korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: małopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Kraków


Przejdź do:
  Znaleziono 278 lektorów.
język niemiecki małopolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1KarolWitek niemiecki
Jestem nauczycielem z dużym doświadczeniem merytorycznym i bardzo dobrym przygotowaniem językowym do pracy w zawodzie nauczyciela. Posiadam umiejętności pracy w zespole, umiejętność organizowania własnego warsztatu pracy, potrafię opracowywać programy nauczania i sporządzać scenariusze zajęć. Jestem osobą otwartą, łatwo nawiązującą dobry kontakt z grupą, kreatywną, o wysokiej kulturze osobistej. Bardzo chętnie doskonalę własny warsztat pracy, biorąc udział w różnych formach doskonalenia. Mogę pochwalić się sporą listą ukończonych warsztatów i seminariów. Zależy mi również na bardzo wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług.
2 1kostrz niemiecki
Punktualnym, sumiennym, obowiązkowym, życzliwie podchodzacym do ludzi.
3 aagnieszkaa7 niemiecki
Witam, w czerwcu tego roku kończę 3 rok studiów stacjonarnych. Otrzymam tytuł licencjata a następnie planuję rozpocząć studia II-go stopnia magisterskie w systemie niestacjonarnym. Moim marzeniem jest praca w szkolnictwie z dziećmi, młodzieżą. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć z tablica interaktywną, poza tym odbyłam praktykę pedagogiczną oraz praktykę w ramach metodyki. Byłam także dwukrotnie w Niemczech, gdzie, hospitowałam zajęcia w dwóch szkołach w Hamburgu. Brałam także udział w konferencjach prowadzonych w języku niemieckim. Obecnie udzielam korepetycji. Jestem bardzo otwartą, szczerą i pracowitą osobą. A nauka j. niemieckiego sprawia mi przyjemność;)
4 abcd1972 angielski, niemiecki
Szanowni Państwo, Jestem nauczycielką języka niemieckiego i angielskiego. Przez 13 lat pracowałam na stanowisku nauczyciela języka niemieckiego w Szkołach Podstawowych i Gimnazjach. Do moich obowiązków należała edukacja uczniów w zakresie języka niemieckiego, przygotowywanie dzieci uzdolnionych do konkursów oraz motywowanie do dalszej nauki. Praca ta wymagała dużego zaangażowania a także podejmowania ważnych decyzji. Łatwo nawiązuję kontakty i lubię pracować z dziećmi i młodzieżą. Jestem osobą ambitną, szukam nowych wyzwań a także podnoszę swoje kwalifikacje. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności a także cierpliwości.
5 agacik niemiecki
Brak informacji
6 AgaCzopik niemiecki
Nauczanie języka niemieckiego zawsze sprawiało mi i moim uczniom satysfakcję . Jestem kompetentna, komunikatywna , odpowiedzialna i łatwo nawiązuję kontakty. Największy nacisk stawiam na konwersację i robie to w sposób łatwy miły i przyjemny
7 agagru angielski, niemiecki
Stypendystka uniwersytetów w Niemczech i USA, lingwistka jak i pracownik w branzy medycznej. Oferuje wszelkiego rodzaje tlumaczenia z branzy medycznej/ nauk scislych/ filologii i filozofii, i pokrewnych. Nie tlumacze na jezyk polski! Za to z polskiego jak najbardziej. Zapraszam!
8 AgaKolasa niemiecki
Witam! Jestem osobą młodą, ambitną i kompetentną, która lubi to co robi i znajduje w pracy nauczyciela satysfakcję i spełnienie zawodowe. Bardzo lubię kontakty z ludźmi i dzielenie się swoimi wiadomościami i umiejętnościami, ale równie wysoko cenię sobie poszerzanie własnych umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń oraz kompetencji. Pracowałam i wciąż pracuję z uczniami w różnym wieku i na rożnych poziomach zaawansowania. Udzielam stale korepetycji, szczególnie uczniom przystępującym do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego, ale uczestniczę także co roku w pracach maturalnych komisji egzaminacyjnych z tegoż języka.
9 agamemnon francuski, niemiecki, polski dla cudzoziemców, włoski
Najwazniejsza rzecza w moich roznorodnych doswiadczeniach zawodowych jest kontakt z ludzmi. Najwazniejsza dziedzina mojej dzialalnosci zawodowej jest uczenie jezykow ( polski, polski dla obcokrajowcow, francuski, niemiecki, wloski). Lacze w tym wiele moich pasji - do jezykow, literatury, kultury, tlumaczenia, podrozowania, spotykania i poznawania ludzi innych kultur i mentalnosci. Lubie cos komus wyjasniac, tlumaczyc i sprawia mi radosc, kiedy to sie uda. Nie nuzy mnie zaczynanie wciaz od nowa kursow z poczatkujacymi, a kursy z zaawansowanymi czesto mnie ucza i inspiruja do doksztalcania sie. Chetnie korzystam na lekcjach z wlasnych materialow i jest dla mnie wyzwaniem znalezienie najlepszego podejscia i technik dla danego ucznia czy grupy uczniow. Jestem cierpliwa, pogodna, z poczuciem humoru. Lubie gory i podrozowanie autostopem.
10 agata1808 niemiecki
Chętnie wyjaśnię wszelkie zawiłości języka niemieckiego - nauka w miłej, bezstresowej atmosferze, przejrzyste przykłady, wiele ćwiczeń, a dla dzieci nauka poprzez zabawę (pacynki, rysunki, gry, piosenki, wierszyki itp.). Posiadam doświadczenie w organizowaniu teatrzyków kukiełkowych.