korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: małopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Kraków


Przejdź do:
  Znaleziono 259 lektorów.
język niemiecki małopolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1KarolWitek niemiecki
Jestem nauczycielem z dużym doświadczeniem merytorycznym i bardzo dobrym przygotowaniem językowym do pracy w zawodzie nauczyciela. Posiadam umiejętności pracy w zespole, umiejętność organizowania własnego warsztatu pracy, potrafię opracowywać programy nauczania i sporządzać scenariusze zajęć. Jestem osobą otwartą, łatwo nawiązującą dobry kontakt z grupą, kreatywną, o wysokiej kulturze osobistej. Bardzo chętnie doskonalę własny warsztat pracy, biorąc udział w różnych formach doskonalenia. Mogę pochwalić się sporą listą ukończonych warsztatów i seminariów. Zależy mi również na bardzo wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług.
2 abcd1972 angielski, niemiecki
Szanowni Państwo, Jestem nauczycielką języka niemieckiego i angielskiego. Przez 13 lat pracowałam na stanowisku nauczyciela języka niemieckiego w Szkołach Podstawowych i Gimnazjach. Do moich obowiązków należała edukacja uczniów w zakresie języka niemieckiego, przygotowywanie dzieci uzdolnionych do konkursów oraz motywowanie do dalszej nauki. Praca ta wymagała dużego zaangażowania a także podejmowania ważnych decyzji. Łatwo nawiązuję kontakty i lubię pracować z dziećmi i młodzieżą. Jestem osobą ambitną, szukam nowych wyzwań a także podnoszę swoje kwalifikacje. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności a także cierpliwości.
3 agacik niemiecki
Brak informacji
4 AgaCzopik niemiecki
Nauczanie języka niemieckiego zawsze sprawiało mi i moim uczniom satysfakcję . Jestem kompetentna, komunikatywna , odpowiedzialna i łatwo nawiązuję kontakty. Największy nacisk stawiam na konwersację i robie to w sposób łatwy miły i przyjemny
5 AgaKolasa niemiecki
Witam! Jestem osobą młodą, ambitną i kompetentną, która lubi to co robi i znajduje w pracy nauczyciela satysfakcję i spełnienie zawodowe. Bardzo lubię kontakty z ludźmi i dzielenie się swoimi wiadomościami i umiejętnościami, ale równie wysoko cenię sobie poszerzanie własnych umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń oraz kompetencji. Pracowałam i wciąż pracuję z uczniami w różnym wieku i na rożnych poziomach zaawansowania. Udzielam stale korepetycji, szczególnie uczniom przystępującym do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego, ale uczestniczę także co roku w pracach maturalnych komisji egzaminacyjnych z tegoż języka.
6 agamemnon francuski, niemiecki, polski dla cudzoziemców, włoski
Najwazniejsza rzecza w moich roznorodnych doswiadczeniach zawodowych jest kontakt z ludzmi. Najwazniejsza dziedzina mojej dzialalnosci zawodowej jest uczenie jezykow ( polski, polski dla obcokrajowcow, francuski, niemiecki, wloski). Lacze w tym wiele moich pasji - do jezykow, literatury, kultury, tlumaczenia, podrozowania, spotykania i poznawania ludzi innych kultur i mentalnosci. Lubie cos komus wyjasniac, tlumaczyc i sprawia mi radosc, kiedy to sie uda. Nie nuzy mnie zaczynanie wciaz od nowa kursow z poczatkujacymi, a kursy z zaawansowanymi czesto mnie ucza i inspiruja do doksztalcania sie. Chetnie korzystam na lekcjach z wlasnych materialow i jest dla mnie wyzwaniem znalezienie najlepszego podejscia i technik dla danego ucznia czy grupy uczniow. Jestem cierpliwa, pogodna, z poczuciem humoru. Lubie gory i podrozowanie autostopem.
7 agata1808 niemiecki
Chętnie wyjaśnię wszelkie zawiłości języka niemieckiego - nauka w miłej, bezstresowej atmosferze, przejrzyste przykłady, wiele ćwiczeń, a dla dzieci nauka poprzez zabawę (pacynki, rysunki, gry, piosenki, wierszyki itp.). Posiadam doświadczenie w organizowaniu teatrzyków kukiełkowych.
8 aga_142 niemiecki
Jestem nauczycielem języka niemieckiego. Pracuję w tym zawodzie już kilka lat i nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś innego. Moje mocne strony to: punktualność, cierpliwość, rzetelność, otwartość w kontaktach z innymi ludźmi, obowiązkowość i odpowiedzialność. Gdy się czegoś podejmuję, staram się wypełniać swoje obowiązki rzetelnie. Z uczniem pracuję metodami aktywnymi, które pozwalają na wyćwiczenie wszystkich sprawności językowych, ale formy i metody pracy dostosowuję do wieku i poziomu ucznia oraz celu, jaki chce on osiągnąć.
9 aga_deutsch niemiecki
Jestem wieloletnim nauczycielem i tłumaczem j. niemieckiego. Pracowałam i pracuję w różnych typach szkół w Krakowie. Zdobyłam także doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego w Niemczech (stypendium naukowe na Uniwersytecie we Freiburgu) oraz w Wielkiej Brytanii (kurs dla nauczycieli \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Return to teaching\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", praktyki w angielskiej szkole średniej). Cały czas rozwijam swoje umiejętności biorąc aktywny udział w programie DSDI (przygotowanie uczniów do egzaminu DSDI organizowanego przez Ministerstwo Kultury Niemiec dla wybranych szkół w Polsce), uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach dla nauczycieli j. niemieckiego. Za największe osiągnięcie w dziedzinie tłumaczeń zaliczam przetłumaczenie dwóch książek o tematyce religijnej z j. niemieckiego na j. polski dla wydawnictwa \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Salwator\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Od roku jestem przewodnikiem miejskim po Krakowie w j. polskim i niemieckim, co sprawia mi wielką satysfakcję. Jestem osobą otwartą, solidną, lubiącą nowe wyzwania życiowe. Interesuję się nauką języków obcych (j. angielski- poziom FC), literaturą niemiecka, historią, historią sztuki oraz podróżami, które kształcą.
10 Aggi188 niemiecki
Brak informacji