korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Częstochowa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 55 lektorów.
język niemiecki Częstochowa
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Absolwentka niemiecki
Wiele praktyk jak i zajęć metodycznych pozwoliły mi poznać skuteczne, a zarazem interesujące metody nauczania języków obcych. Od września 2007 przebywam w Niemczech, co umożliwia mi codzienny kontakt z językiem niemieckim. Dodatkowo uczęszczam na zajęcia dla wolnych słuchaczy na Uniwersytecie w Trier. W czerwcu 2008 przystępuję do obrony pracy magisterskiej na Uniwesytecie Wrocławskim.
2 Afrodyta niemiecki
Jestem nauczycielem z ponad dwudziestoletnim stażem, na emeryturze od września 2007 roku. Nauczałam dzieci od klasy \"0\" po liceum ( ci ostatni na korepetycjach) mam zatem bardzo duże doświadczenie w tym kierunku.Moi uczniowie byli laureatami wielu konkursów na szczeblu miejskim i wojewódzkim; z dużym powodzeniem organizowałam konkursy językowe w szkole; byłam przez wiele lat opiekunem praktyk indywidualnych i grupowych dla studentów filologii germeńskiej. Jako koordynator Europejskiego Projektu Edukacyjnego uczestniczyłam w wyjazdach do Niemiec, Belgii i Hiszpanii. Mam wyższe wykształcenie techniczne, kwalifikacje pedagogiczne, kwalifikacje w zakresie organizacji i zarządzaniu oświatą oraz kwalifikacje edukatora oświaty. W pracy jestem obowiązkowa, punktualna, zorganizowana, konsekwentna i wymagająca; z otwartością i serdecznością podchodzę do młodzieży.
3 agnmarek niemiecki
Jestem osobą wesołą, łatwo nawiązującą kontakt ze słuchaczami i skuteczną w swoich działaniach. Mogę poszczycić się 100% zdawalnośćią moich kursantów zarówno zdających certyfikaty jak i maturę. Zajęcia prowadzone przeze mnie są interesujące a nawet gramatykę potrafię wyjaśnić w sposób zabawny i przyciągający słuchaczy. Moje doświadczenie w nauczaniu jest jeszcze jednym atutem i fakt, że grupy, z którymi mam zajęcia walcza o zajęcia ze mną. Pozdrawiam serdecznie.
4 alex383838 niemiecki
5 AlexandraB niemiecki
Jestem nauczycielem języka niemieckiego, edukacji dla bezpieczeństwa oraz prowadzę zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze. Jestem nauczycielem dyplomowanym, pracuję w Zespole Szkół- szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Jestem koordynatorem szkolnej wymiany młodzieży polsko-niemieckiej. Udzielam również korypetycji oraz prowadzę kursy językowe.
6 angniem angielski, niemiecki
Solidnie, punktualnie i niedrogo.
7 anita034 niemiecki
Z racji wyuczonego i dotychczas wykonywanego zawodu nauczyciela łatwość nawiązywania kontaktów z ludżmi w różnym wieku jest tym elementem pracy, który sobie bardzo cenię, gdyż jestem osobą bardzo otwartą. Do moich atutów należy również punktualność, dobra organizacja pracy oraz konsekwencja w działaniach. Chętnie podejmuję nowe zadania. Ogromną satysfakcję zawsze sprawia mi fakt, że moi uczniowie uzyskują dobre i bardzo dobre wyniki na egzaminach maturalnych.
8 beatamar niemiecki
Jestem po obronie pracy magisterskiej i pragnę rozpocząć pracę.
9 delight niemiecki
Brak informacji
10 german2013 niemiecki
Brak informacji
0-100