Zdaję sobie sprawę, że nauka języków obcych wymaga systematyczności i cierpliwości. Bardzo chciałabym dzięki pracy nauczyciela/lektora języka rosyjskiego zdobyć nowe doświadczenie i umiejętności ale też poszerzać także swoją wiedzę i znajomość tego języka. Byłoby to dla mnie na pewno wymagające i interesujące wyzwanie, któremu bym podołała.
4 alakkk rosyjski
Brak informacji
5 alfa1611 rosyjski
Mam chęć przekazywania nabytej wiedzy,dzielenia się z innymi.Mam dobra osobowość czego oczekuje od innych.Tak jak skuteczne nauczanie w dążeniu do celu każdego ucznia.Chciał bym podjąć współpracę nie tylko w szkolnictwie,ale mogła by być np.firma handlowa,reklamowa i t.d.,z potrzeba języka rosyjskiego.Jestem konsekwentny i skuteczny w działaniu w tym odpowiedzialny i odporny na stres.SZ góry dziękuję...
6 amaral hiszpański, rosyjski
Brak informacji
7 AnetaTyszkiewicz rosyjski
Jestem osobą odpowiedzialną, która lubi poszerzać swoje horyzonty, sumienną i łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi oraz bardzo zaangażowaną w swoją pracę.
8 Anett11energy rosyjski
Chętnie poprowadzę ciekawe zajęcia z języka rosyjskiego na każdym poziomie, również w zakresie wyspecjalizowanego języka , np. języka biznesowego. Obecnie prowadzę konwersacje indywidualne oraz biznesowe. Przez ostatnie lata w jednej z najbardziej prężnych szkół językowych w Łodzi prowadziłam i prowadzę nadal kilka kursów języka rosyjskiego na poziomach od podstawowego aż do B2, zakończonych egzaminem TELC. Posiadam własną bazę dydaktyczną, podręczniki, nagrania, książki oraz materiały autorskie i współczesne internetowe źródła na każdym poziomie. W swoim zawodzie czuję się swobodnie i pewnie, wiem ,że moje zajęcia cieszą się dobrą opinią i kursanci z reguły decydują się na ich kontynuację. Zawsze staram się ściśle współpracować ze zlecającym aby zachować standardy obowiązujące w danej firmie, najważniejszy jest dla mnie poziom komfortu i zadowolenia słuchacza oraz wiedza, jaką reprezentuje po kursie. Jestem osobą konsekwentną w działaniu, rzetelną i sumienną w wykonywaniu obowiązków. Pasja i zaangażowanie z jaką traktuję swoją pracę pozwala mi ciągle polepszać jakość i poszerzać zakres swoich usług. Obserwuję branżę dydaktyczną, pracuję cały czas starając się rozwijać dydaktycznie, psychologicznie i językowo. Jestem osobą o wysokiej motywacji do osiągania wyników i realizacji wyznaczonych celów, raczej samodzielną i decyzyjną, potrafiąca samodzielnie pracować, zorientowaną na cel, z wypracowanym już pewnym doświadczeniem biznesowo- językowym, upartą , dążącą zawsze do doskonalenia swoich umiejętności. Deklaruję pomoc i konsulting w przypadku każdego rodzaju tekstów, gwarantuję szybkość i terminowość tłumaczeń. W jakichkolwiek przypadkach wątpliwości językowych dotyczących korespondencji biznesowej, porozumień, kontraktów, tłumaczeń przysięgłych- służę pomocą, konsultacją i wsparciem. Jestem w stanie przygotować Państwu obsługę językową podczas wizyt zagranicznych gości, dokonać tłumaczeń technicznych, biznesowych, wystąpień publicznych, ulotek reklamowych i folderów, targów oraz tłumaczeń materiałów potrzebnych na targi, mogę przygotować potrzebne projekty umów, porozumień.
9 ania1987 rosyjski
W roku szkolnym 2010/2011 byłam zatrudniona w Grupie Szkół Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz Porozumienia z Europą PRO EUROPA na stanowisku nauczyciela języka rosyjskiego. Do moich obowiązków należało przeprowadzenie cyklu zajęć z zakresu języka rosyjskiego w grupie uczniów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego i Policealnego Studium Ekonomicznego Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz porozumienia z Europą, co pozwoliło mi rozwinąć swoje zdolności pedagogiczne i nabrać doświadczenia w nauczaniu dorosłych. Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość, rzetelność, zaangażowanie oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną, dynamiczną i ambitną. Cechuje mnie punktualność, konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Posiadam doskonałą umiejętność organizacji czasu pracy i określania priorytetów. Potrafię działać pod presją czasu. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się, łatwość dostosowania się do nowych warunków, komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie.
10 Ania2000 angielski, rosyjski
Brak informacji
0-100 100-200