korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Szczecin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie zachodniopomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 63 lektorów.
język niemiecki Szczecin
  [1] 2 3 4 5 6 7  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adam.hiszp.ang.niem angielski, hiszpański, niemiecki
Jestem absolwentem prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. W roku 2008 ukończyłem studia licencjackie na kierunku: filologia angielskiego, specjalność: nauczyciel dwóch języków obcych (angielski i niemiecki). Obecnie jestem studentem studiów doktoranckich na wydziale prawa Europejskiego Uniwersytetu Viadrina. Od roku 2005 przeprowadziłem ok. 800 godzin lekcyjnych z j. hiszpańskiego i angielskiego (poziomy początkujący oraz zaawansowane) dla Stowarzyszenia Parakletos w Słubicach. Od 3 lat udzielam także korepetycji z języka hiszpańskiego - ok 10 godzin w tygodniu. Od 2 lat udzielam korepetycji z języka angielskiego i niemieckiego (po ok. 5 godzin tygodniowo). Przez rok uczyłem jedną osobę (osoba dwujęzyczna - Hiszpanka wychowana w Niemczech) języka polskiego jako obcego. Moje zajęcia, zarówno indywidualne, jak i grupowe, są adresowane głównie do studentów Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie. W wielu przypadkach celem zajęć jest przygotowanie studenta do wyjazdu zagranicznego. Poza tym nauczałem także osoby dorosłe i licealistów. Przez dwa semestry prowadziłem na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie zajęcia dydaktyczne w języku angielskim z teorii państwa oraz z ochrony praw człowieka. W ten sposób zyskałem cenne doświadczenie w pracy w grupach międzynarodowych. Obecnie przygotowuję sie intensywnie do egzaminu z języka hiszpańskiego DELE Superior (odpowiednik angielskiego Proficiency), który zamierzam złożyć w listopadzie. Oprócz tego, posiadam bogate doświadczenia w zakresie tłumaczeń. Sporządzałem tłumaczenia z języka angielskiego (medyczne - podręcznik, techniczne), z niemieckiego (historia sztuki, współpraca z muzeum regionalnym w Altranft - Niemcy) oraz hiszpańskiego (dokumenty związane z zatrudnieniem). Kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu pozwoliło mi skrystalizować moje plany zawodowe. W ciągu ostatnich kilku lat odkryłem, że nauczanie oraz kontakt z ludźmi są dla mnie źródłem satysfakcji i prawdziwej radości. Języki obce są moją pasją, dlatego posiadam ogromną motywację do dalszego kształcenia zawodowego. Połączenie wiedzy prawniczej z kompetencjami językowymi sprawia, iż mogę także prowadzić kursy z zakresu języka prawniczego i ekonomicznego.
2 Adamson niemiecki
Germanista - nauczyciel, nauczyciel akademicki, korepetytor, tłumacz z wieloletnim stażem. Doktor nauk humanistycznych z zakresu filologii germańskiej (Uniwersytet Rzeszowski), mgr filologii germańskiej na Uniwersytecie Szczecińskim. Pozytywna opinia Konsulatu Generalnego RP w Monachium o dokonanych tłumaczeniach. 15 lat doświadczenia: Nauczanie w gimnazjach, szkołach średnich, na uniwersytetach, innych szkołach wyższych, jako korepetytor w wielu szkołach językowych i firmach. Mam na swoim koncie również tłumaczenia dla wydawnictwa (ponad 30 przetłumaczonych książek). Uczęszczałem do niemieckiego gimnazjum. Dojeżdżam do uczących się nawet w odległe rejony Szczecina. Pomoc językowa w nagłych przypadkach! Lata nauki w różnych szkołach i na różnych poziomach (od szkół zawodowych po uniwersytety) pozwoliły mi zaobserwować, jakie problemy popełniają Polacy uczący się języka niemieckiego i opracować metody nauczania, które w sposób szybki i skuteczny prowadzą do opanowania bardziej zawiłych tematów.
3 aga061280 niemiecki
Jestem magistrem pedagogiki. Ukończyłam studia licencjackie z filologii germańskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ponadto studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi na każdym szczeblu. Pracowałam w szkole podstawowej, gimnazjum jako nauczyciel języków obcych i pedagog szkolny. Jestem również lektorem języka obcego i prowadzę zajęcia na każdym stopniu zaawansowania. Interesuje mnie praca w placówce oświatowej, jak również praca na stanowisku lektora. POSIADAM WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.
4 agacior_szczecin niemiecki
5 Alina1 niemiecki
Oferuję naukę języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania, przygotowuję do egzaminów, wyjazdów, pomagam w nadrabianiu zaległości, wykonuję tłumaczenia. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym dostosowanym po potrzeb i wymagań ucznia.
6 Andzita niemiecki
Witam! Jestem absolwentką studiów licencjackich filologii germańskiej Uniwersytetu Szczecińskiego. Mam za sobą odbyte praktyki w szkole podstawowej oraz gimnazjum jako nauczyciel j. niemieckiego. W czasie studiów udzielałam również korepetycji, więc mam niezbędne doświadczenie w nauczaniu innych. Ponadto przebywałam pół roku w Niemczech jako Aupair Mädchen opiekując się niemieckimi dziećmi, gdzie w wolnym czasie uczęszczałam na kursy językowe. Myślę że byłabym dobrym nauczycielem, ponieważ jestem cierpliwa, opanowana, oraz potrafię przekazywać wiedzę.
7 Annaniemiecki niemiecki
Brak informacji
8 annodomini78 hiszpański, niemiecki
Mój prawie 8 letni pobyt zagranicą nauczył mnie większej tolerancji, otwartości i samodzielności. Uważam, że cechy te są bardzo istotne w nowoczesnym nauczaniu i przekazywaniu wiedzy. Już od czasów liceum udzielałam korepetycji kolegom ze szkoły, a na I roku w NKJO w Toruniu (jęz. niemiecki) zrozumiałam, że mam talent do języków obcych oraz do nauczania ich. Podczas studiów w Niemczech uczyłam obcokrajowców języka niemieckiego udzielałam się w Studenckim Parlamencie dla Obcokrajowców. Po powrocie do kraju udzielałam korepetycji z jęz. niemieckiego oraz hiszpańskiego jako dodatkowe zajęcie. Uważam, ze mój bardzo wysoki stopień znajomości języków oraz lekkość przekazywania wiedzy są moimi głównymi atutami. Z nauczania czerpię również przyjemność i doświadczenie dla siebie. Zależy mi na wysokim poziomie nauczania oraz na kompetentnym przygotowaniu, z jakiego będą mogli czerapć uczniowie.
9 Anrew11 niemiecki
Brak informacji
10 anyrin niemiecki
Brak informacji
0-100