korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 53 lektorów.
język hiszpański pomorskie
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 adamespanol hiszpański
Witam! Nazywam się Adam obecnie studiuję filologię hiszpańską. Moim zainteresowaniem jest nauka języków obcych zwłaszcza hiszpańskiego jak i angielskiego. Wielką przyjemność sprawia mi pomaganie innym: siostrę uczyłem angielskiego, a także pomagałem z chemią oraz historią kolegom. Aktualnie prowadzę korepetycje z j. hiszpańskiego a także pomagam straszym osobom zaznajomić się z językiem hiszpańskim. Dosyć dużo czasu spędzam nad nauką powyższych języków, gdyż jest to też moje hobby. Jestem osobą która poważnie i solidnie podchodzi do nowych zadań; nauczycielem z pasją, któremu sprawia przyjemność pomaganie innym. Do każdych uczestników podchodzę indywidualnie i charakteryzuję się dużą cierpliwością. Zapraszam do kontaktu :) Pragnę poinformować, że charakteryzuję się dużą cierpliwością do osób i do każdego staram się podejść indywidualnie. Poważnie angażuję się w rozwój edukacyjny uczestnika.
2 Adelina angielski, hiszpański, polski dla cudzoziemców, portugalski
Jestem lektorką, która uczy efektywnie, z nastawieniem na szybkie efekty. Dostosowuję się do potrzeb ucznia. Jestem pogodna i lubię uczyć. Odczuwam satysfakcję, gdy po krótkim czasie uczeń zaczyna mówić w języku obcym.
3 AgataZagorska hiszpański
Nauczanie sprawia mi dużo satysfakcji, jest szansą na ciągły rozwój i poznanie nowych osób. Program i sposób nauczania dopasowuję do każdego ucznia po wcześniejszych konsultacjach. Możliwość założenia działalności gospodarczej.
4 albaricoquero hiszpański
Brak informacji
5 Alejandra100 hiszpański
Język hiszpański pojawił się w moim życiu w roku 2006, gdy rozpoczęłam naukę w liceum dwujęzycznym. Moje zainteresowanie kulturą Hiszpanii zaowocowało decyzją o kontynuacji kształcenia na Uniwerystecie Complutense w Madrycie, mieście, w którym mieszkam, uczę się i pracuję już od pięciu lat. Pobyt w Hiszpanii i studia na kierunku Historia Sztuki, sprawiają iż jestem idealnie przygotowana zarówno do nauczania języka jak i tajników kultury oraz realiów tego pięknego kraju. Jaka jestem? wesoła, gadatliwa, spontaniczna, otwarta i dynamiczna. Czym jest dla mnie nauczanie? To przede wszystkim dużo radości oraz nieustanna praca nad sobą jako nauczycielem. Staram się być elastyczna i kreatywna i przede wszystkim brać pod uwagę indywidualne potrzeby uczniów. -jeśli jest to twój pierwszy kontakt z językiem -Jeśli znasz język ale wstydzisz się mówić - masz problem z gramatyką - chcesz przygotować się do DELE bądź matury z hiszpańskiego - i poznać kulturę Hiszpanii Jestem idealnym lektorem dla Ciebie!
6 alfareduardo hiszpański
¡Hola ! ¡El Espanol es mi pasion! Hiszpanskie to moja pasja! Mam na imie Jorge (horhe) . Mieszkajac już w Polsce 4 lata. Lubie i Czescie się ze mam możliwości uczyc polace mojm jezyk a także kultura. Interesuje się sportach, sztuki, projektowanie, muzyka i taniec, podróżować , poznawanie nowy kultury i ludzie a oczywiście ...hiszpańskie i jezykow obcych. Polecam w nauce jakiekolwiek jezyk obcych, wglewienie do kultury a brac na siebie to co się spodoba najbardziej. Melodiczny, użyteczny, egzotyczny i dosc latwy jezyk hiszpańskie to najpopularniejsze jezyk obcych który się uczy w Polsce i drugiej jezyk na całe swiecie... czekawy dlaczego. U mnie na zajecia uczy się skuteczny i praktyczny nawet mamy wiele możliwości i sposób nauczania a co wiecej...czekawy! Zapraszam na zajecia w miłej atmosferze!!
7 AngielskiHiszpanskiCoachLektor angielski, hiszpański
Lubię prowadzić interesujące i praktyczne zajęcia lekcyjne, korzystać z nowoczesnych metod nauczania oraz efektywnie uczyć. Uwielbiam zajęcia typu authentic language. Podczas zajęć dbam o dobre przyswojenie materiału i właściwą ewaluację. Bardzo zależy mi na sukcesach moich słuchaczy. Prywatnie fascynuję się Impresjonizmem w malarstwie i Secesją w architekturze. Gra w siatkówkę, podróżowanie, nauka języków obcych, wolontariat, fotografia oraz oglądanie NBA są moimi ulubionymi zajęciami. "Wkładam serce w to co robię. Każdy ze mną się Nauczy".
8 annawaszka hiszpański
Brak informacji
9 bagieta-a hiszpański
Nie lubię nudy dlatego staram sie urozmaicać moje zajęcia. Jestem dynamiczną i aktywną osobą i chcę by moje zajęcia wyglądały tak samo. Pracowałam w czasie studiów sezonowo w Hiszpanii oraz spędziłam semestr na wymianie w Andaluzji co pozwoliło mi udoskonalić mój język oraz nauczyć się pracy w międzynarodowym środowisku.
10 Beti2018Esp angielski, hiszpański
Poznawanie języków obcych i praca z dziećmi to moja pasja. Swoją pracę wykonuję z zaangażowaniem i zamiłowaniem. Na moich zajęciach z dziećmi młodszymi dużo jest zabawy, mnóstwo piosenek, wierszyki. Nauka przez zabawe to najlepszy sposób poznanie języka obcego. W pracy z dziećmi starszymi staram się dopasowywać zajęcia do każdego dziecka indywidualnie, po to, by najskuteczniej podnieśc umiejętności i wiedzę dziecka. Dużą satysfakcję sprawia mi świadomość, że dziecko i rodzic zauważają, że dziecko jest coraz lepsze jeśli chodzi o umiejętnośc posługiwania się językiem. A największa jest wtedy, kiedy niechęć dziecka do języka obcego zamieniam w zamiłowanie, pasję.
0-100