korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: portugalski
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka portugalskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka portugalskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 37 lektorów.
język portugalski Warszawa
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 5belano5 angielski, baskijski, hiszpański, portugalski
Uczenie języków obcych daje mi ogromną satysfakcję, przede wszystkim dzieci, chociaż nie tylko. Mogę pochwalić się tym, że kilka osób hiszpańskojęzycznych nauczyło sie angielskiego na całkiem przyzwoitym poziomie, tak samo jak polskojęzycznych hiszpańsliego.
2 a.ewa.b hiszpański, portugalski
Jestem osobą kreatywną i dynamiczną. Nauczanie innych sprawia mi wielką przyjemność i satysfakcję. Łatwo nawiązuję kontakt z moimi uczniami. Cenię sobie oryginalność oraz skuteczność w nauczaniu języków. Kieruję się zasadą, iż uczenie ma być przyjemne. W swojej pracy wykorzystuję materiały audio, wideo oraz prasę zagraniczną, które nabyłam podczas moich wielokrotnych podróży zagranicznych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy lektora z osobami w różnym wieku. Pracowałam zarówno dla osób prywatnych, firm jak i ambasady.
3 Carlota portugalski
Brak informacji
4 Debora8 portugalski
Jestem architektem, pracowałam przez kilka lat jako architekt dźwięku. Od grudnia 2019 podróżuje po Europie. Polska spodobała mi się bardzo jako kraj, szczególnie kontakt z ludźmi. Z wielką przyjemnością podjęłabym tutaj pracę w oparciu o moją znajomość języka portugalskiego. Tym bardziej, że planuje tu wieść swoje życie. Hobbistycznie zajmuje się tańcem (tańczę Forro - nazwa tańca brazylijskiego). Jestem osobą kontaktową, pozytywną, kreatywną, lubię ludzi i naturę. Obecnie mieszkam w województwie małopolskim.
5 eduleitao portugalski
Brak informacji
6 edytaBR portugalski
Brak informacji
7 EwaHiszpPort hiszpański, portugalski
Jestem lektorką i tłumaczką z/na j. portugalski i j. hiszpański. Ukończyłam studia magisterskie na Iberystyce Uniwersytetu Warszawskiego w sekcji Luzo-brazylijskiej, gdzie poznałam j. portugalski. Wcześniej uczyłam się w dwujęzycznym liceum, polsko-hiszpańskim, które zakończyłam maturą dwujęzyczną. Mam również certyfikat DELE superior. W ramach programu LPP Erasmus przez sześć miesięcy studiowałam na Universidade do Algarve w Portugalii. Zarówno język hiszpański jak i portugalski ćwiczyłam podczas licznych pobytów w Hiszpanii i Portugalii.
8 Frederico.DuartePereira portugalski
Brak informacji
9 gaia439 portugalski
I'm a 28 years old native speaker , with near 3 years of experience in teaching Portuguese, for beginners and intermediates students ,who were looking to have support on there studies or just for there own personal development .though i do not a degree in physiology and actually i still studying for my degree, I consider myself i great teacher and all my students were able to achieve there target with my classes and approach.Flexible, keen and very patient teacher will achieve the requested targets .
10 Golinada2 hiszpański, portugalski
0-100