korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: dolnośląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Wrocław


Przejdź do:
  Znaleziono 161 lektorów.
język polski dla cudzoziemców dolnośląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 5rose666 niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem człowiekiem wesołym, posiadającym duże poczucie humoru, takim też jestem w swojej pracy:-) Cechuję mnie duża kreatywność, niebanalność, nietuzinkowość w nauczaniu..) Nie lubię schematów i szkolnej \"staroświeckiej \" metody nauczania...)
2 A2016nlp polski dla cudzoziemców, rosyjski, białoruski
Obecnie preferuję prowadzenie lekcji przez Skype.
3 ABCE1234 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 AdamWoland polski dla cudzoziemców
Ukończyłem specjalność nauczanie j. polskiego jako obcego na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracowałem przez 4 miesiące jako lektor j. polskiego na Abo Akademi w Turku (Finlandia), w ramach praktyk uczyłem zagranicznych studentów w Szkole j. polskiego i kultury polskiej dla Obcokrajowców przy Uniwersytecie wrocławskim. Poza pracą lektora jestem dziennikarzem.
5 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
6 agaa.m polski dla cudzoziemców
Brak informacji
7 Agata2323 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 AgataASK niemiecki, polski dla cudzoziemców
Witam serdecznie, kilka słów o mnie: Całe moje życie zawodowe związane jest z językiem niemieckim, nie tylko jako lektora- posługuję się tym językiem również niejako \\\"przy okazji\\\", służy mi jako narzędzie w codziennej pracy nie związanej z nauczaniem. Prowadząc zajęcia skupiam się przede wszystkim na trenowaniu umiejętności mówienia, dlatego najchętniej uczę grupy konwersacyjne. Korzystam z gier i zabaw językowych, platform internetowych; priorytetowo traktuję rozszerzanie słownictwa. Moją dewizą w nauczaniu języka jest to, że każde zajęcia mają konkretny cel komunikacyjny. Dlatego właśnie moi uczniowie po każdej lekcji potrafią konkretnie określić, czego się nauczyli, w jakiej sytuacji komunikacyjnej będą mogli z powodzeniem wykorzystać znajomość języka. Specjalizuję się w nauczaniu języka biznesowego zarówno niemieckiego jak i polskiego dla obcokrajowców. Największą satysfakcję sprawia mi, kiedy moi uczniowie odkrywają jak prosty i logiczny jest język niemiecki, kiedy zaczynają po prostu mówić:) Pozdrawiam i zachęcam do nauki tego pięknego języka:)
9 agataga polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem aktywnym, komunikatywnym, lubianym, zaangażowanym, pracowitym i zdeterminowanym. Koncentruję się na osiągnięciu celu.
10 AggieDark angielski, polski dla cudzoziemców
Moje wykształcenie filologiczne poparte długoletnim doświadczeniem na stanowisku nauczycielki spełnia wymagania kandydatki na stanowisko lektorki języków obcych Podczas realizacji ścieżki zawodowej zdobyłam umiejętności i kwalifikacje potrzebne do pracy na różnych szczeblach edukacji, zarówno z młodzieżą jak i z dorosłymi . Systematycznie uzupełniam moja wiedzę merytoryczną na kursach i szkoleniach metodycznych oraz studiach podyplomowych, a prowadząc różnorodne zajęcia w pełni wykorzystują ją w praktyce. Umiem pracować w międzynarodowym środowisku, swobodnie posługuję się językiem angielskim, znam rosyjski na poziomie konwersacyjnym. Dbam o kulturę języka, mam umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów z grupą. Zwracam uwagę na aspekt komunikatywny oraz trudności adaptacji kulturowej. Pomagam pracować uczniom nad intonacją. Wypracowana przez lata metodyka pomaga mi w rozwiązywaniu problemów z językiem polskim, które mają cudzoziemcy mieszkający w Polsce, odwołuję się do swoich doświadczeń przyswajania języka obcego. W przypadku osób rosyjsko- i ukraińskojęzycznych zwracam szczególną uwagę na unikanie interferencji . Posiadane kwalifikacje, zdobyte umiejętności, a także szerokie zainteresowania humanistyczne pozwolą prawidłowo wykonywać powierzone mi obowiązki. Gwarantuję pełne zaangażowanie do przydzielonych zajęć oraz dążenie do wysokiej skuteczności i atrakcyjności nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii . Chętnie umówię się na spotkanie, aby omówić możliwość mojego zatrudnienia podczas rozmowy merytorycznej - obecnie jestem zainteresowana praca w charakterze lektorki języka polskiego Agnieszka Pałac
0-100 100-200