korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Lublin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie lubelskim


Przejdź do:
  Znaleziono 90 lektorów.
język niemiecki Lublin
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Agasia angielski, niemiecki
Brak informacji
2 agata.chyla niemiecki
Brak informacji
3 alap11 niemiecki
Interesują mnie niekonwencjonalne metody nauczania i uczenia się. Jestem osobą cierpliwą, dość opiekuńczą, trudno się mnie bać. Jeśli potrzeba jestem wymagająca.
4 Analeks56 niemiecki
Brak informacji
5 anatom86 niemiecki
Mój profil zawodowy: Gruntowne wykształcenie z zakresu filologii germańskiej Doświadczenie w pracy z młodzieżą Znajomość metodyki nauczania Bardzo dobra organizacja pracy Kreatywność, umiejętność przekazywania wiedzy w sposób przystępny i inspirujący do samodzielnego zgłębiania wiedzy Odpowiedzialność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
6 anetazrw niemiecki
Brak informacji
7 anetchen11 niemiecki
Brak informacji
8 anndym niemiecki
Brak informacji
9 Anturium niemiecki
Jestem nauczycielem i tłumaczem jezyka niemieckiego. Uwielbiam czytać, słuchac i mówic w tym języku. Mam doświadczenie w nauczaniu tego języka osób w różnym wieku i myśle, ze zarażam pasją do niego. Ponadto jestem tłumaczką w zakładzie produkcyjnym, specjalizuje sie w tematyce dokumentacji produkcyjnej, konstrukcyjnej i jakościowej, tłumaczyłam też ustnie na poziomie negocjacji i warsztatowym, stad tez moge prowadzic kursy Wirtschaftdeutsch, poniewaz znam i mam możliwość stałego poszerzania słownictwa specjalistycznego.
10 aries73 angielski, niemiecki
Jestem zainteresowana pracą w zawodzie nauczyciela języka angielskiego. Ukończyłam filologię angielską na WSHE w Łodzi, którą wybrałam z powodu osobistych zainteresowań językiem angielskim. Praca z dziećmi i młodzieżą była i jest moim marzeniem. Zawód nauczyciela języka angielskiego, który zdobyłam, dostarcza wielu okazji przekazywania potrzebnej wiedzy, zaznajamia z kulturą i zwyczajami innych narodowości jak również stwarza możliwości porozumiewania się z ludźmi całego świata. Bardzo chciałabym kontynuować pracę nauczyciela, mieć żywy kontakt z uczniami, dlatego swoją przyszłość pragnę związać ze szkołą. Widzę w tym także możliwości samodoskonalenia zawodowego, rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań, co pozwoli mi stawać się coraz lepszym pedagogiem. Jestem osobą otwartą, pełną energii i dobrych pomysłów. Chciałabym zaangażować się w życie szkoły i wykorzystywać w pracy zdobyte umiejętności i doświadczenie. Zatrudniając mnie zyska Pani sumiennego, pomysłowego i kontaktowego pracownika, dla którego każdy dzień w szkole będzie nowym, atrakcyjnym wyzwaniem. Potrafię znaleźć wspólny język z młodzieżą, gotowa jestem służyć jej pomocą w każdej sytuacji. Zdaję sobie sprawę, jakie trudności związane są z wykonywaniem tego zawodu, wiem jednak, że żadna inna praca nie jest w stanie dać mi tak wiele radości i satysfakcji. Jeśli zależy Panu/Pani na wysokim poziomie nauczania, nowych formach kształcenia i zadowoleniu uczniów z nauki, moja oferta jest tą, której Pan/Pani szuka.
0-100