korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 55 lektorów.
język hiszpański pomorskie
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 adamespanol hiszpański
Witam! Nazywam się Adam obecnie studiuję filologię hiszpańską. Moim zainteresowaniem jest nauka języków obcych zwłaszcza hiszpańskiego jak i angielskiego. Wielką przyjemność sprawia mi pomaganie innym: siostrę uczyłem angielskiego, a także pomagałem z chemią oraz historią kolegom. Aktualnie prowadzę korepetycje z j. hiszpańskiego a także pomagam straszym osobom zaznajomić się z językiem hiszpańskim. Dosyć dużo czasu spędzam nad nauką powyższych języków, gdyż jest to też moje hobby. Jestem osobą która poważnie i solidnie podchodzi do nowych zadań; nauczycielem z pasją, któremu sprawia przyjemność pomaganie innym. Do każdych uczestników podchodzę indywidualnie i charakteryzuję się dużą cierpliwością. Zapraszam do kontaktu :) Pragnę poinformować, że charakteryzuję się dużą cierpliwością do osób i do każdego staram się podejść indywidualnie. Poważnie angażuję się w rozwój edukacyjny uczestnika.
2 AgataZagorska hiszpański
Nauczanie sprawia mi dużo satysfakcji, jest szansą na ciągły rozwój i poznanie nowych osób. Program i sposób nauczania dopasowuję do każdego ucznia po wcześniejszych konsultacjach. Możliwość założenia działalności gospodarczej.
3 albaricoquero hiszpański
Brak informacji
4 Alejandra100 hiszpański
Język hiszpański pojawił się w moim życiu w roku 2006, gdy rozpoczęłam naukę w liceum dwujęzycznym. Moje zainteresowanie kulturą Hiszpanii zaowocowało decyzją o kontynuacji kształcenia na Uniwerystecie Complutense w Madrycie, mieście, w którym mieszkam, uczę się i pracuję już od pięciu lat. Pobyt w Hiszpanii i studia na kierunku Historia Sztuki, sprawiają iż jestem idealnie przygotowana zarówno do nauczania języka jak i tajników kultury oraz realiów tego pięknego kraju. Jaka jestem? wesoła, gadatliwa, spontaniczna, otwarta i dynamiczna. Czym jest dla mnie nauczanie? To przede wszystkim dużo radości oraz nieustanna praca nad sobą jako nauczycielem. Staram się być elastyczna i kreatywna i przede wszystkim brać pod uwagę indywidualne potrzeby uczniów. -jeśli jest to twój pierwszy kontakt z językiem -Jeśli znasz język ale wstydzisz się mówić - masz problem z gramatyką - chcesz przygotować się do DELE bądź matury z hiszpańskiego - i poznać kulturę Hiszpanii Jestem idealnym lektorem dla Ciebie!
5 alfareduardo hiszpański
¡Hola ! ¡El Espanol es mi pasion! Hiszpanskie to moja pasja! Mam na imie Jorge (horhe) . Mieszkajac już w Polsce 4 lata. Lubie i Czescie się ze mam możliwości uczyc polace mojm jezyk a także kultura. Interesuje się sportach, sztuki, projektowanie, muzyka i taniec, podróżować , poznawanie nowy kultury i ludzie a oczywiście ...hiszpańskie i jezykow obcych. Polecam w nauce jakiekolwiek jezyk obcych, wglewienie do kultury a brac na siebie to co się spodoba najbardziej. Melodiczny, użyteczny, egzotyczny i dosc latwy jezyk hiszpańskie to najpopularniejsze jezyk obcych który się uczy w Polsce i drugiej jezyk na całe swiecie... czekawy dlaczego. U mnie na zajecia uczy się skuteczny i praktyczny nawet mamy wiele możliwości i sposób nauczania a co wiecej...czekawy! Zapraszam na zajecia w miłej atmosferze!!
6 AngielskiHiszpanskiCoachLektor angielski, hiszpański
Lubię prowadzić interesujące i praktyczne zajęcia lekcyjne, korzystać z nowoczesnych metod nauczania oraz efektywnie uczyć. Uwielbiam zajęcia typu authentic language. Podczas zajęć dbam o dobre przyswojenie materiału i właściwą ewaluację. Bardzo zależy mi na sukcesach moich słuchaczy. Prywatnie fascynuję się Impresjonizmem w malarstwie i Secesją w architekturze. Gra w siatkówkę, podróżowanie, nauka języków obcych, wolontariat, fotografia oraz oglądanie NBA są moimi ulubionymi zajęciami. "Wkładam serce w to co robię. Każdy ze mną się Nauczy".
7 annawaszka hiszpański
Brak informacji
8 bagieta-a hiszpański
Nie lubię nudy dlatego staram sie urozmaicać moje zajęcia. Jestem dynamiczną i aktywną osobą i chcę by moje zajęcia wyglądały tak samo. Pracowałam w czasie studiów sezonowo w Hiszpanii oraz spędziłam semestr na wymianie w Andaluzji co pozwoliło mi udoskonalić mój język oraz nauczyć się pracy w międzynarodowym środowisku.
9 Beti2018Esp angielski, hiszpański
Poznawanie języków obcych i praca z dziećmi to moja pasja. Swoją pracę wykonuję z zaangażowaniem i zamiłowaniem. Na moich zajęciach z dziećmi młodszymi dużo jest zabawy, mnóstwo piosenek, wierszyki. Nauka przez zabawe to najlepszy sposób poznanie języka obcego. W pracy z dziećmi starszymi staram się dopasowywać zajęcia do każdego dziecka indywidualnie, po to, by najskuteczniej podnieśc umiejętności i wiedzę dziecka. Dużą satysfakcję sprawia mi świadomość, że dziecko i rodzic zauważają, że dziecko jest coraz lepsze jeśli chodzi o umiejętnośc posługiwania się językiem. A największa jest wtedy, kiedy niechęć dziecka do języka obcego zamieniam w zamiłowanie, pasję.
10 Catelina88 hiszpański
Hola a todos! Jestem studentką, która posiada certyfikat biegłej znajomości języka hiszpańskiego (DELE Superior), posiada Bachiller Espanol, zdobyła dwukrotnie stypendium Ambasady Hiszpańskiej, uczy w jednej ze szkół językowych w Gdańsku, opiekuje się tutejszym Hiszpanami, którzy przyjechali na wymianę studencką, udzielała żywego i pisemnego tłumaczenia i regularnie bywa w Hiszpanii. Język hiszpański jest w moim życiu już od lat, w związku z tym posiadam liczne materiały i pomoce naukowe. Przygotuję do egzaminów, pomogę nadrobić zaległości, zacznę uczyć od podstaw. Mogę również zająć się tłumaczeniem. Szukam uczniów, ale rozpatrzę też każdą inną metodę współpracy. Cena za 60 minut to 30 zł, mogę dojeżdżać do ucznia bądź też zajęcia mogą odbywać się u mnie (mieszkam na Zaspie w Gdańsku). Godziny spotkania są również do ustalenia. Można dzwonić i pisać, ale preferuję email z PODANYMI MOŻLIWOŚCIAMI CZASOWYMI, będzie można szybciej się dogadać. Zaufało mi już wielu uczniów :) Pozdrawiam i hasta luego!
0-100