korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Gorzów Wielkopolski
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie lubuskim


Przejdź do:
  Znaleziono 4 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Gorzów Wielkopolski
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 jerzyodolski czeski, polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Cześć! Jestem nosicielem języka ukraińskiego i rosyjskiego, z wykształcenia jestem polonistą. Chętnie nauczę Cię języka rosyjskiego, ukraińskiego lub czeskiego. Pomogę w przygotowywaniu się do matury z języka polskiego i literatury polskiej. Prowadzę zajęcia wyłącznie przez Skypa. Jestem w dziedzinie nauczania języków obcych i języka polskiego już od 5 lat. Если Ты русско- или украинскоговорящий, но проживаешь или хочешь выехать в Польшу или Чехию, а для этого Тебе нужен польский или чешский язык, охотно помогу их выучить, у меня огромный опыт в преподавании этих языков для иностранцев.
2 Lauretka polski dla cudzoziemców
Doświadczenie w nauczaniu języka polskiego: - w Polsce (od 1997 roku) w szkołach podstawowych oraz liceum;przygotowywanie do matury oraz różnorodnych egzaminów; - w Holandii (od 2001) w polonijnej szkole dla dzieci i młodzieży (Utrecht), szkołach językowych dla holenderskojęzycznych dorosłych (Volksuniversiteit in Rotterdam en in Woerden); - jako prywatny lektor języka polskiego dla Holendrów. Doświadczenie w nauczaniu języka niderlandzkiego w Polsce: - \"in company\"; - kurs językowy w szkole językowej; - kursy i lekcje prywatne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
3 mistermagister niemiecki, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 Patrycja.T. polski dla cudzoziemców
Witam, jestem młodą osobą, która nie ma bezpośredniego doświadczenia w nauczaniu. Moim marzeniem jest uczyć innych i liczę na to, ze uda mi się je zrealizować. Staram się rozwijać swoją wiedzę, dlatego podjęłam się nowego wyzwania na studiach podyplomowych. Dla mnie liczy się kontakt z druga osobą, dlatego pracę, które podejmowałam dotychczas wiązały się z bezpośrednim kontaktem z ludźmi. Teraz mam nadzieję na to, że moja droga zawodowa połączy ze sobą te dwa czynniki, moją wiedzę oraz możliwość poznania ciekawych ludzi.
0-100