korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Łódź
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie łódzkim


Przejdź do:
  Znaleziono 71 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Łódź
  [1] 2 3 4 5 6 7 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 ...Marta... polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 13arrecife61 hiszpański, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą aktywną i kreatywną. Potrafię szybko nauczyć języka hiszpańskiego dostosowując wymagania do realnych potrzeb i możliwości. Pracuję w oparciu o książki i materiały hiszpańskie, na podstawie wypracowanych wlanych programów nauczania. Mój sposób nauczania nie wymaga samodzielnej pracy w domu. Języka polskiego uczę cudzoziemców już kilkanaście lat. Daje mi wiele zadowolenia i ogromną satysfakcję widząc jak osoba przeze mnie nauczana radzi sobie w Polsce - w życiu i na niwie zawodowej.
3 501057505 polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem języka polskiego, który lubi młodzież i ma dobry z nią kontakt. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, stąd udział w różnych warsztatach metodycznych i sudiach podyplomowych. Aktywnie uczestniczę od 2004 roku w pracach Państwowej Komisji Egzaminacyjnej przy organizacji egzaminu maturalnego z języka polskiego. Prowadzę zajęcia stosując różne metody aktywizujące pracę uczniów, często wykorzystuję techniki komputerowe i multimedialne. Chętnie pracuję z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, dyslektykami. Współpracuję z różnymi organizacjami: realizowałam projekt Life Skills - Trening Umieętności Społecznych zorganizowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży, jestem szkolnym koordynatorem Dnia Przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
4 Adams95 polski dla cudzoziemców
Jestem młodą osobą z niewielkim doświadczeniem - udzielałem m.in. korepetycji z języka angielskiego dla dziecka w 5 klasie szkoły podstawowej. Ponadto współtworzyłem dwa projekty literackie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, realizowane w księgarni w moim rodzinnym mieście. Obecnie jestem na 2 roku studiów II stopnia filologii polskiej. Ukończone w 2017 roku studia pierwszego stopnia z dziennikarstwa i komunikacji społecznej umożliwiły mi zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu komunikowania, mediów i reklamy. Praktyki odbyte w kilku redakcjach, m. in. w TVP3 Łódź i Radiu Łódź nauczyły mnie wielu praktycznych umiejętności. W przeszłości zajmowałem się redagowaniem najróżniejszych tekstów, od życiorysów po ogłoszenia reklamowe. W wolnym czasie zajmuję się naprawianiem i restaurowaniem pojazdów zabytkowych oraz motocykli, które są moją największą pasją. Uwielbiam fantastykę naukową, jestem miłośnikiem twórczości Stanisława Lema.
5 agalud polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 agatazak polski dla cudzoziemców
W trakcie studiów zaczęłam pracować w łódzkich szkołach prywatnych ucząc języka polskiego gimnazjalistów i maturzystów oraz języka polskiego jako obcego. Od 2016 roku prowadzę stronę internetową, która jest dostępna pod adresem www.polskinaczasie.pl. Moją Agaty jest tworzenie ciekawych i kreatywnych pomysłów do wykorzystania na lekcjach języka obcego, języka polskiego, również polskiego jako obcego oraz nauka języka polskiego! Od 2017 roku tworzę Inspirownik Nauczyciela, miejsce dedykowane wszystkim nauczycielom, w którym można przeczytać artykuły w zgodzie z polskim alfabetem i w zgodzie z duszą nauczyciela! Jestem ciągle w ruchu! Moją pasją jest nowoczesne i kreatywne nauczanie, odkrywanie nowinek i ciekawostek metodycznych. Cały czas się szkolę u najlepszych trenerów w branży edukacyjnej, dzięki temu jest absolwentką wielu warsztatów i szkoleń. Moje autorskie pomysły na prowadzenie zajęć lekcyjnych można przeczytać nie tylko na blogu, ale także w gazecie Cool School Anny Popławskiej i eduNation oraz w Czasopiśmie dla Nauczycieli Polonistyka. Na lekcjach u mnie nigdy nie może zabraknąć wiary w potencjał ucznia, radości ze wspólnie spędzanego czasu i obowiązkowo uśmiechu!
7 AlexVic chorwacki, polski dla cudzoziemców, serbski
Brak informacji
8 amansverba polski dla cudzoziemców
Odbyłam praktyki w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum oraz w Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców. Podczas praktyk, pod okiem dobrych nauczycieli-opiekunów, miałam okazję sprawdzić i rozwinąć swoje umiejętności dydaktyczne w pracy z dziećmi, młodzieżą i studentami. Działam w Kole Naukowym Młodych Glottodydaktyków. W listopadzie 2010 r wzięłam udział w glottodydaktycznej konferencji naukowej: \\\"Bogactwo językowe i kulturowe Europy w oczach Polaków i cudzoziemców\\\". W ubiegłym roku pracowałam w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych jako nauczyciel języka polskiego. Udzielam prywatnych lekcji cudzoziemcom. W pracy motywuje mnie najbardziej satysfakcja uczniów, ich postępy w nauce, możliwość poznawania nowych ludzi i podejmowania nowych wyzwań. Jestem osobą młodą, kreatywną, ambitną, komunikatywną i pełną zapału. Łatwo nawiązuję kontakty oraz lubię pracę z ludźmi. Nauczanie dzieci, młodzieży i dorosłych jest dla mnie radością i wyzwaniem. Nieustannie lubię się rozwijać, dlatego podjęłam studia podyplomowe na kierunku logopedia.
9 amelia11 polski dla cudzoziemców
Witam! Jestem nauczycielem z 16-letnim stażem pracy. Uczę języka polskiego i historii w szkole ponadgimnazjalnej. Jestem osobą lubiącą nowe wyzwania, chętnie zbieram nowe doświadczenia, jestem przekonana, jeśli dostanę szansę pracy i zdobywania nowych doświadczeń będę bardzo dobrym pracownikiem. Moje mocne strony to: pracowitość, sumienność, kreatywność. Z poważaniem Agnieszka Desput
10 Amnezja polski dla cudzoziemców
Język polski to przedmiot, który wspominam najmilej, gdy wracam pamięcią do szkolnych czasów. Jednak moją pasją stał się dopiero w liceum, kiedy brałam udział w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego, która zaowocowała tytułem finalistki. Poza literaturą interesuję się muzyką. Jestem również wolontariuszką w Akademii Przyszłości, a co za tym idzie cenię rozwój – nie tylko ten osobisty – i mam doświadczenie w pracy z dziećmi.
0-100