korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Gdynia
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 40 lektorów.
język rosyjski Gdynia
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AniaG rosyjski
Brak informacji
2 AnnaBester rosyjski
Jestem osobą dobrą i serdeczną a zarazem odpowiedzialną i sprawiedliwą, która w rzetelny sposób potrafi przekazać nabytą wiedzę i umiejętności potrzebne w pracy z uczniem. Cechuje mnie na pewno również zdolność do nawiazywania kontaktów co procentuje w nabywaniu wiedzy. Potrafię okazać pomoc poprzez którą uczeń znalazłby w mojej osobie \\\\\\\"oparcie\\\\\\\". Jestem wyrozumiała i tolerancyjna, ale oczywiście bywaja sytuacje, które wymagają stanowczości i jednocześnie opanowania. Zawód nauczyciela od zawsze mnie pasjonował. Praca z innymi i pomoc w nauce jak i po prostu w życiu to jest moje spełnienie jako osoby i pedagoga.
3 AnnaO_86 rosyjski
Jestem absolwentką filologii rosyjskiej Uniwersytetu w Białymstoku. Podjęcie przeze mnie studiów filologicznych nie było przypadkowe. Już w liceum wykazywałam zainteresowanie doskonaleniem swoich umiejętności językowych, czego odzwierciedleniem jest uzyskanie tytułu Finalistki XXXVI Olimpiady Języka Rosyjskiego oraz zwolnienie z egzaminu maturalnego. W czasie studiów ukończyłam kurs pedagogiczny, potwierdzony certyfikatem zezwalającym na nauczanie w szkołach. Równocześnie odbywałam praktyki w różnych typach szkół: szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Swoje zdolności pedagogiczne rozwinęłam pracując w ramach stażu jako pomoc nauczyciela w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie. Praca w klasach integracyjnych z dziećmi niepełnosprawnymi, z zaburzeniami zachowania, a także w klasach zawodowych z uczniami niedostosowanymi społecznie nauczyła mnie dużej cierpliwości, umiejętności pracy w trudnych warunkach i wykorzystywania w praktyce technik motywacyjnych. W pracy najbardziej motywuje mnie satysfakcja uczniów oraz możliwość poznawania nowych ludzi. Bardzo lubię obserwować ich postępy w nauce i jestem przekonana, że moje predyspozycje do nauczania języka rosyjskiego w przystępny sposób oraz nawiązywania dobrego, ciepłego kontaktu z ludźmi pozytywnie wpłyną na ich wyniki w nauce. Nauczanie zarówno dzieci, jak i dorosłych jest dla mnie radością i wyzwaniem.
4 beatap89 rosyjski
Podczas studiów licencjackich na kierunku filologia zdobyłam niezbędną wiedzę na temat nauki w szkole, którą wykorzystałam podczas kilkutygodniowej nauki w szkole. Ukończyłam studia magisterskie uzupełniające, podczas których odbyłam dwumiesięczną praktykę tłumaczeniową. Dzięki niej miałam szansę sprawdzić się w roli tłumacza, a także poszerzyć własne słownictwo. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, a także umiejętność logicznego myślenia. Jestem osobą kreatywną i staram się każde zadanie wypełniać w nowy sposób. Bardzo dobrze sprawdzam się w powierzonych mi zadaniach indywidualnych, jestem osobą odpowiedzialną i komunikatywną. Jestem przekonana, iż jako nauczyciel języka rosyjskiego sprawdzę się w tym zawodzie.
5 Dianasmart rosyjski
Brak informacji
6 dimozaur rosyjski
Jestem native speakerem j. rosyjskiego i ukraińskiego. Jeśli się przydam, będzie super! Do tej pory uczyłem języka prywatnie, natomiast w tłumaczeniach mam kilkuletnie doświadczenie - współpracowałem z tłumaczką przysięgłą. Wymienione stawki - do negocjacji. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
7 EkaterinaB rosyjski
Jestem nauczycielem języka rosyjskiego dla cudzoziemców na wsyzstkich poziomach. Przez 18 lat pracowałam na uniwersytecie w Grodnie na Białorusi ze studentami z różnych krajów. Od 7 lat pracuję w Polsce z ludźmi w róźnym wieku i na róźnych poziomach na studiach oraz w biznesie Pracuję w branży już od 30 lat. Uczę języka od podstaw. Pomagam przy korektach prac licencjackich i magisterskich. Przygotowuję do egzaminów doktorskiego i maturalnego. Robię tłumaczenia: polski-rosyjski. Lubię swoją pracę i umiem ją robić i cieszyć się wynikami swoich wychowanków. Mam doświadczenie pracy przez Skype, co skutecznie oszczędza czas.
8 ewabs1 angielski, rosyjski
Jestem nauczycielem z piętnastoletnim stażem pracy w szkolnictwie. Wiele wymagam nie tylko od uczniów, ale również od siebie. Nie pędzę do przodu z materiałem;kiedy pojawi się problem, pracuję nad nim tak długo, aż mam pewność, że został w pełni rozwiązany. Nie znaczy to jednak, że zaniedbuję inne tematy/problemy. Moje osiągnięcia :-przygotowanie do matury(wynik dobry); - tłumacznie dokumentacji technicznej kotłów parowych; - uczestnictwo w rozmowach biznesowych, tłumaczenie rozmów i dokumentacji handlowej. Chętnie podejmę również pracę konsultanta językowego. Posiadam prawo jazdy kat.B.
9 fashiondesigner rosyjski
Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną, poszukujacą nowych wyzwań
10 filis1989 rosyjski
Witam serdecznie ! Jestem nauczycielem języka i literatury rosyjskiej, magistrem filologii rosyjskiej, Native Speaker. Posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów na różnych poziomach: od podstaw do egzaminu na tłumacza przysięgłego. Mam doświadczenie w prowadzeniu lekcji jezyka rosyjskiego w biznesie. Jestem osobą komunikatywną, pracowitą i odpowiedzialną.
0-100