korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: wielkopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Poznań


Przejdź do:
  Znaleziono 87 lektorów.
język polski dla cudzoziemców wielkopolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 111987 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Prowadzę lekcje języka rosyjskiego dla osób w każdym wieku oraz języka w sferze biznesu na każdym poziomie zaawansowania. Swoją przygodę z językiem rosyjskim rozpoczęłam w liceum, następnie kontynuowałam naukę w Państwowym Instytucie Języka Rosyjskiego w Moskwie, na licznych kursach i obecnie na filologii rosyjskiej (studia dzienne). Od blisko 5 lat prowadzę zajęcia z języka rosyjskiego na każdym poziomie, uczę zarówno DZIECI (od 8 r.ż.), MŁODZIEŻ jak i DOROSŁYCH. Udzielam korepetycji z: - języka ogólnego, - języka w sferze biznesu, również prowadzę konwersacje. Indywidualnie, dla każdego swojego kursanta, układam program pracy i przygotowuję materiały do każdych zajęć. Przy tym staram się rozwijać wszystkie zdolności, tj. zarówno mówienie, gramatykę, redagowanie tekstu i czytanie i słuchanie ze zrozumieniem. Największy nacisk kładę na umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy, ponieważ dziś płynna komunikacja językowa jest najważniejsza. Przygotowywałam (i nadal przygotowuję) m. in. do: - MATURY na poziomie podstawowym i rozszerzonym; - egzaminu TELC, - egzaminu TRKI, - egzaminu resortowego w MSZ, - egzaminu \"Język rosyjski w biznesie\". Oferuję również bieżącą pomoc w nadrabianiu zaległości szkolnych i naukę języka. Język rosyjski jest moją pasją, jestem w stałym kontakcie z mieszkańcami Rosji co sprawia, że mój rosyjski jest barwny i żywy. Zapraszam na zajęcia tych wszystkich, którzy chcą poznać język naszych wschodnich sąsiadów.
2 A.Fryda polski dla cudzoziemców
Jestem absolwentką studiów podyplomowych: Nauczanie języka polskiego jako języka obcego, które przygotowały mnie do prowadzenia zajęć dla obcokrajowców. Posiadam również gruntowne wykształcenie filologiczne. Obecnie pracuję w liceum w Poznaniu jako nauczyciel polonista i wychowawca. Jestem więc czynnym nauczycielem, mającym kontakt z różnymi grupami wiekowymi. Staram się stale doskonalić swój warsztat pracy, ukończyłam różnorodne kursy. W swojej pracy wykorzystuję pomoce multimedialne, ze szczególnym uwzględnieniem programów komputerowych i zasobów internetowych. Znajomość języka angielskiego ułatwia mi komunikację w sytuacjach problemowych. Uczę się także innych języków obcych. Mam doświadczenie w pracy z obcokrajowcami w małych grupach oraz w kontakcie indywidualnym. Praktyczne słownictwo oraz znajomość gramatyki podporządkowuję nadrzędnemu celowi – komunikacji. Jestem osobą kreatywną, nastawioną na doskonalenie swoich umiejętności. Cenię pracę w grupie, mam dobry kontakt z ludźmi, oparty na zasadach empatii.
3 aagata1515 angielski, francuski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą bardzo towarzyską, otwartą i cierpliwą. Od 2 lat udzielam korepetycji z j.hiszpańskiego i angielskiego co sprawia mi wiele radości. Na swoim koncie mam ukończonych wiele kursów językowych oraz półroczny pobyt w Hiszpanii.
4 ABC_polski polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielką języków obcych z uprawnieniami do nauczania cudzoziemców języka polskiego. Mam ponaddwudziestoletnią praktykę pracy w szkole (jako nauczyciel polskiego i języków obcych), ponadto - doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych i grupowych dla osób w różnym wieku (w tym także w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego). Znam wymagania certyfikacyjne, potrafię przygotować do egzaminów na każdym poziomie. Staram się prowadzić lekcje w sposób ciekawy i urozmaicony. Wraz z językiem przybliżam polską kulturę. Nauka może odbywać się przy użyciu języka rosyjskiego, niemieckiego lub wyłącznie w języku polskim. Nauczam skutecznie i bezstresowo. Kładę nacisk na praktyczne umiejętności, a i objaśnienie w przystępny sposób trudnych reguł gramatycznych języka polskiego nie stanowi problemu. Metody i techniki nauczania dostosowuję do poziomu, możliwości i potrzeb uczących się osób.
5 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
6 agalud polski dla cudzoziemców
Brak informacji
7 AgataKwiaton angielski, polski dla cudzoziemców, fiński
Brak informacji
8 Agnieszka158 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 agnieszka541 polski dla cudzoziemców
Jestem osobą dobrze zorganizowaną i odpowiedzialną, ambitną i konsekwentną. Sumiennie podchodzę do powierzonych mi obowiązków. Jako nauczyciel moge pochwalić się sukcesami, a najlepszą miarą moich osiagnięć są coraz lepsze wyniki jakie uzyskują moi uczniowie. Prowadziłam szkolenia podległych mi pracowników w instytucjach finansowych, w których pracowałam.
10 AgnieszkaCi angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100