korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: mazowieckie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Warszawa


Przejdź do:
  Znaleziono 343 lektorów.
język hiszpański mazowieckie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -qbussiek hiszpański, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 5belano5 angielski, baskijski, hiszpański, portugalski
Uczenie języków obcych daje mi ogromną satysfakcję, przede wszystkim dzieci, chociaż nie tylko. Mogę pochwalić się tym, że kilka osób hiszpańskojęzycznych nauczyło sie angielskiego na całkiem przyzwoitym poziomie, tak samo jak polskojęzycznych hiszpańsliego.
3 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
4 a.ewa.b hiszpański, portugalski
Jestem osobą kreatywną i dynamiczną. Nauczanie innych sprawia mi wielką przyjemność i satysfakcję. Łatwo nawiązuję kontakt z moimi uczniami. Cenię sobie oryginalność oraz skuteczność w nauczaniu języków. Kieruję się zasadą, iż uczenie ma być przyjemne. W swojej pracy wykorzystuję materiały audio, wideo oraz prasę zagraniczną, które nabyłam podczas moich wielokrotnych podróży zagranicznych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy lektora z osobami w różnym wieku. Pracowałam zarówno dla osób prywatnych, firm jak i ambasady.
5 aaa.123 hiszpański
ukończone kursy metodyczne dla lektorów języków obcych
6 aaamysza hiszpański
Brak informacji
7 aagrafka10 francuski, hiszpański
Brak informacji
8 abanico hiszpański
Brak informacji
9 Adelantado hiszpański
- Wysokie umiejętności komunikacji i edukacji, wzmocnione przez wcześniejsze praktyki prawa przed sądami i wydajność jako nauczyciel języka hiszpańskiego i angielskiego. - Najlepsze mistrzostwa poziom hiszpańskim i angielskim. Zdałem Certificate of Proficiency in English (CPE) egzamin na sesji w grudniu 2003. - Negocjacje, tworzenie umowy i umiejętności zarządzania. - Dobra zdolność dostosowania się do wielokulturowego środowiska, testowany w szkołach angielski (Eastbourne, Shrewsbury i Bristol) i pracy w Polska jako nauczyciel cztery lata. W zgiełku hiszpańskiego kryzysu gospodarczego w 2010 roku, po zawód prawnika osiemnastu lat, niezależne firmy małe, przeniosłem się do nauczania języka hiszpańskiego i angielskiego jako drugiego języka dla dorosłych. Ponadto, poświęcony studium stosunków międzynarodowych i ekonomii w seminariach i wykładach podczas jego pobytu w Hiszpanii. Członek hiszpańskiej think tanku Instytut Juan de Mariana. Uwielbiam podróżować i doświadczają różnych kultur.
10 Adorno_Iberico hiszpański
Jestem \\\"ibero i latyno-filką”, w związku z czym wszelkie imprezy promujące kulturę ibero oraz latynoamerykańską w Polsce, m.inn. hiszpańskie i amerykańskie festiwale filmowe nie są mi obce. Poznawanie innych kultur poprzez podrόże oraz od strony kuchni, to to co lubię robić najbardziej. : ) Przede wszystkim jednak jestem pasjonatką pięknego języka, jakim jest j.hiszpański. Tłumaczę i prowadzę lektoraty w szkołach językowych oraz liceach i gimnazjach.