korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Zielona Góra
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie lubuskim


Przejdź do:
  Znaleziono 4 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Zielona Góra
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 gabriela1984 angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą komunikatywną, pracowitą i sumienną. Ważne jest dla mnie staranne przygotowanie się do zajęć. Preferuję komunikacyjne nauczanie języka - jak najwięcej rozmów między słuchaczami/uczniami.
2 gosia2303 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
3 monika_c angielski, polski dla cudzoziemców
Szanowni Państwo, jestem nauczycielem języka angielskiego w szkole podstawowej. Mój aktualny stopień awansu zawodowego to nauczyciel kontraktowy. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i z młodzieżą, prowadziłam również zajęcia konwersacyjne z osobami dorosłymi. Nauczając opieram się przede wszystkim na metodzie inteligencji wielorakich i używam ciekawych dla ucznia pomocy naukowych. Wiem, jak ważne jest regularne utrwalanie zdobytej wiedzy i rozumiem, że każdy człowiek ma swój własny sposób przyswajania nowych wiadomości. Podczas zajęć nie tylko wprowadzam uczniów w świat języka angielskiego, ale także zapoznaję ich z kulturą krajów anglojęzycznych. W trakcie pracy z dorosłymi zapoznaję ich z najważniejszymi i najbardziej przydatnymi zagadnieniami językowymi. Wszystkim uczniom umożliwiam kontakt z \\\"żywym językiem obcym\\\" za pomocą Internetu. Jestem kreatywna i energiczna, zawsze uśmiechnięta. Nie boję się stawiać czoła nowym, nieznanym sytuacjom. Moi uczniowie lubią mnie i szanują. Praca z nimi to dla mnie przede wszystkim przyjemność i ogromna satysfakcja. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną, bardzo proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
4 sylwia_krakow polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem filologiem rosyjskim, język rosyjski oraz podróże na wschód to moje dwie największe pasje. W ciągu kilku lat prowadzenia zajęć zgromadziłam wiele ciekawych materiałów książkowych, filmowych oraz muzycznych. Zajmuję się również tłumaczeniami. Uczę języka polskiego jako obcego. Wystawiam faktury. Zapraszam do zapoznania się z moim profilem.
0-100