korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Szczecin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie zachodniopomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 57 lektorów.
język niemiecki Szczecin
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 aga061280 niemiecki
Jestem magistrem pedagogiki. Ukończyłam studia licencjackie z filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ponadto studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi na każdym szczeblu. Pracowałam w szkole podstawowej, gimnazjum jako nauczyciel języków obcych i pedagog szkolny. Jestem również lektorem języka obcego i prowadzę zajęcia na każdym stopniu zaawansowania. Interesuje mnie praca w placówce oświatowej, jak również praca na stanowisku lektora. POSIADAM WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.
2 agacior_szczecin niemiecki
3 Alina1 niemiecki
Oferuję naukę języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania, przygotowuję do egzaminów, wyjazdów, pomagam w nadrabianiu zaległości, wykonuję tłumaczenia. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym dostosowanym po potrzeb i wymagań ucznia.
4 aneczka37 niemiecki
Lubię uczyć dzieci i młodzież ,mam w tym doświadzenie,polecam się
5 Annaniemiecki niemiecki
Brak informacji
6 annodomini78 hiszpański, niemiecki
Mój prawie 8 letni pobyt zagranicą nauczył mnie większej tolerancji, otwartości i samodzielności. Uważam, że cechy te są bardzo istotne w nowoczesnym nauczaniu i przekazywaniu wiedzy. Już od czasów liceum udzielałam korepetycji kolegom ze szkoły, a na I roku w NKJO w Toruniu (jęz. niemiecki) zrozumiałam, że mam talent do języków obcych oraz do nauczania ich. Podczas studiów w Niemczech uczyłam obcokrajowców języka niemieckiego udzielałam się w Studenckim Parlamencie dla Obcokrajowców. Po powrocie do kraju udzielałam korepetycji z jęz. niemieckiego oraz hiszpańskiego jako dodatkowe zajęcie. Uważam, ze mój bardzo wysoki stopień znajomości języków oraz lekkość przekazywania wiedzy są moimi głównymi atutami. Z nauczania czerpię również przyjemność i doświadczenie dla siebie. Zależy mi na wysokim poziomie nauczania oraz na kompetentnym przygotowaniu, z jakiego będą mogli czerapć uczniowie.
7 Anrew11 niemiecki
Brak informacji
8 anyrin niemiecki
Brak informacji
9 ARABELLA niemiecki
Jestem nauczycielem języka niemieckiego głównie w liceum ogólnokształcącym. Ukończyłam studia magisterskie filologia germańska w Szczecinie. Uczestniczę w wymianie młodzieży polsko - niemieckiej. Moje kompetencje językowe oceniam jako bardzo dobre. Regularnie przygotowuję maturzystów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Prowadziłam również fakultety z języka niemieckiego.
10 Aras37 niemiecki
Ja jestem nauczycielem wymagającym, ale także cierpliwym, posiadającym zdolność tłumaczenia wybranych zagadnień. Mam dobry kontakt z uczniami, potrafię nawiązać współpracę ze szkołą zagraniczną. Jako człowiek jestem towarzyski, z poczuciem humoru, posiadającym wielu przyjaciół.
0-100