korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: dolnośląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Wrocław


Przejdź do:
  Znaleziono 154 lektorów.
język rosyjski dolnośląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 210455 rosyjski
Brak informacji
2 63122212687 rosyjski
25 lat uczyłam języka rosyjskiego w Liceum Ogólnokształcącym. Przygotowywani przeze mnie uczniowie osiągali znaczne sukcesy w olimpiadach językowych i egzaminach maturalnych. Uczniowie wielokrotnie otrzymywali wyróżnienia w Okręgowej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego we Wrocławiu ( 11 wyróżnień), 2 finalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Rosyjskiego w 2003 roku i 1 Finalistka również Olimpiady Ogólnopolskiej w 2013 roku. Przygotowywani przez ze mnie uczniowie osiągali wysoką zdawalność. Ukończyłam m.in. roczny zaoczny kurs podwyższenia kwalifikacji dla zagranicznych nauczycieli języka rosyjskiego im. A.S. Puszkina w Moskwie, studia podyplomowe w zakresie historii i historii i społeczeństwa na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Przez wiele lat zajmowałam się tłumaczeniami z języka rosyjskiego na j. polski i z j. polskiego na j. rosyjski, byłam tłumaczem przysięgłym przez kilka lat. Wysokie rezultaty dydaktyczne, przygotowania do olimpiad językowych i egzaminów maturalnych owocowało absolwentami, którzy wybierali studia na filologii rosyjskiej na różnych uczelniach kraju. Od 2001 roku jestem egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i przez wiele lat uczestniczyłam w pracach Komisji. Współpracowałam również z Muzeum Regionalnym w Jaworze, dla którego tłumaczyłam na język rosyjski artykuły do przewodnika Regionalnego Muzeum w jaworze pt. \\\" Galeria Malowideł Ściennych i Śląskiej Sztuki Sakralnej\\\". Jestem niezwykle sumienna, koleżeńska i życzliwa. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z innymi ludźmi. We wrześniu 2012 roku zostałam odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi przyznanym przez Prezydenta RP.
3 A2016nlp białoruski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Obecnie preferuję prowadzenie lekcji przez Skype.
4 Adrian77 rosyjski
Brak informacji
5 Agnieszkapl rosyjski
Jestem człowiekiem z pasją. Znajomość języków obcych wykorzystuję głównie w podróżach po całym świecie. Swoimi zainteresowaniami zarażam młodzież, przekonując, że kluczem do odkrycia świata są umiejętności językowe. Organizuję zarówno wycieczki zagraniczne jak i wyprawy zagraniczne, głównie w rejony górskie. Staję się wówczas przewodnikiem i tłumaczem.
6 agnuleks rosyjski
Brak informacji
7 alex1981 rosyjski
Brak informacji
8 Amagator rosyjski
Brak informacji
9 ana2186 rosyjski
W 2010 roku ukończyłam kierunek studiów - filologia rosyjska i otrzymałam stopień magistra. W toku studiów przeszłam kurs „Język rosyjski w biznesie”. Po jego zakończeniu otrzymałam międzynarodowy certyfikat na poziomie średnim. W czasie nauki miałam możliwość odbycia praktyk w szkole podstawowej, gimnazjum i w szkole średniej. Posiadam również certyfikaty szkoły języka angielskiego „Speak Up”. Jestem postrzegana jako osoba komunikatywna, łatwo nawiązuję kontakty. Jestem osobą młodą, energiczną - szybko się uczę i szukam nowych wyzwań. W czasie studiów nauczyłam się odpowiedzialności i podejmowania ważnych decyzji pod presją czasu i ludzi. ZALETY: Umiejętność pracy w grupie i indywidualnie, a także w warunkach stresu, punktualność, komunikatywność, kreatywność, dobra pamięć, gotowość do wyjazdu
10 aniucik polski dla cudzoziemców, rosyjski
Bardzo lubię swoją pracę. Podoba mi się pracować z ludźmi w różnym wieku, daje mi to możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń. Jestem cierpliwa i wyrozumiała, ale wymagająca. Jestem osoba towarzyską, asertywną, łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi.
0-100 100-200