korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: lubuskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Gorzów Wielkopolski
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Zielona Góra


Przejdź do:
  Znaleziono 12 lektorów.
język polski dla cudzoziemców lubuskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
2 AlicjaZSM polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem dyplomowanym z37 letnim stażem nauczania w szkole średniej. Mam stuprocentową zdawalność na maturze z języka polskiego.Lubię pracować z młodzieżą a także z ludźmi dorosłymi. Rzetelność, konsekwencja w postępowaniu,opanowanie to moje cechy które są niezbędne w pracy z młodzieżą i nie tylko.Będąc absolwentką filologii rosyjskiej i polskiej -wiem jak efektywnie i skutecznie uczyć.Nie bez znaczenia jest także ilość lat przepracowanych z młodzieżą.
3 gabriela1984 angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą komunikatywną, pracowitą i sumienną. Ważne jest dla mnie staranne przygotowanie się do zajęć. Preferuję komunikacyjne nauczanie języka - jak najwięcej rozmów między słuchaczami/uczniami.
4 gosia2303 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 Lauretka polski dla cudzoziemców
Doświadczenie w nauczaniu języka polskiego: - w Polsce (od 1997 roku) w szkołach podstawowych oraz liceum;przygotowywanie do matury oraz różnorodnych egzaminów; - w Holandii (od 2001) w polonijnej szkole dla dzieci i młodzieży (Utrecht), szkołach językowych dla holenderskojęzycznych dorosłych (Volksuniversiteit in Rotterdam en in Woerden); - jako prywatny lektor języka polskiego dla Holendrów. Doświadczenie w nauczaniu języka niderlandzkiego w Polsce: - \"in company\"; - kurs językowy w szkole językowej; - kursy i lekcje prywatne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
6 magda_kal angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem studentka ostatniego roku Filologii Angielskiej w Poznaniu po kilkunastu pobytach w Wielkiej Brytanii, Irlandii i USA (gdzie rowniez pracowalam). W Polsce rowniez pracowalam jako analityk mediow w jezyku angielskim. Oprocz regularnych zajec przygotowujacych do matury i certyfikatow, prowadze rownniez zajecia z jezyka angielskiego w mediach i komunikacji.
7 mistermagister niemiecki, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 monika_c angielski, polski dla cudzoziemców
Szanowni Państwo, jestem nauczycielem języka angielskiego w szkole podstawowej. Mój aktualny stopień awansu zawodowego to nauczyciel kontraktowy. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i z młodzieżą, prowadziłam również zajęcia konwersacyjne z osobami dorosłymi. Nauczając opieram się przede wszystkim na metodzie inteligencji wielorakich i używam ciekawych dla ucznia pomocy naukowych. Wiem, jak ważne jest regularne utrwalanie zdobytej wiedzy i rozumiem, że każdy człowiek ma swój własny sposób przyswajania nowych wiadomości. Podczas zajęć nie tylko wprowadzam uczniów w świat języka angielskiego, ale także zapoznaję ich z kulturą krajów anglojęzycznych. W trakcie pracy z dorosłymi zapoznaję ich z najważniejszymi i najbardziej przydatnymi zagadnieniami językowymi. Wszystkim uczniom umożliwiam kontakt z \\\"żywym językiem obcym\\\" za pomocą Internetu. Jestem kreatywna i energiczna, zawsze uśmiechnięta. Nie boję się stawiać czoła nowym, nieznanym sytuacjom. Moi uczniowie lubią mnie i szanują. Praca z nimi to dla mnie przede wszystkim przyjemność i ogromna satysfakcja. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną, bardzo proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
9 patrik polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 Patrycja.T. polski dla cudzoziemców
Witam, jestem młodą osobą, która nie ma bezpośredniego doświadczenia w nauczaniu. Moim marzeniem jest uczyć innych i liczę na to, ze uda mi się je zrealizować. Staram się rozwijać swoją wiedzę, dlatego podjęłam się nowego wyzwania na studiach podyplomowych. Dla mnie liczy się kontakt z druga osobą, dlatego pracę, które podejmowałam dotychczas wiązały się z bezpośrednim kontaktem z ludźmi. Teraz mam nadzieję na to, że moja droga zawodowa połączy ze sobą te dwa czynniki, moją wiedzę oraz możliwość poznania ciekawych ludzi.
0-100