korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 100 lektorów.
język hiszpański śląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 Aaanna hiszpański
Witam, Jestem młodą, pełną życia absolwentką filologii hiszpańskiej. Rok studiów spędziłam na stypendium w Hiszpanii, jeździłam tam też do pracy co wakacje. Jestem pasjonatką tego kraju, jego kultury i muzyki. Choć jeszcze bardziej kocham wszystko co związane z Ameryką Południową. Z przyjemnością podzielę się moją wiedzą zarówno w zakresie języka, jak i kultury Hiszpanii.
3 aanniiaa hiszpański
Jestem lektorką języka hiszpańskiego i rosyjskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne w szkołach językowych oraz kursy na zlecenia firm. Posiadam bogaty zestaw materiałów pomocnych w nauczaniu. Program zajęć oraz metody dostosowuję do indywidualnych potrzeb uczniów. Prowadzę dziłalność gospodarczą
4 agaa_aps hiszpański
Miłośniczka, korepetytorka z 6 letnim doświadczeniem, lektorka i tłumaczka języka hiszpańskiego. Przez dwa lata szlifowałam swój warsztat w Hiszpanii. Zgodnie z zainteresowaniami i umiejętnościami przekazywania wiedzy chciałabym zająć się nauczaniem języka hiszpańskiego.
5 AgnieszkaSz angielski, hiszpański
Doświadczenie w naucznaniu młodzieży i dorosłych - lektor Akademickiego Centrum Lingwistycznego w Częstochowie w latach 2005 - 2006 Znajomość języków · Język angielski – płynnie w mowie i piśmie LCCI 2 i 3 poziom · Język hiszpański – płynnie w mowie i piśmie DELE (nivel intermedio)
6 Aleksandra Consulente hiszpański
Uwielbiam pracę z ludźmi, a język i kultura Hiszpanii to moja pasja. W nauczaniu zależy mi przede wszystkim na pomocy w osiągnięciu umiejętności swobodnej komunikacji. Duży nacisk kładę na konwersację i dyskusje na różne tematy. Do każdego klienta/ grupy podchodzę jednak indywidualnie. Uważam, że bardzo ważne jest dopasowanie materiału/ tematyki zajęć do kursantów.
7 aleksandra30 hiszpański, polski dla cudzoziemców
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego(lekcje indywidualne i grupowe) oraz języka polskiego jako obcego. Cały czas doskonale się w tym zakresie poprzez kursy i studia podyplomowe. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego poparte 3 - miesięcznym pobytem w Hiszpanii oraz międzynarodowy certyfikat DELE, potwierdzający jego znajomość. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe oraz z dziećmi. Oferuje ciekawe materiały, profesjonalne, indywidualne podejście do każdego ucznia, przyjazną atmosferę. Nauczanie to moja pasja, a obserwowanie postępów moich uczniów to dla mnie największa nagroda.
8 Aleksandraespanol hiszpański
Brak informacji
9 anetabarczynska angielski, hiszpański
Brak informacji
10 ang-hiszp angielski, francuski, hiszpański
Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji i wiążę z nią swoją przyszłość. Od roku 2013 regularnie prowadzę zajęcia dla dzieci w różnym wieku: od przedszkolnego do gimnazjalnego. Wcześniej, jako pilot wycieczek często miałam pod opieką grupy dziecięco-młodzieżowe i polubiłam pracę z dziećmi. Prowadziłam także zajęcia językowe dla dzieci w wieku 6-13 lat w osiedlowym klubie fundacji \"Lex-Civis\" w Katowicach. Prowadzę również zajęcia dla młodzieży (16+) i dorosłych, w tym przygotowujące do egzaminów (zwykle matura lub FCE) oraz z języka biznesu.
0-100