korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: świętokrzyskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Kielce


Przejdź do:
  Znaleziono 78 lektorów.
język niemiecki świętokrzyskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 112233MH niemiecki
Brak informacji
2 agatha707 niemiecki
Brak informacji
3 Agnes.Lagow niemiecki
Nauczanie języka niemieckiego jest moją pasją. Mam doskonały kontakt z moimi uczniami, gdyż staram się zawsze stworzyć przyjazną i miłą atmosferę na zajęciach. Najpiękniejszym komplementem , jaki usłyszałam od jednej z moich uczennic były słowa: \"Pani tak wszystko potrafi wytłumaczyć, że nawet te najbardziej zawiłe zasady gramatyczne i fonetyczne,nagle wydają się być takie proste i oczywiste\". Hobbistycznie zajmuje się również tłumaczeniami, ciągła praca nad językiem jest dla mnie priorytetem.
4 agnieszka.5555 niemiecki
Brak informacji
5 AlinaM niemiecki
Brak informacji
6 amozal niemiecki
Od 11 lat pracuję jako nauczyciel języka niemieckiego.Posiadam doswiadczenie zarówno w pracy z dziećmi i młodzieżą jak również z osobami dorosłymi zdobyte podzcas pracy w szkole i podczas prowadzenia różnego rodzaju kursów językowych.Jestem osobą ambitną, lubię podejmować nowe wyzwania, jednym z nich był wyjazd do Niemiec podczas którego jako studentka łączyłam pracę zarobkową znauką języka. O moich zdolnościach pedagogicznych mogą świadczyć laureaci różnych konkursów językowych. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, a praca w zawodzie nauczyciela sprawia mi dużo satysfakcji.Uważam, że posiadam predyspozycje i zdolności komunikacyjne pozwalające na pracę w różnych typach szkół.
7 ankje5 niemiecki
Z zawodu jestem nauczycielem języka niemieckiego, pracuję w oświacie od 2004, uczę dzieci i młodzież na każdym poziomie, dysponuję licznymi materiałami dydaktycznymi, chętnie pomagam w przygotowaniu do wszelkich kursów i egzaminów. Prywatnie jestem osobą bystrą, sympatyczną, cierpliwą, kreatywną, pełną pomysłów. Staram się przekazywać swoją wiedzę najlepiej jak potrafię - bezstresowo a skutecznie:)
8 asiamaj8 niemiecki
Jestem osobą otwartą, pracowitą, cierpliwą, łatwo nawiązującą kontakty. W pracy jestem wymagająca w stosunku do siebie i do tych, których nauczam. Staram się używać różnorodnych metod nauczania, tak, by moje zajęcia były interesujące i trafiały do wszystkich moich uczniów. Umiem stawiać cele i je realizować.
9 Beatan niemiecki
Jestem osobą otwartą i przyjazną ludziom, potrafię szybko nawiązywać nowe kontakty. Jako nauczyciel potrafię stworzyć miłą atmosferę na zajęciach, mam \"ludzkie\" podejście do uczniów. Jednak jestem wymagającym nauczycielem i staram się, żeby zajęcia były efektywne i przynosiły rezultaty satysfakcjonujące obie strony. Największym sukcesem nauczyciela jest gdy jego uczeń czyni postępy w nauce.
10 Borhert niemiecki
Brak informacji
0-100