korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 106 lektorów.
język hiszpański śląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 7u5tynaH angielski, hiszpański
NAUKA JEZYKOW to cos co sprawia mi przyjemnsc, przez to wiem tez jak zarazic innych pasja w tym zakresie. EMPATIA to cos czym sie odznaczam podczas procesu nauczania. To z kolei pozwala osobom, z ktorymi wspolpracuje czuc sie dobrze podczas nauki. KREATYWNOSC to cecha, ktora staram sie wykorzytsac podczas pracy. Im ciekawsze zajecia i konotacje zwiazane z przedstawianym tematem tym lepsze wyniki w nauce. OBOPOLNE KORZYSCI, ktore dostrzegam przy mozliwosci obcowania z zainteresowanymi uczeniem sie jezykow, to istotny argument przemawiajacy za nawiazaniem ze mna wspolpracy.
2 Aaanna hiszpański
Witam, Jestem młodą, pełną życia absolwentką filologii hiszpańskiej. Rok studiów spędziłam na stypendium w Hiszpanii, jeździłam tam też do pracy co wakacje. Jestem pasjonatką tego kraju, jego kultury i muzyki. Choć jeszcze bardziej kocham wszystko co związane z Ameryką Południową. Z przyjemnością podzielę się moją wiedzą zarówno w zakresie języka, jak i kultury Hiszpanii.
3 aanniiaa hiszpański
Jestem lektorką języka hiszpańskiego i rosyjskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne w szkołach językowych oraz kursy na zlecenia firm. Posiadam bogaty zestaw materiałów pomocnych w nauczaniu. Program zajęć oraz metody dostosowuję do indywidualnych potrzeb uczniów
4 agaa_aps hiszpański
Miłośniczka, korepetytorka z 6 letnim doświadczeniem, lektorka i tłumaczka języka hiszpańskiego. Przez dwa lata szlifowałam swój warsztat w Hiszpanii. Zgodnie z zainteresowaniami i umiejętnościami przekazywania wiedzy chciałabym zająć się nauczaniem języka hiszpańskiego.
5 agnieszka88 hiszpański
Brak informacji
6 AgnieszkaPrz francuski, hiszpański
Jestem nauczycielem języka francuskiego i hiszpańskiego. Posiadam pełne kwalifikacje do nauczania tych dwóch języków. Dodatkowo prowadzę działalność tłumaczeniową, jestem tłumaczem przysięgłym języka francuskiego. Prowadzę własną działalność w zakresie kursów językowych i tłumaczeń. Przez 18 lat pracowałam jako nauczyciel liceum, uczyłam języka hiszpańskiego i francuskiego. Mam również doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, prowadziłam i prowadzę nadal kursy w firmach oraz w szkole językowej.
7 AgnieszkaSz angielski, hiszpański
Doświadczenie w naucznaniu młodzieży i dorosłych - lektor Akademickiego Centrum Lingwistycznego w Częstochowie w latach 2005 - 2006 Znajomość języków · Język angielski – płynnie w mowie i piśmie LCCI 2 i 3 poziom · Język hiszpański – płynnie w mowie i piśmie DELE (nivel intermedio)
8 aleksandra30 hiszpański, polski dla cudzoziemców
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego(lekcje indywidualne i grupowe) oraz języka polskiego jako obcego. Cały czas doskonale się w tym zakresie poprzez kursy i studia podyplomowe. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego poparte 3 - miesięcznym pobytem w Hiszpanii oraz międzynarodowy certyfikat DELE, potwierdzający jego znajomość. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe oraz z dziećmi. Oferuje ciekawe materiały, profesjonalne, indywidualne podejście do każdego ucznia, przyjazną atmosferę. Nauczanie to moja pasja, a obserwowanie postępów moich uczniów to dla mnie największa nagroda.
9 Aleksandraespanol hiszpański
Brak informacji
10 anetabarczynska angielski, hiszpański
Brak informacji
0-100 100-200