korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Bydgoszcz
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie kujawsko-pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 59 lektorów.
język niemiecki Bydgoszcz
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 afrodyta87 niemiecki
Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z tytułem magistra języka niemieckiego. Chętnie podejmę się pracy w moim zawodzie. Liczę na szansę, która umożliwi mi kontynuowanie mojej 'kariery' z tym językiem. Jestem młodą, sumienną i gotową na wyzwania osobą. Proszę o kontakt telefoniczny. ;)
2 agameg niemiecki
Brak informacji
3 agata_chel niemiecki
Witam serdecznie, Jestem nauczycielem języka niemieckiego. Na co dzień nauczam tego języka w gimnazjum oraz liceum. Swoją pracę traktuję bardzo poważnie, wykonuję ją rzetelnie oraz odpowiedzialnie. Przede wszystkim jednak lubię pracować z ludźmi i pomagać im w poznawaniu języka niemieckiego. Każdy postęp moich uczniów przynosi mi wiele satysfakcji i radości. W swojej pracy staram się łączyć różne techniki, duży nacisk kładę na aktywizację uczniów poprzez zabawę i zapoznawanie z krajami niemieckojęzycznymi. Dotychczas pracowałam z dziećmi, młodzieżą szkolną oraz studentami. Jestem otwarta na nowe wyzwania, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, żeby jakość mojej pracy była na jak najwyższym poziomie.
4 alex85 angielski, niemiecki
Jestem magistrem lingwistyki ang-niem o specjalizacji pedagogicznej, jako lektor języków obcych pracuję od lutego 2008, mam również doświadczenie w pracy w szkołach państwowych: szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Do moich obowiązków należy prowadzenie zajęć w grupach zróżnicowanych pod względem wieku i poziomu, począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym, przez uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych, kończąc na osobach dorosłych. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć j. angielskiego zarówno metodą tradycyjną, komunikatywną, jak i metoda Callana, Direct Method oraz Talking Kids. Zajęcia j. niemieckiego prowadzę metodą tradycyjną i komunikatywną. Dysponuję bogatą bazą materiałów dydaktycznych, co sprawia, że nauka jest nie tylko efektywna, ale i ciekawa i przyjemna. Języki obce były moim hobby od zawsze i czuję, że spełniam się w zawodzie nauczyciela. Jestem osobą przyjaźnie nastawioną do świata, otwartą, sumienną, zaangażowaną i kreatywną.
5 Andrzej57 niemiecki
Jestem komunikatywny, empatyczny, bezpośredni, o dobrym kontakcie z młodzieżą. Lekcje prowadzone do potrzeb i zdolności ucznia z wykorzystaniem programów multimedialnych
6 anettea29 niemiecki
Brak informacji
7 AniaByd niemiecki
Brak informacji
8 annam109 niemiecki
Jestem nauczycielem na pewno wymagającym dużo od siebie i od uczniów, lobię to robić , uczenie języka niemieckiego jest moja pasja tak jak i ten język.
9 Asiczek niemiecki
Zawsze staram się jak najlepiej i jak najrzetelniej wypełniać powierzone mi funkcje i realizować wytyczone zadania. Dążyłam do tego, by moja praca przynosiła satysfakcję nie tylko mi samej,ale również moim uczniom i całemu zespołowi nauczycieli.
10 bemat niemiecki
Lubię uczyć się i nauczać. Bardzo angażuję się w swoją pracę i osiągam efekty. Satysfakcję sprawiają mi sukcesy moich uczniów. Jestem autorką kilku zrealizowanych projektów unijnych w ramach programu Erasmus+. Lubię nowe wyzwania i jestem osobą kreatywną. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów i nie unikam publicznych wystąpień. Radość sprawi mi dzielenie się z Tobą moją pasją.
0-100