korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: dolnośląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Wrocław


Przejdź do:
  Znaleziono 172 lektorów.
język polski dla cudzoziemców dolnośląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 5rose666 niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem człowiekiem wesołym, posiadającym duże poczucie humoru, takim też jestem w swojej pracy:-) Cechuję mnie duża kreatywność, niebanalność, nietuzinkowość w nauczaniu..) Nie lubię schematów i szkolnej \"staroświeckiej \" metody nauczania...)
2 A2016nlp białoruski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Obecnie preferuję prowadzenie lekcji przez Skype.
3 ABCE1234 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 AdamWoland polski dla cudzoziemców
Ukończyłem specjalność nauczanie j. polskiego jako obcego na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracowałem przez 4 miesiące jako lektor j. polskiego na Abo Akademi w Turku (Finlandia), w ramach praktyk uczyłem zagranicznych studentów w Szkole j. polskiego i kultury polskiej dla Obcokrajowców przy Uniwersytecie wrocławskim. Poza pracą lektora jestem dziennikarzem.
5 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
6 Agata2323 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
7 AgataASK niemiecki, polski dla cudzoziemców
Witam serdecznie, kilka słów o mnie: Całe moje życie zawodowe związane jest z językiem niemieckim, nie tylko jako lektora- posługuję się tym językiem również niejako \\\"przy okazji\\\", służy mi jako narzędzie w codziennej pracy nie związanej z nauczaniem. Prowadząc zajęcia skupiam się przede wszystkim na trenowaniu umiejętności mówienia, dlatego najchętniej uczę grupy konwersacyjne. Korzystam z gier i zabaw językowych, platform internetowych; priorytetowo traktuję rozszerzanie słownictwa. Moją dewizą w nauczaniu języka jest to, że każde zajęcia mają konkretny cel komunikacyjny. Dlatego właśnie moi uczniowie po każdej lekcji potrafią konkretnie określić, czego się nauczyli, w jakiej sytuacji komunikacyjnej będą mogli z powodzeniem wykorzystać znajomość języka. Specjalizuję się w nauczaniu języka biznesowego zarówno niemieckiego jak i polskiego dla obcokrajowców. Największą satysfakcję sprawia mi, kiedy moi uczniowie odkrywają jak prosty i logiczny jest język niemiecki, kiedy zaczynają po prostu mówić:) Pozdrawiam i zachęcam do nauki tego pięknego języka:)
8 agataga polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem aktywnym, komunikatywnym, lubianym, zaangażowanym, pracowitym i zdeterminowanym. Koncentruję się na osiągnięciu celu.
9 Agnieszka-polonistka polski dla cudzoziemców
Fascynuję się językiem polskim i jego nauczaniem. Z praktyką zetknęłam się po raz pierwszy podczas pobytu w Sztokholmie, gdzie próbowałam przekonać do słowiańskiej mowy Banglijczyka oraz Szweda. Obecnie prowadzę zajęcia indywidualne oraz w firmach. Byłam również lektorką w projekcie unijnym „Kontynenty Wrocławia - Kompleksowy program wsparcia obywateli państw trzecich zamieszkałych we Wrocławiu”
10 agnieszka81 polski dla cudzoziemców
Od czterech lat uczę języka polskiego w szkole podstawowej we Wrocławiu. W tym czasie ukończyłam studia podyplomowe \\\"Nauczanie języka polskiego jako obcego\\\", co pozwoliło mi na inne spojrzenie na język polski, jego nauczanie. Praca lektora daje mi dużo satysfakcji.
0-100 100-200