korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Białystok
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie podlaskim


Przejdź do:
  Znaleziono 13 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Białystok
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 aldan5 litewski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Od 2008 roku zajmuję się tłumaczeniami z języka litewskiego i rosyjskiego na polski oraz z polskiego i rosyjskiego na litewski. Nie zajmowałam się nigdy nauczaniem, ale zawsze można rozpocząć. W szkole miałam jedną nauczycielkę, która znała kilka języków, ale z uczniami rozmawiała tylko w wykładanym języku i to bardzo fajna metoda nauczania.
2 Alena1905 polski dla cudzoziemców
Dzień dobry, Mieszkam i pracuję w Białymstoku przez rok, posiadam Kartę pobytu z dostępem do rynku pracy. W Grodnie (Białoruś) pracowałam jako wykładowca języka polskiego dla osób starszych (55+) na Uniwersytecie Trzeciego wieku oraz na kursach, przygotowujących do rozmowy w Konsulacie dla uzyskania Karty Polaka. Dziękuję i pozdrawiam Alena Kalko
3 AnnaSzy polski dla cudzoziemców
Od 5 lat prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne przez Skype, uwielbiam moją pracę. Nigdy nie brakuje mi uczniów, ale chciałabym to robić w szkole. Osiągnięcia: Wykształtowana i sprawdzona w praktyce metoda nauczania języka polskiego jako obcego, Opracowany program zajęć z zakresu kultury, literatury, geografii i historii Polski w postaci prezentacji multimedialnych. Języki obce: polski (C2), rosyjski - native speaker.
4 cogitek polski dla cudzoziemców
• nauczanie języka polskiego - w klasach Liceum Profilowanego, Technikum w różnych zawodach, Zasadniczej Szkoły Zawodowej - w szkołach dla młodzieży; • nauczanie języka polskiego w klasach Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych; • nauczanie języka polskiego w trybie nauczania indywidualnego: pracowałam z uczniami z orzeczoną schizofrenią, fobią szkolną, chorobami terminalnymi. INFORMACJE DODATKOWE: wykorzystanie w nauczaniu neurodydaktyki: o w procesie rozpoznawania potrzeb ucznia, jego możliwości i zasobów; o w procesie przyswajania wiedzy i odtwarzania zdobytych informacji.
5 emson3 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 KatarzynaDr3 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
7 lilith angielski, polski dla cudzoziemców
Moi uczniowie cenią mnie nie tylko za wiedzę i zaangażowanie, ale też za osobowość i poczucie humoru. Lata pracy dały mi doświadczenie dzięki któremu wypracowałam własne, sprawdzone metody i techniki wspomagające nauczanie języka i uczenie się w ogóle. Zapraszam na zajęcia :-)
8 Malgorzata16 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 nefretetka polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 obcy_polski polski dla cudzoziemców
Jestem osobą konsekwentną i sumienną. Podczas wszystkich odbytych praktyk potrafiłam nawiązać prawidłowe relacje ze stałymi pracownikami. Na zajęciach języka polskiego jako obcego, które prowadziłam bez trudu nawiązywałam kontakt ze studentami i wszystkie lekcje przebiegały w przyjemnej atmosferze, a ich skuteczność uwidaczniała się podczas kolejnych zajęć. Myślę, że cechy mojego charakteru oraz umiejętności interpersonalne pozwalają mi być skutecznym nauczycielem języka polskiego jako obcego.
0-100