korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 394 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Warszawa
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -Ennoi- arabski, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą młodą i energiczną, sumiennie podchodzącą do swoich obowiązków. Dzięki działalności w organizacjach pozarządowych (Stowarzyszenie ARABIA.pl, Centrum Inicjatyw Międzykulturowych), ugruntowałam swoje poczucie odpowiedzialności i rozwinęłam umiejętność systematycznej pracy. Przeprowadzałam zajęcia na temat języka arabskiego w ramach wielu wydarzeń promujących wielokulturowość i naukę (m.in. XII Festiwal Nauki, Festiwal 100 kultur 1 miasto). Udzielam także prywatnych lekcji. W 2008 roku w ramach stażu w Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowywałam artykuły m.in. na temat nauki języka arabskiego. Za swoją aktywność i osiągnięcia w nauce zostałam wyróżniona Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na rok akademicki 2009/2010.
2 -qbussiek hiszpański, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
3 1103bubba polski dla cudzoziemców
I was a commander in the navy. I was a communication officer. Then I went on to train people in customer service communication skills
4 13agata niemiecki, polski dla cudzoziemców
Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji, odbyłam również praktyki w warszawskim liceum i gimnazjum, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że nauczanie sprawia mi najwięcej przyjemności i jest to to, co chcę w życiu robić :) Od października 2009 pracowałam w szkole językowej w Pruszkowie oraz Żyrardowie. Od października 2010 prowadzę zajęcia In- company. Udzielam korepetycji. Prowadzę działalność gospodarczą. Mam dobre przygotowanie metodyczne i cały czas staram się samodoskonalić uczestnicząc w różnych szkoleniach/ warsztatach dla lektorów. Uwielbiam stosować rozmaite i jak najciekawsze techniki nauczania. Potrafię również sama tworzyć ciekawe materiały dostosowane do wieku, zainteresowań i poziomu językowego uczniów oraz przedstawiać zagadnienia gramatyczne w niezwykły sposób:) Równocześnie pracuję jako lektor języka polskiego jako obcego:)
5 1948i1961 polski dla cudzoziemców, rosyjski, włoski
Brak informacji
6 1Lecturer polski dla cudzoziemców
Błyskawiczne efekty nauczania gwarantuje stosowana w mojej firmie metoda komunikatywna (ograniczająca do minimum wykłady z gramatyki) oraz NVC (non-violent communication) umożliwiająca rozpoznanie potrzeb uczącego się i uszanowanie ich podczas edukacyjnej współpracy. Główny nacisk kładę na konwersacje umożliwiające moim studentom jak najszybsze nabycie umiejętności komunikowania się w powszechnie spotykanych sytuacjach. Moje lekcje nigdy nie są nudne. Koncentrując się na funkcjonalności języka i wykorzystywaniu struktur oraz funkcji językowych w praktyce stosuję metodę nauczania opartą na dramie. Polega ona na odgrywaniu różnych ról jak w teatrze. Kursant podczas lekcji staje się aktorem, zaś zadaniem trenera jest kreowanie na zajęciach naturalnych sytuacji, podczas których studenci ćwiczą i rozwijają płynność mówienia w konkretnych kontekstach. Podczas kursów realizuję nie tylko projekty teatralno - językowe, polegające na odgrywaniu scenek, ale też na prowadzeniu gier, zabaw ruchowych i konkursów. Każdy kurs jest prowadzony w sposób elastyczny, dostosowany do potrzeb i możliwości studentów w oparciu o autorskie programy nauczania tworzone indywidualnie specjalnie na zlecenie klientów.
7 1_ol_ru_8 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Posiadam umiejętność prowadzenia zajęć z j. rosyjskiego dla każdej grupy wiekowej (indywidualnie i grupowo) o różnym stopniu zaawansowania i tematyce – od języka ogólnego po biznesowy. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych oraz lektoratów specjalistycznych z j. rosyjskiego dla osób dorosłych „in-company” (ponad 500 godzin samodzielnego prowadzenia kursów językowych).
8 6AS8574k polski dla cudzoziemców
Jestem Polką z Ukrainy. Przez wiele lat prowadziłam lektorat języka polskiego jako obcego w Humanistyczno-Pedagogicznej Akademii. Mam ogromne doświadczenie w nauczaniu Słowian. Zrobiłam szereg tłumaczeń ustnych i pisemnych. Bardzo lubię swoją pracę i chciałabym ją kontynuować w Polsce. Jestem bardzo aktywną osobą i szybko nawiązuję kontakt z ludźmi.
9 87ss87 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 A.Siedlecka polski dla cudzoziemców
Brak informacji